Ako i kad žena zavoli

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
154
OOO i ta ima mjesta itekako.. nikad to neću razumiti... apsolutno nikada, ovdje kod nas u Dalmaciji fala bogu po gradovima uz obalu tj obalu opcenito žene su itekako emancipiranije nego recimo žene u zaledju dalmacije, doslovno DVA SVIJETA.

U zaleđu žene jednostavno su valjda programirane od svojih da moraju trpiti, to je nevjerovatno, da trpe sto god bude jer pomoći nema, to je ŽALOSNO, taj nauk.

Dok ovdje uz obalu, pa recimo žena ovdje bi radije ga bacila s balkona ili ugušila u snu ali ne bi to trpila, govorim ono baš što sam čitao, čuo i znam iz vlastite rodbine.

Znaci koliko god da ima žena koje se vraćaju budalama jer su upale u taj MLIN nekog štokholmskog sindroma, ima i taj slučaj di je ona tako naučena da je ona žena i da je normalno da nju muško udari ili izmlati jednom i više puta ili da pohebe njih 2 ili 3 sa strane ali on je muško, žalosno hebote, žalosno i znaš što.. želudac mi se diže na to.
Nisu ni žene više tako glupe, neke ostaju cijeli život a neke poslje dužeg ili kraćeg vremena svate s kim imaju posla a on onda traži drugu žrtvu

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Nisu ni žene više tako glupe, neke ostaju cijeli život a neke poslje dužeg ili kraćeg vremena svate s kim imaju posla a on onda traži drugu žrtvu
Najgore je vidjet ženu koja je toliko ubijena strahom od strane svojeg sociopata da doslovno drhti od straha čak i kad se pravi da je izašla iz toga, dovoljan je jedan sms i ona ne zna gdje je, to sam vidio... i to je...

Porazno... žalosno... A nigdje... nema nikakve institucije koja će pomoć osim eto da neko od njenih ode pa izmlati ga na mrtvo ime ili ubije i što onda, eto to je realnost ovih naših država.

Vjerujte, da mogu birati onda izmedju ovih nasih ovdje drzava koje se eto hvale da nisu pale u dekadenciju drustva kao Italija, Francuska, Njemacka itd... ipak ne hvala, izabrao bi ove ovamo na zapadu, ako ništa samo zbog toga onda, ovo ovdje... užas, a da ne govorim kako je onda u Albaniji, Kosovu, Makedoniji (ni BiH nije daleko)... to valjda ne moramo niti komentirati... afrička plemena nisu na toj razini glede toga.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
A pričao sam sa starijima koji se sjećaju Jugoslavije i društva tada, iako je Milicija tada bila strah i trepet i nezamislivo je bilo da neko tad opljačka trgovinu ili trafiku (doslovno si presudio sam sebi onda jer te mrak progutao u postaji), NI JUGOSLAVIJA NIKAD NIJE RIJEŠILA BILA niti se ikada brinula da riješi taj problem zlostavljanja žena od strane muža ili dečka, NIKADA.

Naprotiv, Milicija je gledala na to doslovno kao i ove naše policije danas, i tako do ide sa koljena na koljeno, plemenski onako... užas.

Baš sam pitao mnogo mnogo starijih ljudi koji se baš eto sjećaju Jugoslavije kao evo mi danas ovih drzava gdje živimo, što se tiče ovoga aspekta, IDENTIČNO JE BILO, doslovno identično.

Moju je tetku (sestru od matere) moj tetak tada u Jugi premlaćivao na redovnoj bazi, obraćala se Miliciji svakodnevno, tj ne svakodnevno ali jednom mjesečno... ma ništa... odvedu ga u pritvor, odleži par dana, izadje vani napije se i opet isto.

Istog tog mog tetka namlate kao SKOTA (što je i bio) kad je jednom opsovao Jugoslaviju Milicajcu, i neka su ga namlatili kao skota, ali ne zbog Juge, nego zbog ovoga prije što pisah, ali samo vidite da je uvijek bilo isto. Tog tetka je vrag odnio (vrag ne Bog sigurno) u prometnoj nesreći baš krajem Juge, kad cujem priče o njemu ne bi suze pustio, nadam se samo da je dobro gorio tj da nije odmah CRKA u trenutku udara, jer se auto i zapalilo.

Poruka
10.773
OOO i ta ima mjesta itekako.. nikad to neću razumiti... apsolutno nikada, ovdje kod nas u Dalmaciji fala bogu po gradovima uz obalu tj obalu opcenito žene su itekako emancipiranije nego recimo žene u zaledju dalmacije, doslovno DVA SVIJETA.

U zaleđu žene jednostavno su valjda programirane od svojih da moraju trpiti, to je nevjerovatno, da trpe sto god bude jer pomoći nema, to je ŽALOSNO, taj nauk.

Dok ovdje uz obalu, pa recimo žena ovdje bi radije ga bacila s balkona ili ugušila u snu ali ne bi to trpila, govorim ono baš što sam čitao, čuo i znam iz vlastite rodbine.

Znaci koliko god da ima žena koje se vraćaju budalama jer su upale u taj MLIN nekog štokholmskog sindroma, ima i taj slučaj di je ona tako naučena da je ona žena i da je normalno da nju muško udari ili izmlati jednom i više puta ili da pohebe njih 2 ili 3 sa strane ali on je muško, žalosno hebote, žalosno i znaš što.. želudac mi se diže na to.
Bolje da šutim!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.