Quantcast

Ako mi ko moze pomoci...

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.825
winnetou:
Кулиража:
LPhoklica:
Кулиража:
Ma kupi joj cvetic, na to se sve loze :lol:
Može i meda :wink:
Pa dobro u nekim slucajevima i to. :wink:

No ovo za cvetic mi je pricala mama kad sam bio 6. razred pa sam se setio te price.

ja bas ne volim mede. niti bilo kakve igrackice. cvece zakon. i to jos ovako usput ubrano.. :D :D :D
Jel moze neka travuljina u slucaju da nema cveca, onako usput ubrano? :lol:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.318
pa naravno da cjesh usput ubrati cvecje kad nosish devojci. nema nishta gore nego kad ti onako zapakuju u cvecjari, nataknu sve mogucje trakice u svim bojama, pa naprave od njih mashnice, a josh kad me pitaju "ocjesh mrezhicu da ti stavim" ja reko daj ti to meni vamo i naplati. bem ih neukusne. kad mi zapakuju to chudo izgledam ko da idem na svadbu.

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.825
Keeper:
pa naravno da cjesh usput ubrati cvecje kad nosish devojci. nema nishta gore nego kad ti onako zapakuju u cvecjari, nataknu sve mogucje trakice u svim bojama, pa naprave od njih mashnice, a josh kad me pitaju "ocjesh mrezhicu da ti stavim" ja reko daj ti to meni vamo i naplati. bem ih neukusne. kad mi zapakuju to chudo izgledam ko da idem na svadbu.
Aha discusting! :P (valjda se tako pise!)

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
Keeper:
Jest, stvarno je zgodno ubrati cveće u beogradu...ono što raste u pukotinama trotoara je najleše :wink:

Flame9446

Primećen član
Poruka
792
bleach:
Keeper:
wild_child:
kojot_genije:
razmisljam o manastiru...

to ti je najpametnije.......

imbecili i debili
ogroman je zbir
moj glas danas
odlazi u manastir...

plaaaaaveeeeeee reeeeeekeeeeeeee
ptiiiiiiceeeeee leeeeeeteeeeeeee

:)
crtezhi i humoreskeee...
:p

Gori more, tope se planine
od lepote i blizine.
Nemoćan sam, to me brine,
gori more, tope se planine.
Umrla je ekologija.

aaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma aaaaaaaaaaa
e to vam je moj poglavica! :D
i moja bleach naravno :wink:

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
LPhoklica:
Daj bre, cveće je stara škola. Svakako da se nijedna devojka neće naljutiti ako dovije cvet, bez obzira da li je poljsko (beogradsko :wink:) ili lepo zapakovano iz cvećare.
nema ljutish, slazhem se da je cvecje stara shkola. (; ali, najbolje u kombinaciji sa nechim ~trajnijim. eh, ostajem pri tome... (8

@ Flame ~
;***

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
Кулиража:
Shinoda:
Moze al' neka lepa trava, cvece brzo uvene, a ovo se jos brze spurnja i bar imas nesto od toga.
Najbolja je ona suva travuljina, može i da se ofarba, onda izgleda onako - svetski. I tako, poklonite to, ima da vas pamti do kraja života (odprilike toliko traje, ako se ne baci).

bleach

Iskusan
Poruka
5.225
LPhoklica:
Кулиража:
Shinoda:
Moze al' neka lepa trava, cvece brzo uvene, a ovo se jos brze spurnja i bar imas nesto od toga.
Najbolja je ona suva travuljina, može i da se ofarba, onda izgleda onako - svetski. I tako, poklonite to, ima da vas pamti do kraja života (odprilike toliko traje, ako se ne baci).
svetski... upravo! a nashe... (8

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.