Quantcast

Ako promeniš pol, gej si kako god da postaviš stvari?

aeternum

Poznat
Poruka
9.793
Dušo,nije normalno živeti sa disforijom koja ti čini život nepodnošljivim,sasvim je normalno da neko želi toga da se otarasi,a jedini način da se toga otarasi je da uskladi svoju anatomiju svom rodnom idenitetu jer je obrnuto nemoguće.
Bolje se ti drži religiskih tema.
Jedno je poremecaj a drugo hir zbog kojeg danas menjaju pol zbog svojih nastranih zelja :D
a Bog kako nas je stvorio to je to.
Ici protiv Boga je greh.
A drzim se, ovo je religiozna tema.

Poslednja izmena:

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.811
Jedno je poremecaj a drugo hir zbog kojeg danas menjaju pol zbog svojih nastranih zelja :D
a Bog kako nas je stvorio to je to.
Ici protiv Boga je greh.
A drzim se, ovo je religiozna tema.
Ako veruješ da je bog stvorio ljude i da sve postoji zato što on to želi onda nemaš neki izbor nego moraš da priznaš da gay i trans osobe postoje zato što on to želi ili da lepo priznaš da ne veruješ da je bog ikoga storio i da ga jednostavno koristiš za opravdanje mržnje koja ti je usađena kroz vaspitranje

aeternum

Poznat
Poruka
9.793
Ako veruješ da je bog stvorio ljude i da sve postoji zato što on to želi onda nemaš neki izbor nego moraš da priznaš da gay i trans osobe postoje zato što on to želi ili da lepo priznaš da ne veruješ da je bog ikoga storio
Ne postoje Gej posobe to su poremecaji licnosti znaci bolest.
Vidim tebi je usadjena mrznja jer tako pises.
Ja volim ljude tako sam vaspitavana i znam psihologiju odlicno
zna se sta je bolest :)
a sto se tice religije Bog je unistio Sodomu i Gomoru zbog takvih
nastranih dela.

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.811
Ne postoje Gej posobe to su poremecaji licnosti znaci bolest.
Vidim tebi je usadjena mrznja jer tako pises.
Ja volim ljude tako sam vaspitavana i znam psihologiju odlicno
zna se sta je bolest :)
Voliš ljude,zato si spremna da nazivaš bolesnicima ljude sa drugačijom sekualno orjentacijom? Bravo za tebe i tvoje vaspitanje.
Znaš psihologiju? ooo kakva ti je to homofobična i transfobična verzija psihologije koju ponaješ?
Homofobija/transfobija su bliže psihičkom poremećaju jer za to neko treba da ima smanjeni kapacitet za epatiju da bi mogao da dehumanizuje čitave grupe ljudi samo zato što im se ne sviđa njihov urođeni sekualitet/rodniidentitet ako odudara od anatomije...ili da bude toliko narciosoidan da misli da samo ono što vidi kod sebe može da bude ispravno....ali nisi ti to...ti si ustvari ona najtužnija verzija homofoba/trasnfoba koji je naučen da mrzi jer su oni koji su te vaspitavali tako ubedili i vaspitali te da ne donosiš samostalne zaključke,da ne saosećaš sa onima kojima su ti rekli da ne smeš nego da samo upijaš uverenja svoje grupice kojoj pripadaš,zanešena ubeđenima da oni znaju božiju volju...

• Podržavam
Reactions: DUH

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.811
Ja iznosim kako je ispavno prema psihologiji.
a svaka bolest se leci :)
i to je izraz ljubavi lecenje bolesnih
Pokušavaš da proglasiš nečiji urođeni sekualitet za bolest koja treba da se leči što je nemoguće jer od urođenog sekualiteta ne može nikao da se "izleči"...Može samo neko da se toliko iztraumira i psihički toliko ubije u pojam da više ne sme da svoj sekualitet isplji i to nije lečenje već zlostavljanje koje ostavlja posledice po nečiju psihu...posledice koje ti ljudi nikad ne bi imali da ih jednostavno ostave na miru.
Hajde tebe da vidim kako bi ti bilo fino da te neko ubeđuje da si greška prirode samo zbog urođenog sekualitata koji ne možeš da promenis...mada s obzirom da je jehovinim svedocima sve greh a žene imaju bonus poene zbog Evinog incicidneta sa jabukom,možda ti je i poznato to...

• Podržavam

aeternum

Poznat
Poruka
9.793
Pokušavaš da proglasiš nečiji urođeni sekualitet za bolest koja treba da se leči što je nemoguće jer od urođenog sekualiteta ne može nikao da se "izleči"...Može samo neko da se toliko iztraumira i psihički toliko ubije u pojam da više ne sme da svoj sekualitet isplji i to nije lečenje već zlostavljanje koje ostavlja posledice po nečiju psihu...posledice koje ti ljudi nikad ne bi imali da ih jednostavno ostave na miru.
Hajde tebe da vidim kako bi ti bilo fino da te neko ubeđuje da si greška prirode samo zbog urođenog sekualitata koji ne možeš da promenis...mada s obzirom da je jehovinim svedocima sve greh a žene imaju bonus poene zbog Evinog incicidneta sa jabukom,možda ti je i poznato to...
I da dodam Bog je unistio Sodomu i Gomoru zbog tih grehova nastranosti.
Samo ti filozofiraj psihologija je jasna po tom pitanju a i Bog.
Bozja rec tako kaze a ne JS.

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Homofobija/transfobija su bliže psihičkom poremećaju jer za to neko treba da ima smanjeni kapacitet za epatiju da bi mogao da dehumanizuje čitave grupe ljudi samo zato što im se ne sviđa njihov urođeni sekualitet/rodniidentitet ako odudara od anatomije...ili da bude toliko narciosoidan da misli da samo ono što vidi kod sebe može da bude ispravno....ali nisi ti to...ti si ustvari ona najtužnija verzija homofoba/trasnfoba koji je naučen da mrzi jer su oni koji su te vaspitavali tako ubedili i vaspitali te da ne donosiš samostalne zaključke,da ne saosećaš sa onima kojima su ti rekli da ne smeš nego da samo upijaš uverenja svoje grupice kojoj pripadaš,zanešena ubeđenima da oni znaju božiju volju...
👍👏 :ok:

pesho

Veoma poznat
Poruka
10.005
a i da ih nije unistio ako je samo zbog homoseksualnost u to vrijeme ne bese vantelesna oplodnja pa bi se i sam taj rod ugasio
a sad uz genetiku i surogat materinstvo tko zna na cega ce to izic u nebrojeno pravaca ni sam bog ce to tesko pohvatat konce

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.811
U Bibliji stoji da je zadnja kap koja je prelila čašu,i navela boga da uništi Sodomu i Gomoru to što su tražili da siluju Lotove goste,a ne zato što su nisu bili strejt... I koliko se sećam nisu li na kraju te priče Lotove ćerke napile i silovle rođenog oca i bog nije ništa uradeo po tom pitanju?
A ne ček,silovanje i incest su ok,strašno je kad neko nije strejt...Da bre...jeste.
Tu tvoju "božiju reč" su pisali ljudi koji su živeli u mnogo surovijoj,manje civilizovanijoj kulturi.
Svako može da otvori bibliju i nađe opravdanje za bogougodne genocide,robovlasništvo i trgovinu ljudima,mizoginiju,incest...Ali ne,mi će da se pravimo kao da u bibliji ne piše ništa problematično nego ćemo da izvlačimo jednu biblisku priču iz konteksta i da se busamo u grudi kako je to dokaz da bog mrzi ljude koji nisu strejt jer nam se ne sviđa činjenica da treba da tretiramo dostojanstveno druge ljude ne bitno da li imaju ili nemaju drugačiju sekualnu orjentaciju.
Za bibliju koliko ja vidim se uvek hvataju oni koji hoće da tapšu sebe po ramenu i sami sebe ubeđuju da su bogougodni i dovoljno pravični da maogu da upiru prstima u druge i hrane se time što ih vrađaju,pljuju,priželjkuju im najgore sudbije i zahtevaju da im se oduzmu osnovna prava.A to su baš "divne hrišćanske vrline".

• Podržavam
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.