Ako mastam da spavam sa devojkom, jesam li ja lez?

  • Začetnik teme bambolina
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

bambolina

Gost
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:

Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:

Jesam li u pravu? :?:
 
Iz mog iskustva dosta devojaka zeli tako nesto. Dosta je i mojih devojaka imalo bar neko iskustvo po sopstvenom priznanju. Mislim da je to dosta rasireno jer izgleda da vam ponekad nedostaje senzualnost koju momci cesto ne pruzaju ( po mom misljenju ). Da li si lez ja ti ipak nemogu reci jer se opires iskusenju sto ti je i moj savet da nadalje radis ( ako ti je savet bitan ) jer ipak su zene i muskarci stvoreni jedno za drugo
 
bambolina:
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:

Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:

Jesam li u pravu? :?:

Naravno da si normalna.Malo vise neznosti....... i to je sve.Mnoge o tome mastaju.
 
tajavstvena:
bambolina:
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:

Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:

Jesam li u pravu? :?:

Naravno da si normalna.Malo vise neznosti....... i to je sve.Mnoge o tome mastaju.

8) 8) 8) Vrlo normalna, nisi lez (dok se ne stavis u akciju), jesi bi, i kuliraj... Malo cesce jashi svoga voljenoga (zasta drugo konji sluze, zar ne) i ne samo po bedrima, uzjasi mu malo i glavu, neka te oseti, okusi, napoji ga, da ti pruzi malo vise neznosti... Neka pokaze koliko te postuje tako sto ce do tvoga svrsetka roniti po tvom mufu, tako, da se zna ... Inace, kad vec nije tajna, KAKO zamisljas da vodis ljubav sa drugom ribom, 69, ili 33, ili 66, ili sedish na njenoj glavi dok te ona ljubi, ili samo peting... Bilo bi simptomaticno cuti u kom stepenu intimnosti zamisljas ljubav sa drugom ... :wink: :wink: :wink:
 
bambolina:
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:
Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:
Jesam li u pravu? :?:

to je kod devojaka uobichajena pojava ...
shta znam... :)... mozda bi ti prijalo da probash nekad neku devojku ...
 
bambolina:
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:

Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:

Jesam li u pravu? :?:

Ti si mala moja, sasvim normalna!
Te mastarije koje imas - ima i vecina drugih devojaka!
Moj savet ti je - probaj sa nekom devojkom, kad vec imas toliku zelju!
Ti sama... ili ukljuci i svog momka u tu igru!
Svidece ti se... verujem!
Meni se sviDZa... :)

Srecno... i uzivaj!
Samo opusteno...
 
Mislim nije to nista strasno bas ako mislis da ti to bas fali ali moj ti je savet da posetis nekog od strucnjaka za to pitanje na primer "STOLARA" da te on onako strucno pregleda sta znas mozda ti se"otkucala"koja dascica u glavi ali nista ne brini da se to sve popraviti samo je vazan majstor ako te on on dobro"zakuca"nece te opterecivati vise zenske "ribice" :!: :twisted: :D
 
Nisi lez ! Nista se ti ne sekiraj. Sa tobom je sve u redu, neka si ti nama ziva i zdrava. ( Ljubi je Milojko ! )
Seksualne fantazije, zajedno sa seksualnim snovima je jos odavno opisao Frojd. One, odrazavaju citav niz unutrasnjih nemira, strahova i potisnutih problema. To nas podsvest malo zbunjuje. Namerno. Iskusava nas. Sa tim moramo ziveti. Skoro svi imaju ponekad, ili su imali u nekom periodu zivota cudne i neobjasnjive seksualne fantazije ili snove. Nemoj da se plasis.
 
Imam decka i volimo se i super nam je sex :D , ali i pored njega mene ne napusta zelja da imam sex sa devojkom...
:oops: Jesam li ja bi, lez ili sam ipak (ne)normalna? :roll:

Nekako mislim da i druge devojke o tome mastaju :wink: , ali se stide da sebi ( a kamo li drugima ) to priznaju... :oops:

Jesam li u pravu? :?:


Ti si bi... Mada postavlja se pitanje dali si nesto postao ako jos to nisi ni uradio...hm hm :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top