dejannn
Iskusan
- Poruka
- 5.717
Zdravo, hteo bi da postavim jedno pitanje za verujuce, ne razumem zasto bog koji je ljubav i samo ljubav, nije oprostio greh koji su pocinila njegova dece u edemskom vrtu,ako je samo ljubav i onaj koji oprasta i govori drugimaa da sve oprastaju,zasto nije oprostio, gde je tu ljubav, nego ih je poslqo u muke,gde je tu oprastanje kojim se on dici,
svašta-nešto,ne-dobro poređenje,ali to je to...idemo dalje