Quantcast

ako ste imali decka vagu,ili momci ako ste sami vage,javite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

Dupla Vaga

Gost

Generalno gledano Vage su sarmantne,zavodljive, vole flert, komunikativne,drustvene,verni prijatelji,osetljive, vole da isteruju pravdu, velike su diplomate i
imaju vrlo prefinjen ukus. Izuzetno cene estetiku a zgrazavaju se vulgarnosti.
Lose osobine su im to sto su vrlo neodlucne i sklone "neckanju",lako planu (ali se lako i odljute) zaljubljive su prirode i zbog toga sklone neverstvu. Vaga ne funkcionise sama, vec uvek mora da ima nekog pored sebe da bi se osecala kompletna. Za Vage se kaze da su cesto "zaljubljene u ljubav", a ne u osobu. S'druge strane Vagi je jako bitno da osnuje porodicu i da ima pored sebe pravu ljubav.
Naravno uvek ima izuzetaka, ali uglavnom se poklope bar neke osobine.
Ja sam licno dupla Vaga, udata za Devicu/Jarca i za sad je super. Imala sam ranije jednu Vagu, veliki je romanticar i oborio me je s'nogu, kao i ja njega, ali kao tipicna Vaga nije mogao da se zadovolji samo sa'mnom, i kad ga je ta euforija prosla, on je otisao svojim putem.
Vaga je dobar znak, ali kao i svi ima neke svoje lose osobine.
Srecno :)

Gost
Lilith_:
Ma koja vaga nije svaler, takav definitivno ne postoji. Pa cak i ako se nevidjeno zaljubi...bice dovoljno samo malo odvojenosti od te voljene osobe pa da vec okrece telefone nekih svojih ribica...cisto flerta radi. Takvi su oni, flert im je u krvi, kao vrsta bolesti ;) Ipak da dodam, cast izuzecima (ukoliko ih uopste ima) ;)
-ne možeš biti tako isključiva!puno ovisi i o podznaku te mjesecu!npr.kombinacija sa jarcem u nekom od ta 2 aspekta vaga može biti izuzetni vjeran znak...

S

Smizla

Gost
Anonymous:
Lilith_:
Ma koja vaga nije svaler, takav definitivno ne postoji. Pa cak i ako se nevidjeno zaljubi...bice dovoljno samo malo odvojenosti od te voljene osobe pa da vec okrece telefone nekih svojih ribica...cisto flerta radi. Takvi su oni, flert im je u krvi, kao vrsta bolesti ;) Ipak da dodam, cast izuzecima (ukoliko ih uopste ima) ;)
-ne možeš biti tako isključiva!puno ovisi i o podznaku te mjesecu!npr.kombinacija sa jarcem u nekom od ta 2 aspekta vaga može biti izuzetni vjeran znak...
Eh pa sad....
Decko sa kojim se vidjam je vaga/jarac pa je neveran.
Ma njima je flert i nevera u krvi. Lepo ljudi kazu. To im je dusevna hrana.

Gost
Smizla:
Anonymous:
Lilith_:
Eh pa sad....
-moj najbolji drugar je vaga/jarac,u vezi je 4.5god i neverovatno je veran i odan svojoj devojci...ma sve ovisi o čoveku...

Gost
Smizla:
Anonymous:
Lilith_:
Eh pa sad....
A mozda je problem u tebi? Postoje devojke koje su jednostavno previse dosadne pa ih svaki momak pre ili kasnije prevari.

S

Smizla

Gost
Anonymous:
Smizla:
Anonymous:
Lilith_:
Eh pa sad....
A mozda je problem u tebi? Postoje devojke koje su jednostavno previse dosadne pa ih svaki momak pre ili kasnije prevari.
Ma nisam ja dosadna (to mi nikad niko nije rekao, cak me svi gotive) nego sam talenat da naletim i da se vezem za neku nemogucu kombinaciju... Nemam srece...

dominator

Obećava
Poruka
61
smizla:
Anonymous:
smizla:
Anonymous:
moj decko je vaga,podznak jarac,mesec škorpia.u vezi smo 7god. i mislim da je skoro pa savršen!
Kako si uspela to???? Kako se "rukuje" sa vagom/jarcem? Ja naletela na jednog takvog :roll:
:arrow: ne znam ,valjda sam imala sreće jer je stvarno skoro pa savršen.nema tu rukovanja,jednostavno je tip koji zna meru u svemu.
ako se javiš sa konkretnim primerom mogla bi povući neku usporedbu,ovako napamet ne znam baš.nije da se previše razumijem u horoskope,ali eto znam gde se što kome nalazi.pozdrav!
Ma ne znam ni sama kako s njima. Imam osecaj da te prvo greju pa onda ohlade. Pa krenu intenzivno, pa onda koce. Pa sto poruka dnevno, onda smanje na 2. Kao da se vecito igraju. Bice da ni sami nisu nacisto sta zele. Impulsivno reaguju (vole flert) i neodoljivi su dok te ne osvoje, e onda zastanu kao da se i sami zapitaju "sta sada da radim s njom". Takav je moj utisak... Mozda gresim.... :roll:
Ja mislim da grešiš!

Gost
E ovako devojke,ja sam zivela sa jednom vagom deset godina,hm... i nismo opstali,jedno mogu kao savet da vam dam stvarno imam iskustva sa njima i matori mi je vaga...to su jako ljubomorni tipovi,mada to ne pokazuju,moze da vam se desi da za nekih tri-cetiri godine vam nabaci neku scenu za koju vi vise ni neznate,niti ste tada to tako gledali,ali vaga da...sto se uvelicavanja tice hahah tu su jako mastoviti,ja licno nisam dugo vremena mogla da verujem da takvi ljudi stvarno postoje,kazem vam bilo je i lepih momenata...samo ako vam jednom sa vagom krene niz brdo ponadajte se iznosenju scena koje su se desavale par godina u nazad,nemojte da se iznenadite...moja majka jos zivi sa mojim caletom ali ne pitajte kako sve sto su stariji hm...postaju cudniji,kad sve to posmatram sa strane meni dodje ponekad smesno mada mojoj mami vise nije do smeha,a njoj je pedeset godina kaze ne moze ni ona vise...Pozdrav!

J

+ je = - i sve je to 0

Gost
Anonymous:
E ovako devojke,ja sam zivela sa jednom vagom deset godina,hm... i nismo opstali,jedno mogu kao savet da vam dam stvarno imam iskustva sa njima i matori mi je vaga...to su jako ljubomorni tipovi,mada to ne pokazuju,moze da vam se desi da za nekih tri-cetiri godine vam nabaci neku scenu za koju vi vise ni neznate,niti ste tada to tako gledali,ali vaga da...sto se uvelicavanja tice hahah tu su jako mastoviti,ja licno nisam dugo vremena mogla da verujem da takvi ljudi stvarno postoje,kazem vam bilo je i lepih momenata...samo ako vam jednom sa vagom krene niz brdo ponadajte se iznosenju scena koje su se desavale par godina u nazad,nemojte da se iznenadite...moja majka jos zivi sa mojim caletom ali ne pitajte kako sve sto su stariji hm...postaju cudniji,kad sve to posmatram sa strane meni dodje ponekad smesno mada mojoj mami vise nije do smeha,a njoj je pedeset godina kaze ne moze ni ona vise...Pozdrav!

E svaka ti cast, ja sam Vaga/Blizanac i pronalazim se delimicno u ovom tekstu.

S

Smizla

Gost
dominator:
smizla:
Anonymous:
smizla:
Anonymous:
moj decko je vaga,podznak jarac,mesec škorpia.u vezi smo 7god. i mislim da je skoro pa savršen!
Kako si uspela to???? Kako se "rukuje" sa vagom/jarcem? Ja naletela na jednog takvog :roll:
:arrow: ne znam ,valjda sam imala sreće jer je stvarno skoro pa savršen.nema tu rukovanja,jednostavno je tip koji zna meru u svemu.
ako se javiš sa konkretnim primerom mogla bi povući neku usporedbu,ovako napamet ne znam baš.nije da se previše razumijem u horoskope,ali eto znam gde se što kome nalazi.pozdrav!
Ma ne znam ni sama kako s njima. Imam osecaj da te prvo greju pa onda ohlade. Pa krenu intenzivno, pa onda koce. Pa sto poruka dnevno, onda smanje na 2. Kao da se vecito igraju. Bice da ni sami nisu nacisto sta zele. Impulsivno reaguju (vole flert) i neodoljivi su dok te ne osvoje, e onda zastanu kao da se i sami zapitaju "sta sada da radim s njom". Takav je moj utisak... Mozda gresim.... :roll:
Ja mislim da grešiš!
Moguce. Nisam ni tvrdila da sam ubedjena u tako nesto. To su samo moja iskustva. Nista drugo :wink:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.