Ako ne moze gondola onda moze most !!!!

Karpoš11

Elita
Poruka
23.430
Zar nije bila prica da ce most biti izmesten u blokovima i spojiti sa adom ,kakva sad prica most na uscu :mrgreen:
Gde bi vi most premestili,po meni najbolje resenje je spojiti adu sa blokovima:heart2:
a ne usce trzni centar sa trznim centrom u rajicevoj :mrgreen:
Gradski urbanista demantuje Vesića: Anketa o Savskom mostu sledeće nedelje
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je u ponedeljak na TV Prva da će na mestu Starog savskog mosta biti izgrađen novi most sa šest kolovoznih traka, biciklističkim i pešačkim stazama.

Projekat za novi most, kako je dodao, već postoji, ali se još čeka projekat izmeštanja starog.

“Mi smo prvo hteli taj most da postavimo između Novog Beograda i Ade Ciganlije jer postoji potreba za jednim biciklističko-pešačkim mostom između, koji bi spajao Novi Beograd i Adu Ciganliju. Onda smo stavili na glasanje na našem sajtu i građani su izglasali jedno bolje rešenje, a to je da ovaj most ide u park Ušće gde će onda biti postavljen, znači ostavljen kao simbol Beograda“, kazao je Vesić za TV Prva.

http://rs.n1info.com/Vesti/a533102/Anketa-o-Savskom-mostu-sledece-nedelje.html
A glasanja nije ni bilo hahhah ovde hebe lud zbunjenog:mrgreen:
 
Vesic: Moze most?
Jelena:
de655-usce_rb-page-baner.jpg

Vesic:
Pelvic-Shift.jpg
 
Zar nije bila prica da ce most biti izmesten u blokovima i spojiti sa adom ,kakva sad prica most na uscu :mrgreen:
Gde bi vi most premestili,po meni najbolje resenje je spojiti adu sa blokovima:heart2:
a ne usce trzni centar sa trznim centrom u rajicevoj :mrgreen:
Gradski urbanista demantuje Vesića: Anketa o Savskom mostu sledeće nedelje
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je u ponedeljak na TV Prva da će na mestu Starog savskog mosta biti izgrađen novi most sa šest kolovoznih traka, biciklističkim i pešačkim stazama.

Projekat za novi most, kako je dodao, već postoji, ali se još čeka projekat izmeštanja starog.

“Mi smo prvo hteli taj most da postavimo između Novog Beograda i Ade Ciganlije jer postoji potreba za jednim biciklističko-pešačkim mostom između, koji bi spajao Novi Beograd i Adu Ciganliju. Onda smo stavili na glasanje na našem sajtu i građani su izglasali jedno bolje rešenje, a to je da ovaj most ide u park Ušće gde će onda biti postavljen, znači ostavljen kao simbol Beograda“, kazao je Vesić za TV Prva.

http://rs.n1info.com/Vesti/a533102/Anketa-o-Savskom-mostu-sledece-nedelje.html
A glasanja nije ni bilo hahhah ovde hebe lud zbunjenog:mrgreen:
čula sam za ovo, umreh od smeja...i ja i kolege (pošto nam je neko poslao link sa izjavom).
ma, strašno.
kao, bila anketa. laže. nije bilo ankete, ko bi glasao za takvu glupost.
 

Back
Top