Quantcast

Ako promeniš pol, gej si kako god da postaviš stvari?

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
U nekim zemljama postoji srednji rod kojim se ne defineses u musko/zenskom rodu.
Andrej Pejić je bio/la androgeni fotomodel i maneken
Ali promenio je pol u ženski i sad je Andreja Pejić
(Mada 90% manekena/manekenki imaju taj androgeni izgled, mogu biti oba pola, teško nekad pogoditi, ali važno da su lepi ljudi, msm, ko voli taj androgeni i anoreksicni tip.)

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
Ja bih da sam taj 3ci pol
Ne moram da budem muško, eto odričem se jaja unapred :rotf:
Šta će mi...bolje biti impotentan i nema problema 😂
Al' da sam visok i građen kao "normalan" muškarac, što podrazumeva da nemam nijedan ženski organ ni sise
Znači mogla bih da se odreknem testisa a za bradu i brkove još razmišljam...mnogo mi to interesantno...Šta dobro brijanje može da uradi, sviđa mi se to
Sad ću da nacrtam brkove, e pa kad žene crtaju obrve :lol:

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.813
Ako promenim pol i postanem muškarac i budem sa muškarcem- jasno, gej.
Ako promenim pol i budem sa ženom, rođena sam kao žena, znači opet ispade da sam gej, da sam rođena kao gej?

Zato sam ovo postavila na Psihologiju...
Nemoj sebe da ograničavaš, što ne bi bila zmaj?
Danas bar možeš biti šta god hoćeš.

gost 411056

Aktivan član
Poruka
1.771
Andrej Pejić je bio/la androgeni fotomodel i maneken
Ali promenio je pol u ženski i sad je Andreja Pejić
(Mada 90% manekena/manekenki imaju taj androgeni izgled, mogu biti oba pola, teško nekad pogoditi, ali važno da su lepi ljudi, msm, ko voli taj androgeni i anoreksicni tip.)
Meni je cool, samo adrogen izgled nije karakteristican za pol. opredeljenje.

U sustini, boli te uvo kako te ko dozivljava osim ako ne utice na tvoju ugodnu egzistenciju,onda j. ebi ga, crtaj brkove kad dodjes doma :lol:

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.813
Ja jos uvjek trazim svoje epsko bice :mrgreen:
Ma to je lako. Ja sam Vilenjak, naprimer.
Jes da nisam besmrtna nit nadzemaljski lepa i mudra, al ja ZNAM da jesam, ko što oni što se izjašnjavaju ko zmajevi ZNAJU i OSEĆAJU da imaju krila.
A ko sme da kako da se osećaš? Politička korektnost! Uvreda! Moja emocionalna bol!
:zcepanje:

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.090
Pa koliko ja znam,trans osobe svoju seualnu orjentaciju računaju u odnosu na rod sa kojim sebe identifikuju...na primer tras žena(anatomski rođena kao muško) ako je privlače muškarci sebe doživljava kao strejt i obrnuto,ako je privlače žene onda kao lez.
Inače pol se ne menja zbog seksualne orjentacije.To je ustvari najgori razlog.
Trans osobe imaju problem sa time što se ne identifikuju sa rodom koji bi trebao da odgovara njihovom anatomskom polu a ne sa seualnom orjentacijom.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
Pa koliko ja znam,trans osobe svoju seualnu orjentaciju računaju u odnosu na rod sa kojim sebe identifikuju...na primer tras žena(anatomski rođena kao muško) ako je privlače muškarci sebe doživljava kao strejt i obrnuto,ako je privlače žene onda kao lez.
Inače pol se ne menja zbog seksualne orjentacije.To je ustvari najgori razlog.
Trans osobe imaju problem sa time što se ne identifikuju sa rodom koji bi trebao da odgovara njihovom anatomskom polu a ne sa seualnom orjentacijom.
To je tačno.
Zato sam i postavila temu ovako.
Ja bih da promenim pol u muški ali stvarno ne znam kako bih onda bila sa muškarcem, neki će reći da sam izopačena i odvratna (uvek me napadaju kad sam iskrena do vulgarnosti, ali šta ću kad se na vulgaran način najjasnije objasni)
Dakle: hoću da postanem muško ali samo ja njega da karram. Pušenje obostrano :lol:
Tako ja to zamišljam, jer kako drugačije, sa ženom ne bi bio ni pijan ni lud :lol:
A ne dolazi u obzir ni da mene neko karra u doope, tako da....baš sam odvratAN/NA. Lol.
Samo što ovo nikad neću saznati, jer neću mjenjati pol, ovo je šta bi bilo kad bi bilo...

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.090
To je tačno.
Ja bih da promenim pol u muški ali stvarno ne znam kako bih onda bila sa muškarcem, neki će reći da sam izopačena i odvratna (uvek me napadaju kad sam iskrena do vulgarnosti, ali šta ću kad se na vulgaran način najjasnije objasni)
Dakle: hoću da postanem muško ali samo ja njega da karram. Pušenje obostrano :lol:
Tako ja to zamišljam, jer kako drugačije, sa ženom ne bi bio ni pijan ni lud :lol:
A ne dolazi u obzir ni da mene neko karra u doope, tako da....baš sam odvratAN/NA. Lol.
Samo što ovo nikad neću saznati, jer neću mjenjati pol, ovo je šta bi bilo kad bi bilo...
pa znači ti bi bio aktivan gay...sad čini mi se da metoidioplastika daje neki mikropenis ispod 10cm,pa ako se ne odradi i faloplastika onda bi ti trebao strap on,ali je izvodljivo XD

M4j4

Domaćin
Poruka
4.258
Ma yebeš sex, d'izvineš, to mi je poslednje na pameti.
Ako mi veruješ, razlog je jedino u tome da me ljudi "u startu ne poštuju" samo zato jer nisam muško.
Na poslu sam "rodila mečku" dok me nisu prihvatili kao pametnu i sposobnu, nisu hteli u početku ni da me saslušaju, jednom nešto baš bili očajni i kad su svi iscrpili ideje, isključili mozgove i pali u bedak, ja onda kažem "Ljudi, treba to i to da uradimo...", e od tada su uvek posle slušali šta ja mislim.
I tako na raznim poslovima. I inače.
Čak su me napadali 11 puta da me napastvuju, pisala sam i o tome, a zašto- imam nešto što oni hoće, u ovom slučaju pi-ku. Pa majku mu, ako je imam, nije to razlog da se (na)skače na mene?!
Da ne pominjem tjelesne prednosti muškaraca, čini mi se da je gore trpjeti ovo psihičko
....

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.813
To je tačno.
A što pa tebe briga ko će šta reći? Ne deluješ ko osoba koja mari za takve gluposti.
I, osim toga, pitala sam te jel hoćeš da menjaš pol, pa si rekla da to nije baš tako, zekiš malo, a? :mrgreen:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.133
Ma yebeš sex, d'izvineš, to mi je poslednje na pameti.
Ako mi veruješ, razlog je jedino u tome da me ljudi "u startu ne poštuju" samo zato jer nisam muško.
Na poslu sam "rodila mečku" dok me nisu prihvatili kao pametnu i sposobnu, nisu hteli u početku ni da me saslušaju, jednom nešto baš bili očajni i kad su svi iscrpili ideje, isključili mozgove i pali u bedak, ja onda kažem "Ljudi, treba to i to da uradimo...", e od tada su uvek posle slušali šta ja mislim.
I tako na raznim poslovima. I inače.
Čak su me napadali 11 puta da me napastvuju, pisala sam i o tome, a zašto- imam nešto što oni hoće, u ovom slučaju pi-ku. Pa majku mu, ako je imam, nije to razlog da se (na)skače na mene?!
Da ne pominjem tjelesne prednosti muškaraca, čini mi se da je gore trpjeti ovo psihičko
....
Al cekaj ti pod ljudima smatras nekoga ko te ne postuje?ja mislim da izmisljas,nema razloga da te ne postuju jer nisi musko,sta si zapela za muski wc nije nista bolji od vaseg,ok mozda malo
Trebala si da se ostvaris kao zena i da stremis ka tome da te kao takvu postuju ako ti to znaci,ali ljudi su realno stoka pa i ne moze biti bitno normalnoj osobi da li je takvi postuju

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.