АКО ЈЕ ОВО ИСТИНА - ЦРНО НАМ СЕ ПИШЕ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
четвртак, 27. јан 2011, 15:13 -> 18:24
СНС: Србију очекују проблеми са струјом


Чланица Председништва СНС-а Зорана Михајловић изјавила да Србију у 2011. години, због корупције у Електропривреди Србије, очекују проблеми у снабдевању електичном енергијом. СНС ће на посебној конференцији за медије обавестити о пословању и дуговима ЕПС-а и корупцији у том предузећу.
Србију, у 2011. години, очекују велики проблеми у снабдевању електичном енергијом, због корупције у Електропривреди Србије, изјавила је чланица Председништва Српске напредне странке Зорана Михајловић.
zorana-mihajlovic-527.jpg


"Грађани Србије ће кроз поскупљење струје платити корупцију и неспособност руководства ЕПС-а", рекла је Михајловићева на конференцији за новинаре у Београду.


СНС ће, на посебној конференцији за медије, обавестити о корупцији у ЕПС-у, пословању и кредитима које је то предузеће узело и због чега је у великим дуговима, најавила је Михајловићева.
Влада Србије планира да то реши увозом, али да систем ЕПС-а не може да поднесе ту количину која је потребна, оценила је Зорана Михајловић.
Србији недостају објекти за производњу електричне енергије, истакла је она и упитала Владу Србије због чега се више од деценије чека са изградњом хидроелектрана и термоелектрана.


"ЕПС послује са губитком који износи 40 одсто капитала предузећа, док Басен 'Колубара' послује на ивици банкрота, јер је губитак појео 70 одсто капитала", рекла је Михајловићева, истичући да Србији прети и несташица угља, пошто фали пет до седам милиона тона тог енергента за потребе земље, јер нема нових ископа.


Према њеним речима, губитак у дистрибуцији струје мери се производњом Хидроелектране "Ђердап", што је 10 пута више него што је то уобичајено у другим земљама.


******************************************************************************************


Стварно, ако се ови наводи испоставе тачним МИ СМО ОНДА У ДЕБЕЛОМ СОСУ... из кога не знам ни ко ни када ни како ћеМО се извући...
 
Ih, finio bi to bilo da neko hoce da da kredit....

Kredit od MMF se trazi kada vise na svetu niko ne da ni 100 dolara kredita...

A oni USLOVLJAVAJU.....I MORAJU da se slusaju....

Ма јок, отимају се тко ће повољније понудити.
Милијарде ојера чуче на грани.Ево већ деценију.
 
...

Стварно, ако се ови наводи испоставе тачним МИ СМО ОНДА У ДЕБЕЛОМ СОСУ... из кога не знам ни ко ни када ни како ћеМО се извући...

Уколико знамо, а знамо
да ЕПС зависи од Вука Хамовића,
ништа није немогуће ....

Још ће испасти да ЗЕС већу штету чини Србији од НАТО пакта ...

Живи били па видели ...
 
Није истина. Имамо лигнита за још 40 година.
Проблем је само што планирају трансформацију и продају ЕПС-а.

Није то продаја.
То је стратешко повезивање ради постизања западних стандарда и економске цене.
 
Ništa vi ne brinite, SNS ima rešenje. Napravili su u najvećoj tajnosti u Zemunu pod zemljom veliki generator u obliku bicikla za dvoje koji će toma i babysitter dok ne prodaju muda za bubrege t.j. u slobodno vreme da okreću i prave struju kako bi cjela Srbija imala na struje na pretek. Danima kada budu manje prodavali muda za bubrege Srbija će izvoziti struju pošto će verglati više a kada budu cjeli dan prodavali muda za bubrege ti dani će biti markirani kao ekološki dani bez struje u Srbiji.
 
Ništa vi ne brinite, SNS ima rešenje. Napravili su u najvećoj tajnosti u Zemunu pod zemljom veliki generator u obliku bicikla za dvoje koji će toma i babysitter dok ne prodaju muda za bubrege t.j. u slobodno vreme da okreću i prave struju kako bi cjela Srbija imala na struje na pretek. Danima kada budu manje prodavali muda za bubrege Srbija će izvoziti struju pošto će verglati više a kada budu cjeli dan prodavali muda za bubrege ti dani će biti markirani kao ekološki dani bez struje u Srbiji.
Ja sam zaista fascinirana ovim intelektom :worth:
 
Ništa vi ne brinite, SNS ima rešenje. Napravili su u najvećoj tajnosti u Zemunu pod zemljom veliki generator u obliku bicikla za dvoje koji će toma i babysitter dok ne prodaju muda za bubrege t.j. u slobodno vreme da okreću i prave struju kako bi cjela Srbija imala na struje na pretek. Danima kada budu manje prodavali muda za bubrege Srbija će izvoziti struju pošto će verglati više a kada budu cjeli dan prodavali muda za bubrege ti dani će biti markirani kao ekološki dani bez struje u Srbiji.

Niger, idi se igraj sa siptarcicima, pusti odrasle da pricaju. :mrgreen:
 
Mislim samo da je ovo uvertira za sto povoljniju prodaju Eps a .Normalno kupice je neko iz EU sa provizijama pride. Kao gubici su veliki pa onda dodje neko fiktivno da pokrije
gubitke, malo radnici na ulicu kao tehnoloski visak itd. Vec vidjeno od strane tranzicione vrlo USPESNE vlade.

U EPS postoji visak radne snage, koji treba da ga napusti, ali cisto sumnjam da ce prodati EPS, jer onda nece imati cime da ublaze bedu i opsti nemiri su neminovni.
 
Ništa vi ne brinite, SNS ima rešenje. Napravili su u najvećoj tajnosti u Zemunu pod zemljom veliki generator u obliku bicikla za dvoje koji će toma i babysitter dok ne prodaju muda za bubrege t.j. u slobodno vreme da okreću i prave struju kako bi cjela Srbija imala na struje na pretek. Danima kada budu manje prodavali muda za bubrege Srbija će izvoziti struju pošto će verglati više a kada budu cjeli dan prodavali muda za bubrege ti dani će biti markirani kao ekološki dani bez struje u Srbiji.
Да, има будала у твојој породици!
:hahaha::rotf::zcepanje:
 
U EPS postoji visak radne snage, koji treba da ga napusti, ali cisto sumnjam da ce prodati EPS, jer onda nece imati cime da ublaze bedu i opsti nemiri su neminovni.
Без бриге, азили су спремни, лова уштекана, а просрпски пријатељи ће за сићу купити пропали ЕПС...
 
Mislim samo da je ovo uvertira za sto povoljniju prodaju Eps a .Normalno kupice je neko iz EU sa provizijama pride. Kao gubici su veliki pa onda dodje neko fiktivno da pokrije
gubitke, malo radnici na ulicu kao tehnoloski visak itd. Vec vidjeno od strane tranzicione vrlo USPESNE vlade.

Hvala bogu, pa ne obavešteni Koštunica neće učestvovati u tome.
A i što bi, kada ništa nezna.
 

Back
Top