Ako da odmah

Djecaci, sta mislite o curama koje vam daju na prvom sastanku?:zper:

cesto mislim o njima vishe nego o onima sto ne daju jer obicno ne bude drugog sastanka

"kad ona tripuje da u sobi nismo sami"

ustvari da ne lichi ovo na sovinizam ali je bitno ne ustrucavati se ako pocne mi glumi casnu sestru nek ide u manastir i toliko o tome..

e tu je razlika ;)

A moze i druga verzija. Tvoj prijatelj dodje sa dobrim autom i kaze dacu ti za mesec dana jedan krug sa njim, a tebi ako nije stalo da ga vozis ti ces ga cekati.

Kad neko nekog ceka, to znaci da nekom nije stalo. A sta da ti kazem, ako je tebi normalno da nekog cekas ti ga cekaj i 25 godina. Mozda je to tvoje dokazivanje ljubavi.:mrgreen:

Или узимају :manikir:

Stvarno, muka mi je od tog izraza "dala mu je". Ne znam šta je gore, kad ga upotrebljava žena ili muškarac. Imala sam jednu drugaricu koja je govorila - e baš neću da mu dam, pa nek vidi šta će onda. Ili, mora da mu je dala, pa je sad više ne zove.

Ko da žena služi samo i isključivo da zadovolji muškarca. Ko da mi žene ne uživamo u sexu, na to mi liči ovaj izraz - dati. Daješ, šta ? Ne uzimaš, ne primaš?:dontunderstand:

Stvarno, muka mi je od tog izraza "dala mu je". Ne znam šta je gore, kad ga upotrebljava žena ili muškarac. Imala sam jednu drugaricu koja je govorila - e baš neću da mu dam, pa nek vidi šta će onda. Ili, mora da mu je dala, pa je sad više ne zove.

Ko da žena služi samo i isključivo da zadovolji muškarca. Ko da mi žene ne uživamo u sexu, na to mi liči ovaj izraz - dati. Daješ, šta ? Ne uzimaš, ne primaš?:dontunderstand:

ma bitno da si ti,fina, popljuvala..
pa sta je trebalo pisati?! mozda da li vam se svidja kad devojka sa vama vodi ljubav na prvom sastanku?!

Pa ti onda da bi uštedeo na vremenu i lovi, izvedi neku kamenjarku na kolu i kolač i uvali joj kitu odmah posle toga,ako te to čini srećnim, to niko ne može da ti zabrani.;)

A zašto je ova što proždire školjke i pije skupa vina, fina, a ova druga što pije coca colu i sexa se, kamenjarka. Pa vi žene same sebi dajete kvalifikacije, a posle smo mi stoka :roll:

ma bitno da si ti,fina, popljuvala..
pa sta je trebalo pisati?! mozda da li vam se svidja kad devojka sa vama vodi ljubav na prvom sastanku?!
Devojka koja pristaje na seks prve večeri, recimo. ;)
Ali meni je stvarno fascinantno koliki procenat i žena i muškaraca prihvata upravo ovaj izraz. One se daju, one daju. Aman. Ko se kome daje bre?
Da li ste se nekad zapitali da možda odmah hoće da zna sa kim ima posla i šta je tačno u ponudi? :lol:

....meni svejedno,ja ionako radim samo ono sto hocu...

ali znam da oni to posle koriste kad raskidaju vezu...kao...secas se kako smo poceli...od pocetka nije valjalo...itd..kao glume neki moral odjednom

Back