sinnke
Buduća legenda
- Poruka
- 34.577
E ljudi sta mislite da li je istina da ko ne prevari u braku, je isto kao da se nikad nije ni ozenio?
Meni to ima logike, jer kad varas ima adrenalina i onda bas osetis brak u potpunosti. Ipak treba znati slagati zenu, koja i sama od malena laze. A lazova slagati je tesko, zar ne?
Meni to ima logike, jer kad varas ima adrenalina i onda bas osetis brak u potpunosti. Ipak treba znati slagati zenu, koja i sama od malena laze. A lazova slagati je tesko, zar ne?


Ali vec brak je nesto drugo ,i tu sam ozbiljno protiv varanja na bilo koji nacin
Ako stvari funkcionisu ,nema razoga za varati ....
