Ako muž i žena zajedno izađu a žena se prva uhvati za novčanik to znači da...

Novotarije ne znače automatski i napredak. Znači da je drugačije od prethodnog, a čestop zato što je ljudima dosadno pa probaju i na drugi način.
Obično se na kraju dozovu pameti.
Mislim da ni ti ne razumeš šta si hteo da otkucaš.
Saberi se i probaj ponovo.
Ali ne zbog mene, jer neču dalje čitati.
:cool:

Da ne znaju za pojam 'naše' što reče Pinocio ...

Nepoznat pojam. Definitivno. Ko šta plaća? Kao da je važno! On plaćao račune, a ostatak daj kao da je bitno, posebno u prodavnicama. Znam i primere gde ona plaća sve jer joj on prebaci novac na račun kada dobije platu i šta sada? Ona plaća njegovim parama.

U braku je pojam "moje-tvoje" višak. Nije mu mesto ni u braku ni u, hajde reći ću vanbračnoj zajednici, tu mislim da duge i stabilne veze, posebno kada par živi zajedno.

Lepo sam napisao muž i žena. Da je sreće, pare su zajedničke. Dakle, šta znači kad se neko njih dvoje prvi maši za džep?
E, too, ama baš ništa ne znači...
Može ovo što je navela Lagerta, može da je ona gazda od novaca ( ali ne znači da dominira, već da je štedljivija :)).
Moja 'oficijelna' dama se nikada nije prva hvatala za novčanik,.. to se kod nas podrazumevalo,.. mada se ja ne bih bunio , :rotf:ali ja sam u njenim očima uvek bio rasipnik,.. (pa sam držao do tog Imidža),.. a ja sam voleo što je ona štedljiva :flert: pa se i ona držala svog imidža,..

Nepoznat pojam. Definitivno. Ko šta plaća? Kao da je važno! On plaćao račune, a ostatak daj kao da je bitno, posebno u prodavnicama. Znam i primere gde ona plaća sve jer joj on prebaci novac na račun kada dobije platu i šta sada? Ona plaća njegovim parama.

U braku je pojam "moje-tvoje" višak. Nije mu mesto ni u braku ni u, hajde reći ću vanbračnoj zajednici, tu mislim da duge i stabilne veze, posebno kada par živi zajedno.
A kakav utisak ostavljaju na okolinu?

:dzentlmen:
Tako je.
:kpozdrav:

Back