Ako zanemarimo ko je u pravu- koja je razlika u ratu između Hamasovaca i Izraelaca?

Ljudsko i životinjko zlo se ne može uporediti druže videćeš da sam u pravu kako se ovaj rat širi.
Hm...

Manjak odgovornosti sa obe strane je definitivan.
Višak neodgovornosti sa obe strane je isto definitivan.

Šta je zlo?
Znači neko kaže ti ne treba da postojiš, i ti treba da mu dozvoliš da bude u pravu?
Bar ti to treba da razumeš.

Mene samo čudi što je Izrael(s obzirom na to šta je Sion/Zion) pokazao i ljudski aspekt. Dozvolio im je skoro 20 godina da im prete i najavljuju napad...
Valjda je scenario takav. Trenutak čekan...

I naravno da će stradati najviše oni koji ne učestvuju direktno u sukobu... Ali indirektno su jednako deo i ovih i onih..

Rat je na Bliskom Istoku, a rat se nikada, nikada ne menja.

Hm...

Manjak odgovornosti sa obe strane je definitivan.
Višak neodgovornosti sa obe strane je isto definitivan.

Šta je zlo?
Znači neko kaže ti ne treba da postojiš, i ti treba da mu dozvoliš da bude u pravu?
Bar ti to treba da razumeš.

Mene samo čudi što je Izrael(s obzirom na to šta je Sion/Zion) pokazao i ljudski aspekt. Dozvolio im je skoro 20 godina da im prete i najavljuju napad...
Valjda je scenario takav. Trenutak čekan...

I naravno da će stradati najviše oni koji ne učestvuju direktno u sukobu... Ali indirektno su jednako deo i ovih i onih..

Rat je, a rat se nikada, nikada ne menja.

Ма то су њихови праисторијски, антички и старозаветни ратови.

То је њихов семитски стил, шта се ми мешамо у њихов морал, врлине и обичаје ратовања.

AUTORSKA
Znam da će većina vas reći nema nikakve razlike.
Ali ipak postoji razlika.
Hamasovci su životinje jer one ubijaju kada je u pitanju teritorija i životna ugroženost vlastitog poroda.Životinja ubija samo kada je gladna i ugrožena lično kao i njegova porodica i teritorija.
Они коју поштују

Не убиј

јер ко је у праву од три брата ? .... сигурно не једна од јетрва

Израелци и палестинци малтене деле исто далеко порекло. Као ми и хрвати, македонци, црногорци..... Зато се оволико мрзе. Рат међу браћом је увек најкрвавији и води се до потпуног истребљења једне стране или десетковања.....

Израелци и палестинци малтене деле исто далеко порекло. Као ми и хрвати, македонци, црногорци..... Зато се оволико мрзе. Рат међу браћом је увек најкрвавији и води се до потпуног истребљења једне стране или десетковања.....
Ajde bre zar ne vidiš da se širi na Irak i Siriju a Iran samo što nije ušao?

Рат у Украјини такође воде исти...

"Када видиш да се две рибе свађају на дну океана, знај да је Енглез у близини" - Ганди

Ма то су њихови праисторијски, антички и старозаветни ратови.

То је њихов семитски стил, шта се ми мешамо у њихов морал, врлине и обичаје ратовања.
:) da...

Mada, danas je IO nije baš više Zion...
Svi sve mogu da znaju, pod uslovom da čitaju prave izvore.

Bore se oko nečega radi nečega zbog....

Рат у Украјини такође воде исти...

"Када видиш да се две рибе свађају на дну океана, знај да је Енглез у близини" - Ганди
Tek kad se Indija pobije.
Milijardu ljudi na relativno malom prostoru...

Trenutno su svi "zajedno"... 22 jezika(Dok Indija ima 22 odvojena službena jezika, ona je dom za ukupno 121 jezik i 270 maternjih jezika. Takođe je dom najstarijem jeziku na svetu, hindi.).

Zato Englez ne dozvoljava Ircima celo ostrvo ili Škotima severni deo ostrva...
Ali ni Englez nije ono što je bio...

Videćemo. Nijedan rat ne sluti na dobro...

Ajde bre zar ne vidiš da se širi na Irak i Siriju a Iran samo što nije ušao?
У Украјини се води рат између Р1а хаплогрупе јер и руси и украјинци доминатно носе ту хаплогрупу, значи деле исто порекло.

На Блиском истоку код свих народа најдоминантније хаплогрупе су Е и Ј

Народи западне Европе доминантно носе Р1Б хаплогрупу

Овде неко гура словенске и семитске народе да гину једни против других.......а тај неко би могао бити носиоц хаплогрупе Р1Б....да, да - енглези и колективни запад. Израелци не схватају или не желе да схвате да их САД гура у јендек баш као што ни украјинци не схватају

Јер тешко ћете наћи пример у свету где народи код којих је доминантна хаплогрупа Р1Б ратују међусобно....заправо, таквог примера нема.

Тако да ово на Блиском истоку и Украјини не личи на верске већ највише личи на расистичке ратове са циљем да се смањи популација словенских и семитских народа

У Украјини се води рат између Р1а хаплогрупе јер и руси и украјинци доминатно носе ту хаплогрупу, значи деле исто порекло.

На Блиском истоку код свих народа најдоминантније хаплогрупе су Е и Ј

Народи западне Европе доминантно носе Р1Б хаплогрупу

Овде неко гура словенске и семитске народе да гину једни против других.......а тај неко би могао бити носиоц хаплогрупе Р1Б....да, да - енглези и колективни запад. Израелци не схватају или не желе да схвате да их САД гура у јендек баш као што ни украјинци не схватају

Јер тешко ћете наћи пример у свету где народи код којих је доминантна хаплогрупа Р1Б ратују међусобно....заправо, таквог примера нема.

Тако да ово на Блиском истоку и Украјини не личи на верске већ највише личи на расистичке ратове са циљем да се смањи популација словенских и семтиских народа

Тако некако, расистички ратови ниског интензитета, а препуни неподношљиве мржње према истом ДНК.

Следећа фаза је вероватно гурање целог Блиског истока у сукоб и гурање Турске на Русију где ће бити потенцијала за највеће изгинуће народа још од другог светског рата.

Толико је јасно да западна Европа гура цео Исток у сукобе да ја не знам колико требаш бити глуп па веровати у мировне мисије САД, НАТО-а итд........ Сви народи на Истоку који су се приклонили САД и НАТО-у су само њихове алатке помоћу којих истребљују читаве народе и истовремено праве хаос у свим државама тако да ни Израел ни Палестина неће добро да прођу кад се све заврши. Русија и Кина су довољно јаке да изађу на ногама из свега што им се спрема али на Блиском истоку неће бити победника већ ће све државе бити враћене 1000 година уназад.

Шиптари да имају мозга схватили би да и њих запад користи као алатку помоћу које прави раздор на Балкану и да им никада неће дати велику албанију јер германи и даље сањају топла мора и сигурно им није план да им нека албанија стоји на путу, а они кад планирају не планирају пар година унапред већ пар векова.....

Завади па владај......

Poslednja izmena:
Можеш разумети шум информација, ако читаш оригиналну литературу
Ne razume sve ni onaj koji ima Sve Infomacije Ovog Naslova.
Jer postoji i Iznenađenje, iako su skoro pa sva očekivana za one koji se bave tim naslovima Mudrosti.

Čekam na klopu iz kineskog restorana. Dostavu...

Следећа фаза је вероватно гурање целог Блиског истока у сукоб и гурање Турске на Русију где ће бити потенцијала за највеће изгинуће народа још од другог светског рата.

Толико је јасно да западна Европа гура цео Исток у сукобе да ја не знам колико требаш бити глуп па веровати у мировне мисије САД, НАТО-а итд........ Сви народи на Истоку који су се приклонили САД и НАТО-у су само њихове алатке помоћу којих истребљују читаве народе и истовремено праве хаос у свим државама тако да ни Израел ни Палестина неће добро да прођу кад се све заврши. Русија и Кина су довољно јаке да изађу на ногама из свега што им се спрема али на Блиском истоку неће бити победника већ ће све државе бити враћене 1000 година уназад.

Завади па владај......
Hm...

Kad su nedorasli. Dozvole sebi da imaju neprijatelja...

AUTORSKA
Znam da će većina vas reći nema nikakve razlike.
Ali ipak postoji razlika.
Hamasovci su životinje jer one ubijaju kada je u pitanju teritorija i životna ugroženost vlastitog poroda.Životinja ubija samo kada je gladna i ugrožena lično kao i njegova porodica i teritorija.
...ови имају праћке а ови немају...

Завади па владај......

Када све букне и изгори, најјачи победник ће направити нове УН и нове међ.односе и међ.јав.право... и то ће се, као и досада користити око 100 г....до нове кризе

А најјачи ће бити онај ко остане по страни док други народи гину.

Лондон, Берлин и Рим као тачке одакле извире највеће зло на планети......уз своје верне послушнике Вашингтон, Париз, Мадрид, Брисел итд.......јер ко верује да је Лондон подређен Вашингтону тај је најблаже речено наиван. Невероватно како се англосаси играју са судбинама читавих народа већ вековима, можда и више од миленијума и већини тих народа још не допире до мозга та чињеница. Истребили су индијанце до последњег, свели их на пар резервата и исти систем су примењивали по свету и пре и после тога, а неко и даље верује да ће та раса људи донети нешто добро цивилизацији

Натерали су цео свет да безочно мрзи јевреје, муслимане, православце.....и да се они сами мрзе међусобно. Искористили су сваку разлику између народа да их гурну једне на друге али буквално сваку

Док истовремено не падну Лондон, Рим и Берлин мира на свету неће бити

Poslednja izmena:

Back