Ako i kad žena zavoli

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Koliko ustvari ovde ima ogorcenih ljudi...
Ja iskreno zalim, i sam sam prolazio kroz svasta ali nisam, ne mogu, necu da budem ogorcen i da sebe lazem pricom sve su iste, niko me nece, ja sam najbolji ali to niko ne vidi, sve hoce pare...itd
U zivotu je skoro uvek da kako zracis tako i privlacis, mada ima izuzetaka, i to su zaista ljudi koji su nahebali u zivotu na neki nacin, svejedno koji nacin i kog su pola.
Koliko si spreman da se das emotivno toliko ces i dobiti, mozda ne sa prvom osobom ali sa trecom, desetom da.
Apsolutno se slazem, nego dodao bi ovo:

Ja i ti možemo biti Rocky Balboe u metaforičkom smislu i zračiti pozitivom non stop, ali isto tako cure/žene sa kojima smo moraju nekad i nas pridržat, pa ni Isus nije mogao sam nositi križ non stop, nije ni Rocky mogao (kad ga već spominjem) dok ga Adrian (savršen portret ŽENE) nije vratila nazad.

Znači ne može evo primjerice muško nositi vezu svojim optimizmom NON STOP, mora i ona povući skupa sa njim da ga uvati jednom čvrsto i reče; MOJ SI MOJ, SAMO MOJ i zauvik moj.

Bez toga brate sriće nema.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Ljudima ne triba puno, stvarno ne triba, nego samo lipa rič... a ako lipu rič nemoš dobit od žene koja te TOBOŽE voli MA SVAKI DAN AKO TEBI TRIBA, pa onda hebote pas što je to?

Mislim ono... Oću reći triba biti dvosmjerno ili sriće nema :)

A ovi što spominju lovu, ima brdo ženskih koji pate na lovu, i jbg, to je takav svit, ali to više govori o tim ženskima nego o onima koji ih imaju, to su za mene gore hurve od pravih hurvi, jer iako prave hurve ne poštivam, barem rade to što rade na očigled svih, a ovo su hurvetine na kubik ali to je kao jelte SVE OK. Sve poštene žene (hurvetine), pa ja bi joj to u facu rekao, evo od najpoznatijih na TV-u do onih najnepoznatijih, u facu ravno ako bi me baš navela na to, hurvetina.

Ali dobro, svak ima svoj pravac i sa time se normalan čovik ne triba zamarat, nego molit Boga i raditi na tome da naiđe na ženu svog života koja će njemu biti savršena i on njoj.

Bez ikakvih laži, neistina itd... iskrenost i povjerenje, predati se skroz, e pa ako te onda ona iznevjeri, plakat će više nego ti, a ti ćeš znati da si se dao kako Bog zapovida i moral i svemir i p... mile materine koje se sve sad ne mogu sitit.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Znači ne može evo primjerice muško nositi vezu svojim optimizmom NON STOP, mora i ona povući skupa sa njim da ga uvati jednom čvrsto i reče; MOJ SI MOJ, SAMO MOJ i zauvik moj.
Da, to i jeste poenta. Ali ako jednom, vise puta naletis na nekoga ko nece isto to, ne treba da napravis zid oko sebe i da se povuces od svih. Najlakse se kriti od okoline i sebe tesiti recima svi/ sve su isti/iste.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Da, to i jeste poenta. Ali ako jednom, vise puta naletis na nekoga ko nece isto to, ne treba da napravis zid oko sebe i da se povuces od svih. Najlakse se kriti od okoline i sebe tesiti recima svi/ sve su isti/iste.
Normalno, najlakse je reći svi su isti.

Evo ja sam bija đubre u 20-ima, sad više nisam u 30-ima i super, neki su zauvik, nismo svi isti :D

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Prije mjesec dana sam išao u Italiju, Zadar - Ancona, prelipo na sred jadranskog mora, noć, sve crnilo oko mene, doslovno sve crnilo... otvoreno more... svi spavaju ja jedini na palubi zapalija duvan u 3 h posli ponoći. :)

Zapitaš se ko si i što si, prelipo :).

Dođeš u Italiju (bija puno puta), tamo stari moj nije nikog briga za nikog u velikim gradovima iako Ancona i nije sad prevelika ali za naše pojmove je veći grad.

Doslovno nikog nije briga za nikoga u Rimu recimo, Torino itd... NIKOG ZA NIKOG... da ležiš doli na podu prešli bi preko tebe, to je tako u tim velikim zemljama i gradovima, pa tako da ove naše vamo balkanske zemlje su još bog bogova glede toga.

Ali jedno me tamo impresionira ipak, tu moram stat na stranu žena naravno:

Žene su tamo zaštićene od krkana i manijaka koji ih zlostavljaju, bilo da je muž, zaručnik ili dečko.

Ovdje kod nas dok krkan muž ne ubije ženu Policija neće reagirati, to je taj balkanski mentalitet.

Zato pamet u glavi s kim ćete završit. :) Posebno za žene.

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
154
Prije mjesec dana sam išao u Italiju, Zadar - Ancona, prelipo na sred jadranskog mora, noć, sve crnilo oko mene, doslovno sve crnilo... otvoreno more... svi spavaju ja jedini na palubi zapalija duvan u 3 h posli ponoći. :)

Zapitaš se ko si i što si, prelipo :).

Dođeš u Italiju (bija puno puta), tamo stari moj nije nikog briga za nikog u velikim gradovima iako Ancona i nije sad prevelika ali za naše pojmove je veći grad.

Doslovno nikog nije briga za nikoga u Rimu recimo, Torino itd... NIKOG ZA NIKOG... da ležiš doli na podu prešli bi preko tebe, to je tako u tim velikim zemljama i gradovima, pa tako da ove naše vamo balkanske zemlje su još bog bogova glede toga.

Ali jedno me tamo impresionira ipak, tu moram stat na stranu žena naravno:

Žene su tamo zaštićene od krkana i manijaka koji ih zlostavljaju, bilo da je muž, zaručnik ili dečko.

Ovdje kod nas dok krkan muž ne ubije ženu Policija neće reagirati, to je taj balkanski mentalitet.

Zato pamet u glavi s kim ćete završit. :) Posebno za žene.
Danas psihopata koliko hoćeš

Milenageneracija

Zainteresovan član
Poruka
154
Ima ih tako dobrih manipulatora i glumaca da ne poverujes, i muskaraca a i zena. Oni su najgori, zabodu noz u ledja u najgorem mogucem momentu...
Oba spola su statistički podjednako narcisoidna
Ne daju ništa od sebe a sve traže od partnera jer misle da sve zaslužuju, svi su drugi krivi za njihove životne propuste, nikad ne vide svoje greške, osvetoljubivi, nemaju zahvalnost i emapatiju. Od njih treba bježati

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Najčešće žene ne žele da budu zaštićene, nažalost. Uvijek se vraćaju budalama :) Nigdje.
OOO i ta ima mjesta itekako.. nikad to neću razumiti... apsolutno nikada, ovdje kod nas u Dalmaciji fala bogu po gradovima uz obalu tj obalu opcenito žene su itekako emancipiranije nego recimo žene u zaledju dalmacije, doslovno DVA SVIJETA.

U zaleđu žene jednostavno su valjda programirane od svojih da moraju trpiti, to je nevjerovatno, da trpe sto god bude jer pomoći nema, to je ŽALOSNO, taj nauk.

Dok ovdje uz obalu, pa recimo žena ovdje bi radije ga bacila s balkona ili ugušila u snu ali ne bi to trpila, govorim ono baš što sam čitao, čuo i znam iz vlastite rodbine.

Znaci koliko god da ima žena koje se vraćaju budalama jer su upale u taj MLIN nekog štokholmskog sindroma, ima i taj slučaj di je ona tako naučena da je ona žena i da je normalno da nju muško udari ili izmlati jednom i više puta ili da pohebe njih 2 ili 3 sa strane ali on je muško, žalosno hebote, žalosno i znaš što.. želudac mi se diže na to.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.