Ako mislis biti veran, nemoj se zeniti

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
E ljudi sta mislite da li je istina da ko ne prevari u braku, je isto kao da se nikad nije ni ozenio?

Meni to ima logike, jer kad varas ima adrenalina i onda bas osetis brak u potpunosti. Ipak treba znati slagati zenu, koja i sama od malena laze. A lazova slagati je tesko, zar ne?
 
A zasto bi neko varao? Sta time dokazuje? Ja nikada nisam prevarila svog decka. Pre nego sto sam se smuvala sa mojim sadanjim verenikom, ja sam javila tadasnjem decku da hocu da raskinem sa njim. To je bilo u decembru pred Bozic. Ja sam bila daleko, a emocije su pocele da hlade. Moj verenik, tada mi jos nije bio decko je probudio vatru u meni, a ja nisam htela njega da zavaravam, pa sam raskinula sa tim deckom. Moj tadasnji decko je to podneo veoma neprijatno, poceo je svasta da mi govori u slusalicu, ali ja sam shvatila da sam veci covek od njega i dostojanstveno sam mu prekinula vezu i rekla sam mu da on treba da se uozbilji i odraste, iako ima 41 godinu.
 
E ljudi sta mislite da li je istina da ko ne prevari u braku, je isto kao da se nikad nije ni ozenio?

Meni to ima logike, jer kad varas ima adrenalina i onda bas osetis brak u potpunosti. Ipak treba znati slagati zenu, koja i sama od malena laze. A lazova slagati je tesko, zar ne?

onaj ko vara u braku, znači da ima problema sa brakom...
...onaj ko ima problema sa brakom, ne treba da gubi vreme u braku, nego treba da se rezvede da više ne bi imao problema...

ovo ko pretškolarac da je sročio bokte...:lol:...
 
onaj ko vara u braku, znači da ima problema sa brakom...
...onaj ko ima problema sa brakom, ne treba da gubi vreme u braku, nego treba da se rezvede da više ne bi imao problema...

ovo ko pretškolarac da je sročio bokte...:lol:...

Svako ima probleme u braku (ovakne ili onakve) i nije uvek sve kao prvog dana kada ste se topili gledajuci se. :lol:
Ali to ne znaci da automatski svi treba da se razvedu. Mnogi problemi se daju resiti. Kod onih, koji se ne daju prevazici i resiti-o.k., tu se slazem da je bolji razvod nego dalje vodjenje braka, koji vise nije brak. ;)
 
naravno...nigde nisam ni rekao da za svaku sitnicu odma mora da se ide na razvod...:lol:
...doduše, znam takve nezrele slučajeve...

Nazalost, sve ih je vise. Klasicni debili, koji nakon razvoda braka kao prvo trce da to saopste siroj javnosti preko FB-a i ostalih g*vana. Ono, idu da se pohvale, kao "jea, razvela sam se", pa ocekuju da im odgovoris sa "wow, super si". A sk*njaju se kad ih pitas "Sta se desilo?", "Otkud to?" ili nesto slicno.
Nedavno sam to video svojim ocima. Dve zenine bivse skolske drugarice se razvele u kratkom roku i obe su brze bolje dosle da se "pohvale". Najjace od svega sto su do dan pre toga kacile slike sa svojim muzevima, glumile harmoniju i veliku ljubav. :eek: :dash:

Nego, jel znas ti gde nam neizreciva? Nema je nesto zadnjih dana. Samo da se nije razocarala u ljubav. :confused:
 

Back
Top