Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.
  • Od sada mozete i na forumu da koristite emodzije. Kliknite ovde za uputstvo.
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

Ako se ne proglasi okupacija nemoguće je sačuvati slobodu severa Kosova!

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.779
nesko1o1 Prijatelju .Ne znam zasto ti na neki nacin pokusavas,da na ovaj Forum Krstarica,na mala vrata provuces politiku.Mi koji smo vec duze
vreme na Forumu,uvek izbegavamo da pisemo o politicki aaktuelnim temama.Mi se bavimo raznim drugim,zanimljivim temama.Moram priznati,da nas
u globalu,sve najvise interesuju teme,koje imaju neposredne veze sa raznim seksualnim zbivanjima.Od prica o seksu,nikoga ne boli glava,i svima
nam je lepo.Politika je prilicno prljava stvar,i daleko je bilo. Srdacan pozdrav,i nemoj pogresno da shvatis,ovu moju dobronamernu primedbu.Pozdrav.!

volvov70

Zainteresovan član
Poruka
485
По Уставу Србије ОДАВНО СУ МОРАЛИ ДА ПРОГЛАСЕ ОКУПАЦИЈУ ЦЕЛЕ АП КОСОВО И МЕТОХИЈА......

Naravno, a posto nisu, ocigledno nisu vlast drzave Srbije, nego okupatorska ,i dakle je jasno da ostaje na narodu samoorganizacija.
(s tim da tu treba povuci sve narode iz regiona, jer nam je svima isto)

@LordGledston: Ako si ti odustao, nisu svi. Osim toga, jasno je da ti nemas sta da ponudis u seksu, pa mozes o njemu samo da pises na forumu, jer odustajace ne vole zene (samo gejevi, i to za ispod).
Nemoj da se uvredis, ovo sto napisah ti je ilustracija stanja opcenito.

eremita

Zaslužan član
Poruka
111.228
Naravno, a posto nisu, ocigledno nisu vlast drzave Srbije, nego okupatorska ,i dakle je jasno da ostaje na narodu samoorganizacija.
(s tim da tu treba povuci sve narode iz regiona, jer nam je svima isto)

@LordGledston: Ako si ti odustao, nisu svi. Osim toga, jasno je da ti nemas sta da ponudis u seksu, pa mozes o njemu samo da pises na forumu, jer odustajace ne vole zene (samo gejevi, i to za ispod).
Nemoj da se uvredis, ovo sto napisah ti je ilustracija stanja opcenito.
:super: :super::super: