ako ste imali decka vagu,ili momci ako ste sami vage,javite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
+ je = - i sve je to 0:
Anonymous:
E ovako devojke,ja sam zivela sa jednom vagom deset godina,hm... i nismo opstali,jedno mogu kao savet da vam dam stvarno imam iskustva sa njima i matori mi je vaga...to su jako ljubomorni tipovi,mada to ne pokazuju,moze da vam se desi da za nekih tri-cetiri godine vam nabaci neku scenu za koju vi vise ni neznate,niti ste tada to tako gledali,ali vaga da...sto se uvelicavanja tice hahah tu su jako mastoviti,ja licno nisam dugo vremena mogla da verujem da takvi ljudi stvarno postoje,kazem vam bilo je i lepih momenata...samo ako vam jednom sa vagom krene niz brdo ponadajte se iznosenju scena koje su se desavale par godina u nazad,nemojte da se iznenadite...moja majka jos zivi sa mojim caletom ali ne pitajte kako sve sto su stariji hm...postaju cudniji,kad sve to posmatram sa strane meni dodje ponekad smesno mada mojoj mami vise nije do smeha,a njoj je pedeset godina kaze ne moze ni ona vise...Pozdrav!


E svaka ti cast, ja sam Vaga/Blizanac i pronalazim se delimicno u ovom tekstu.
Retko je cuti priznanje jedne vage,sad moram ja da kazem svaka ti cast...
 
smizla:
Anonymous:
smizla:
Anonymous:
moj decko je vaga,podznak jarac,mesec škorpia.u vezi smo 7god. i mislim da je skoro pa savršen!

Kako si uspela to???? Kako se "rukuje" sa vagom/jarcem? Ja naletela na jednog takvog :roll:
:arrow: ne znam ,valjda sam imala sreće jer je stvarno skoro pa savršen.nema tu rukovanja,jednostavno je tip koji zna meru u svemu.
ako se javiš sa konkretnim primerom mogla bi povući neku usporedbu,ovako napamet ne znam baš.nije da se previše razumijem u horoskope,ali eto znam gde se što kome nalazi.pozdrav!
___________________________________________________
Ma ne znam ni sama kako s njima. Imam osecaj da te prvo greju pa onda ohlade. Pa krenu intenzivno, pa onda koce. Pa sto poruka dnevno, onda smanje na 2. Kao da se vecito igraju. Bice da ni sami nisu nacisto sta zele. Impulsivno reaguju (vole flert) i neodoljivi su dok te ne osvoje, e onda zastanu kao da se i sami zapitaju "sta sada da radim s njom". Takav je moj utisak... Mozda gresim.... :roll:
_____________________________________________________
Da li bi volela da nisi toliko u pravu !? Vaga je ziva dok moze da se igra
 
vaga:
smizla:
Anonymous:
smizla:
Anonymous:
moj decko je vaga,podznak jarac,mesec škorpia.u vezi smo 7god. i mislim da je skoro pa savršen!

Kako si uspela to???? Kako se "rukuje" sa vagom/jarcem? Ja naletela na jednog takvog :roll:
:arrow: ne znam ,valjda sam imala sreće jer je stvarno skoro pa savršen.nema tu rukovanja,jednostavno je tip koji zna meru u svemu.
ako se javiš sa konkretnim primerom mogla bi povući neku usporedbu,ovako napamet ne znam baš.nije da se previše razumijem u horoskope,ali eto znam gde se što kome nalazi.pozdrav!
___________________________________________________
Ma ne znam ni sama kako s njima. Imam osecaj da te prvo greju pa onda ohlade. Pa krenu intenzivno, pa onda koce. Pa sto poruka dnevno, onda smanje na 2. Kao da se vecito igraju. Bice da ni sami nisu nacisto sta zele. Impulsivno reaguju (vole flert) i neodoljivi su dok te ne osvoje, e onda zastanu kao da se i sami zapitaju "sta sada da radim s njom". Takav je moj utisak... Mozda gresim.... :roll:
_____________________________________________________
Da li bi volela da nisi toliko u pravu !? Vaga je ziva dok moze da se igra

Ma volim ja vas vage puno!!!!
Mozda i previse...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top