Ako mi ko moze pomoci...

Moon Child:
winnetou:
Кулиража:
LPhoklica:
Кулиража:
Ma kupi joj cvetic, na to se sve loze :lol:
Može i meda :wink:
Pa dobro u nekim slucajevima i to. :wink:

No ovo za cvetic mi je pricala mama kad sam bio 6. razred pa sam se setio te price.

ja bas ne volim mede. niti bilo kakve igrackice. cvece zakon. i to jos ovako usput ubrano.. :D :D :D
a ja mrzim cvece :wink:
ma knjiga sa posvetom zakon!

dobro, knjiga je nenadmasna, ali za pocetak nesto sitno, a posle moze i knjiga :wink:
i to sa nekom lepom posvetom, ne neki stih, nego nesto sto je sam smislio, ne mora da se rimuje. cak je i pozeljno da se ne rimuje.
 
bleach:
Moon Child:
winnetou:
Кулиража:
LPhoklica:
Кулиража:
Ma kupi joj cvetic, na to se sve loze :lol:
Može i meda :wink:
Pa dobro u nekim slucajevima i to. :wink:

No ovo za cvetic mi je pricala mama kad sam bio 6. razred pa sam se setio te price.

ja bas ne volim mede. niti bilo kakve igrackice. cvece zakon. i to jos ovako usput ubrano.. :D :D :D
a ja mrzim cvece :wink:
ma knjiga sa posvetom zakon!
tako neshto trajno... ja sam dobila bezh. :p detalji su super. (:
I bedž i knjiga su dobri.
E a šta fali cveću?
zapravo jednoj crvenoj ruži...mmmm
 
bleach:
LPhoklica:
I bedž i knjiga su dobri.
E a šta fali cveću?
zapravo jednoj crvenoj ruži...mmmm
ne fali nishta, ali jednostavno nestane...
jedino ako je bash, bash bitno pa osushish cvet i sachuvash ga u albumu :p
(8
eto, rekla je i u moje ime. :) cvece je lepo, ali vene. ne volim tu prolaznost...
mada kad bi mi neko doneo cvece posadjeno u saksiju odusevila bih se :)
 
Moon Child:
bleach:
LPhoklica:
I bedž i knjiga su dobri.
E a šta fali cveću?
zapravo jednoj crvenoj ruži...mmmm
ne fali nishta, ali jednostavno nestane...
jedino ako je bash, bash bitno pa osushish cvet i sachuvash ga u albumu :p
(8
eto, rekla je i u moje ime. :) cvece je lepo, ali vene. ne volim tu prolaznost...
mada kad bi mi neko doneo cvece posadjeno u saksiju odusevila bih se :)
E pa sad!
Želite da vam poklone nešto što će trajati večno.
a što to moraju da kupe*?
*Neka vam poklone sebe...bar da izgleda večno. :wink:
 
WOODSTOCK :idea:
tamo si mogao da se gacash u blatu i da duvash, a usput i chujesh The Doors, Jimy Hendrixa, Janis Joplin, The Who, Neil Younga......... a ne ovde na exitu pola marve guta tablete i slushaju onu baksuze DJ-eve, neuspele muzichare na instrumentima shto su se prihvatili gramofona, pa miksaju tudje pesme i od njih prave svoje.
necjuuu bijelo dugme, exit necjuuuu :p
 
Keeper:
WOODSTOCK :idea:
tamo si mogao da se gacash u blatu i da duvash, a usput i chujesh The Doors, Jimy Hendrixa, Janis Joplin, The Who, Neil Younga......... a ne ovde na exitu pola marve guta tablete i slushaju onu baksuze DJ-eve, neuspele muzichare na instrumentima shto su se prihvatili gramofona, pa miksaju tudje pesme i od njih prave svoje.
necjuuu bijelo dugme, exit necjuuuu :p
A bre, ne smesh da zivish u proshlosti!!!! Woodstock jeste bio super, ali danas je to over. Ko da ne mozesh da odesh na Exit i tamo duvash u blatu... NIko te ne bi ni pogledao. :wink:
 
niko me ne bi pogledao osim gomile pandura u civilu koji se motaju naokolo i ispisuju prijave svakome sa makar rizlom. a osim toga, sve i da mi uspe da se gacam u blatu naduvan, one gore navedene muzichare necju chuti. :p a hteo sam makar na one monstrume slayere da odem, mozhda bih i nashao nekog, al kad sam chuo da nastupaju poslepodne, kao predgrupa nekom fatboy slimu, ono... aaaaaa.
ajd necju vishe, exit je sra.nje, i dosta :pPp

@ LP_hoklica:
e ne mogu da izdrzhim, bash ocju da budem bezobrazan:
dam ti ja lizalicu :x
 
LPhoklica:
Moon Child:
eto, rekla je i u moje ime. :) cvece je lepo, ali vene. ne volim tu prolaznost...
mada kad bi mi neko doneo cvece posadjeno u saksiju odusevila bih se :)
E pa sad!
Želite da vam poklone nešto što će trajati večno.
a što to moraju da kupe*?
*Neka vam poklone sebe...bar da izgleda večno. :wink:
zhelim da mi poklone neshto vechno...
da, ~Dusha je vechna... a ja sam nepoverljiva osoba...
LPhoklica:
Neka neko da Keeperu lizalicu, pravi je razmaženko.
:mrgreen: :lol: :mrgreen:
shto se dugmeta tiche => :smarachi:
 
Keeper:
WOODSTOCK :idea:
tamo si mogao da se gacash u blatu i da duvash, a usput i chujesh The Doors, Jimy Hendrixa, Janis Joplin, The Who, Neil Younga......... a ne ovde na exitu pola marve guta tablete i slushaju onu baksuze DJ-eve, neuspele muzichare na instrumentima shto su se prihvatili gramofona, pa miksaju tudje pesme i od njih prave svoje.
necjuuu bijelo dugme, exit necjuuuu :p
Pa stvarno ja ne znam kako chovek tebi moze udovoljiti...i nemo mi vredjas DJ-eve!! :evil:
 
Master_Chief:
Kojot_genije:
I bre ljudi ala ste vi neki... Nista od moje pomoci... a ja mislio da vi sve znate.... nije fer uzgred se i spradate mojoj muci (sad cu da pocnem da placem)... Dajte neki konketan savet...
POslusaj ti moj savet,pusti ove ostale sto palamude svasta...ako njih budes slusao stvarno tjes zavrsiti u manastiru. :wink:



Tik Tak Tik Tak otkucava sat :lol:
 
wild_child:
Master_Chief:
Kojot_genije:
I bre ljudi ala ste vi neki... Nista od moje pomoci... a ja mislio da vi sve znate.... nije fer uzgred se i spradate mojoj muci (sad cu da pocnem da placem)... Dajte neki konketan savet...
POslusaj ti moj savet,pusti ove ostale sto palamude svasta...ako njih budes slusao stvarno tjes zavrsiti u manastiru. :wink:



Tik Tak Tik Tak otkucava sat :lol:
:D
 

Back
Top