Aktivista bosnjacke koalicije "Vakat"ubijen na severu Kosova.

Svo balkansko zlo je proisteklo iz tvoje drzave, dobro ono nije da je i u tim danima, bas kao i danas, nijesu vodili moji zemljaci ali je u ime srpstva ucinjeno mnogo zlocina sirom ex Yu.
Seselj, Arkan, Skorpioni, Legija, Racak, Srebrenica, Vukovar... Dug je niz. :mrgreen:

Dug je niz i spisak terorista koje su neki od doticnih likvidirali :super:

A da tvoji zemljaci budu kao i do sada revnosni pa nam podare jos Arkana,Rackova i sl.

Nasa misija tamanjanja gamadi poput onih u Racku,ustasa i mudzahedina ne sme biti dovedena u pitanje.

"Sevko Salkovic je poznat kao gradjanin odan Kosovu.Na ovogodisnjim izborima izabran je ako savjetnik u opcini Leposavic,kao i predstavnik Bosnjaka nekoliko sela ove opcine.Za vrijeme posjete Hillary Klinton Kosovu,Sevko je na svoju kucu koja se nalazi nedaleko od granice sa Srbijom ,stavio dvije zastave -zastavu Amerike i zastavu Kosova,i tom prilikom izjavio :
Veoma smo sretni danas.Dosla nam je u posjetu Hilari Klinton ,koja je prijatelj Kosova,a takodje zahvaljujemo i njenom muzu koji je pomogao da Kosovo postane nezavisna zemlja.Ovdje ,na nasim prostorima se vihori samo jedna zastava,a to je zastava nase drzave Kosova."
pa dugo je i poziveo posle takvog laprdanja

Da ne bijase partizana danas bi ti njemacki zbrio i skrabao po ovom forumu koji bi se sigurno zvao "forum svastikice" :mrgreen: A o ratovima vodjenim '90-tih da i ne pricam, tu ste tek pusiona. :mrgreen:

Nema tu da ne bejase ovih,da ne bejase oni,i ta tvoja prorocanstva u stilu baba vange.
Srbija je pobedila u 2 svetskom ratu,e sada da vama nije bilo Srba zna se sta bi sa vama bilo;)

Kaze se u ratu,a ne ratovima.
Sto se tice rata 99' tu smo zadali domaci celom covecanstvu,mrzi me sad da nabrajam ljudstvo,velicinu i moc zemalja koje su napale SRJ.

Koljemo se sa spartancima ono najbolje odbrane u istoriji covecanstva.

Mada ipak mislim da oni zauzimaju 1 mesto.

Znaci,1 svetski sjebasmo najvecu silu sveta,2-takodje.

E zadnju put bilo zamalo:mrgreen:

Nema tu da ne bejase ovih,da ne bejase oni,i ta tvoja prorocanstva u stilu baba vange.
Srbija je pobedila u 2 svetskom ratu,e sada da vama nije bilo Srba zna se sta bi sa vama bilo;)

Kaze se u ratu,a ne ratovima.
Sto se tice rata 99' tu smo zadali domaci celom covecanstvu,mrzi me sad da nabrajam ljudstvo,velicinu i moc zemalja koje su napale SRJ.

Koljemo se sa spartancima ono najbolje odbrane u istoriji covecanstva.

Mada ipak mislim da oni zauzimaju 1 mesto.

Znaci,1 svetski sjebasmo najvecu silu sveta,2-takodje.

E zadnju put bilo zamalo:mrgreen:

U drugom svjetskom ste pobijedili (ne vi no partizani) samo zato sto vas mi spasismo u prvome te mogadoste da bjezite put Krfa. :mrgreen:

Back