Ako je Bog samo ljubav zasto nije oprostio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Zdravo, hteo bi da postavim jedno pitanje za verujuce, ne razumem zasto bog koji je ljubav i samo ljubav, nije oprostio greh koji su pocinila njegova dece u edemskom vrtu,ako je samo ljubav i onaj koji oprasta i govori drugimaa da sve oprastaju,zasto nije oprostio, gde je tu ljubav, nego ih je poslqo u muke,gde je tu oprastanje kojim se on dici,
 
Питања "шта би било кад би било" су за филозофију.
Главне верске књиге су такве какве су, верујући верују да је било како је написано и то је основа религије.
Питања на која само Бог зна одговор проследити на пп.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top