Quantcast

Ako želiš da te j'ebem,

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.651
dozvoli mi draga, da j'ebem i druge dame, da uživam i u njihovim pogledima, osmesima, smehu i sexu.
Ne budi sebična, ne drži me samo za sebe, mogu da te zamrzim.

pitanje : Da li je uvodni post po difoltu - profil prosečnog muškarca ili prosečan muškarac nije po difoltu prosečan muškarac iz uvodnog posta, a dužan je da bude prosečan muškarac po difoltu iz uvodnog posta ?

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
dozvoli mi draga, da j'ebem i druge dame, da uživam i u njihovim pogledima, osmesima, smehu i sexu.

pitanje : Da li je uvodni post po difoltu - profil prosečnog muškarca ili prosečan muškarac nije po difoltu prosečan muškarac iz uvodnog posta, a dužan je da bude prosečan muškarac po difoltu iz uvodnog posta ?
ma to su fore i fazoni:)

korisnik 103996

Domaćin
Poruka
4.806

uvodni post je po difoltu samog sebe progutao...:P
uslovljavanje vodi u mrznju ili u ajd zdravo :P

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.