Ako muž i žena zajedno izađu a žena se prva uhvati za novčanik to znači da...

A nije do novotarija, sin mi ima 27 godina, ima devojku sa kojom ima zajednički fond, tako da je do ličnosti, karaktera, vaspitanja...
Pa zato sam ga i pitao razume li on sebe.
Kakve bre novotarije šta trabunja čovek.
Oduvek je bilo ovakvih i onakvih.
Pa nećemo sad o 15. veku...
plaća ko može i kad može, a u BRAKU jer TO je tema...
valjda je samo NAŠE a ne moje ili tvoje
Jer ako je drugačije kakav je to brak...

Pa dobro, ni ne moraš. Zašto bi? :) I to je u redu :)

Niko od nas nije vidovit i ne zna šta drugi misli. Ne volim pretpostavke. Ako nešto želiš - kaži mi. Ako ti nešto smeta - kaži mi.
Htedoh odmah da napišem zašto ne verujem ali može da ispadne grubo (što mi je dar od Boga) pa rekoh da ne elaboriram tako direktno.

Jeste, baš konobar o tome razmišlja. Njemu je to posao, baš vodi računa i razmišlja ko plaća i čijim parama. U ostale - spada i konobar :)
помисли конобар, помисле сви они који су видели шта се десило, створи се негативна енергија па га (твог човека) бије малер касније

Htedoh odmah da napišem zašto ne verujem ali može da ispadne grubo (što mi je dar od Boga) pa rekoh da ne elaboriram tako direktno.
Napiši slobodno, preživela sam ja svašta pa ću i tvoju pisanu reč ;)
помисли конобар, помисле сви они који су видели шта се десило, створи се негативна енергија па га (твог човека) бије малер касније
Jooj, maler! Napraviću mu paprike sa belim lukom da oteramo tu negativnu energiju :)

Lepo sam napisao muž i žena. Da je sreće, pare su zajedničke. Dakle, šta znači kad se neko njih dvoje prvi maši za džep?
znači da neće da se smara
sa nevažnim stvarima kao što je provlačenje kartice ukucavanje pina bespotrebna ljubaznost prema nepoznatom biću…
on sedi i vari
i žena ga posle nosi do kuće na ledjima

Screenshot_7.png

odgovor je isti.
:bye:

Ti se smeješ a ona je mrtva ozbiljna
OK, ako je zbog toga,.. ja se izvinjavam na svojim zlim mislima,..

ali si ti izgubio jednog sagovornika, koji nije licemer - u svim tvojim temama.
Jasno je tebi sve, ... znam,.. (Ja se na tvom mestu ne bih "vadio" :) - neću ti više odgovarati ni ovde ni bilo gde).

Back