Ako ne znate šta je seksting, možda je bolje da zaobiđete ovu temu

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
286.214
Šalim se..udjite slobodno :lol:

Internet četovi su tako dobra stvar kada želite da komunicirate. Ali ako ste u vezi i šaljete škakljive poruke nekom drugom, a ne partneru, da li mislite da varate?

Ili je to samo kuckanje?

Seksting se opisuje kao čin slanja nepristojnih odnosno eksplicitnih fotografija ili poruka putem društvenih mreža. Mnogi znaju šta je to i često koriste ovaj “privatni” alat za komunikaciju. Drugim rečima, seksting je moderna verzija telefonskog seksa gde dvoje ljudi koristi svoju kreativnost i alter ego kako bi stvorili seksualnu prisutnost s nekim.

Da li je seksting emocionalna prevara ili ne ? Ili je to samo kuckanje koje vi upražnjavate ili ne ?

suave

Ističe se
Poruka
2.095
Seksting mi liči na ono što su nekad bile cedulje koje su se ostavljale u sveske i torbe devojčica koje ti se sviđaju. Od autora, a i od one kojoj su namenjene, zavisilo je koliko će biti direkte, koliko eksplicitne itd. Suština je ista, poručiti nekom da ti se sviđa ali da bi hteo i više od toga nego da se samo gledaš sa njim, samo je tehnologija malo napredovala

The_Night_Hawk

Cloud surfer
Poruka
43.259

Internet četovi su tako dobra stvar kada želite da komunicirate. Ali ako ste u vezi i šaljete škakljive poruke nekom drugom, a ne partneru, da li mislite da varate?

Ili je to samo kuckanje?

Seksting se opisuje kao čin slanja nepristojnih odnosno eksplicitnih fotografija ili poruka putem društvenih mreža. Mnogi znaju šta je to i često koriste ovaj “privatni” alat za komunikaciju. Drugim rečima, seksting je moderna verzija telefonskog seksa gde dvoje ljudi koristi svoju kreativnost i alter ego kako bi stvorili seksualnu prisutnost s nekim.

Da li je seksting emocionalna prevara ili ne ? Ili je to samo kuckanje koje vi upražnjavate ili ne ?
Da li je prevara? Ne znam.
Da li sam to radio? Nisam.
A da li bih?
Paaaaa...ne...ja sam staromodna konzerva.

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
9.942

Ili je to samo kuckanje?

Jel vam za to sluzi Fb, Viber, Instagram? Ovamo se folirate da ih imate za besplatne pozive, poruke, selfije, letovanja, zimovanja, kafiće.