Ako oboje rade,a sex-a sve redje,dali dizati uzbunu!!!

U poslednje vreme zbog milion obaveza nase "spavanje" je prilicno retko,sta je TO normalno,i dali se ljutiti na nekoga ko je uvece umoran,kakva su vasa iskustva po tom pitanju!

hehe... nekog boli glava, a nekom se spava... i tako... pa,desava se to mnogima...

Sta je normala? Uh... nz sta da ti kazem... mi volimo sex, volimo osobu s kojom smo, a da li i zelimo u pravoj meri osobu kraj sebe... e, vidis to je posebna prica...

Da li bi te obaveze sprecile da k.resnes Pamelu A. ili neku drugu ribicu? Hehe, pa znam da ne bi...:D

Monotonija i umor su sastavni deo svake veze i braka u nekoj umerenoj dozi, ali ako zaboravis i kad ste poslednji put imali sex - to je alarm za uzbunu:wink:
 
Mislim da ne treba dizati uzbunu.
Nije to veza pa se vidite tri puta nedeljno i oboje ste savrseno raspolozeni za sve.
To je zivot, a u zivotu ima dana i perioda kad ti nije ni do cega pa ni do sexa.
Ima dana kad ti je na poslu katastrofa pa dodjes slomljen i nikakav. Samo bi cutao.
Ima dana kad si prosto nervozan, a neki kad su nervozni nisu za sex.
Pitaj bilo koga ko je u dugoj vezi ili braku, ko zivi sa momkom ili devojkom....svima se to desava vise ili manje.

Ono sto ipak morate da uradite je da u nekom momentu kazete stop, i odvojite vreme jedno za drugo.
Odlozite sve obaveze i taj dan setajte, idite na rucak, u pozoriste, u bioskop ili prosto ostanite kuci i opustite se.
Naravno, da ce se zelja sa sexom vratiti kad covek resi da bar jedan ili dva dana u nedelji sve obaveza koje nisu sa oznakom 5xhitno odlozi. A vecinu obaveza sami sebi tovarimo na vrat.
Dakle, ne uzbuna, nego vreme jedno za drugo
 
Mislim da ne treba dizati uzbunu.
Nije to veza pa se vidite tri puta nedeljno i oboje ste savrseno raspolozeni za sve.
To je zivot, a u zivotu ima dana i perioda kad ti nije ni do cega pa ni do sexa.
Ima dana kad ti je na poslu katastrofa pa dodjes slomljen i nikakav. Samo bi cutao.
Ima dana kad si prosto nervozan, a neki kad su nervozni nisu za sex.
Pitaj bilo koga ko je u dugoj vezi ili braku, ko zivi sa momkom ili devojkom....svima se to desava vise ili manje.

Ono sto ipak morate da uradite je da u nekom momentu kazete stop, i odvojite vreme jedno za drugo.
Odlozite sve obaveze i taj dan setajte, idite na rucak, u pozoriste, u bioskop ili prosto ostanite kuci i opustite se.
Naravno, da ce se zelja sa sexom vratiti kad covek resi da bar jedan ili dva dana u nedelji sve obaveza koje nisu sa oznakom 5xhitno odlozi. A vecinu obaveza sami sebi tovarimo na vrat.
Dakle, ne uzbuna, nego vreme jedno za drugo

Ajde kao iskusna bracna partnerka (provedoh u b(m)raku 8 godina) da kazem da si upravu...Mi smo voleli subotu oko 14 h. To je bilo pod obavezno...I zeljno se iscekivalo...Da su sekire padale subotnji termin je bio rezervisan za sex...
Mislim da su sve te obaveze koje se spominju neki izgovor...Ako oboje zele uvek nadju vremena za jedno drugo...Dakle, uzbuuuunaaaa!!!
 
U poslednje vreme zbog milion obaveza nase "spavanje" je prilicno retko,sta je TO normalno,i dali se ljutiti na nekoga ko je uvece umoran,kakva su vasa iskustva po tom pitanju!

necijem libidu je cesto i jednom mesecno. necijem nije dovoljno ni tri puta dnevno. najgore je ako rutina izaziva navodni umor. tada ne treba dizati uzbunu, ali treba menjati nesto u pristupu partneru i seksu. jer obicno, kada nam je neko zanimljiv, nikakav umor nije prepreka:).
 
hehe... nekog boli glava, a nekom se spava... i tako... pa,desava se to mnogima...

Sta je normala? Uh... nz sta da ti kazem... mi volimo sex, volimo osobu s kojom smo, a da li i zelimo u pravoj meri osobu kraj sebe... e, vidis to je posebna prica...

Da li bi te obaveze sprecile da k.resnes Pamelu A. ili neku drugu ribicu? Hehe, pa znam da ne bi...:D

Monotonija i umor su sastavni deo svake veze i braka u nekoj umerenoj dozi, ali ako zaboravis i kad ste poslednji put imali sex - to je alarm za uzbunu:wink:
mislim da je s pamelom toliko dugo kao sa zenom da bi bila ista stvar(gde nadje nju bre:lol:)
 
Nista licno,ali meni taj dogovor oko sexa bas zvuci bzvz..ne mozemo ni oko rucka da se dogovorimo...:p..Lepse je spontano..8)

Nisam ja ni rekao da se dogovaraju oko termina za sex.
Nego da odvoje vreme jedno za drugo i da tad otkazu sve navodne obaveze.
A onda da rade ono sto im tog trenutka prija.
Leze kuci, idu u setnju, na veceru, u kupovinu sta god.
Kad se covek opusti i kad radi ono u cemu uziva, eto i zelje za sexom.
Jer, bar po meni, obaveze i stres ne mogu biti opravdanje da sexa nema dve-tri nedelje...na primer.
 
ma bude i spontano, naravno...ali samo iscekivanje je super...procitaj Malog princa, deo sa lisicom koji govori o obredima i iscekivanjima i radosti pred onim sto sledi :)

pa ako imam zakazan seks u utorak u 16 popodne, ischekivacu i radovacu se i u nedelju i ponedeljak, a i u utorak prepodne. :D
sve je stvar percepcije.

ima dana kad bih ja pre spavala, nego shto bih se yebala. ali valja nadoknaditi to. :)
 

Back
Top