Ako bi se dogodila zombi apokalipsa

sta hoces, zaljubljen si, ili bi samo neko zensko za trljanje
Ovo drugo.
ne postoji neko pravilo, ili tajna, obicno je dovoljna zelja,
I ja mislim da je tako... nesto prosto i lako... zato mi tako tesko pada...
i respektabilan nacin da se ona realizuje. Normalnost je na cijeni ...
Kako citam sve vise i vise komentara i iskustava, mislim se da bih bolje prosao da sam bezobrazniji. Ovako, mnogo fin, mnogo mudrujem, i na kraju... zavrsih ovako...
Šta ti je ovo na avatar??
Pa, valjda, najpoznatija slika incel-a na svetu?!
Kako sam i sam incel i ovde sa zeljom da to promenim, mislio sam da je adekvatna. Sada, ipak, mislim da je to bila greska, jer ja nisam stereotipni incel, odnosno, nisam uskracen za dobar fizicki izgled kao oni.
Mada i ovaj se, sa godinama, znatno popravio i ne izgleda tako lose:
153.jpg
 
Ovo drugo.

I ja mislim da je tako... nesto prosto i lako... zato mi tako tesko pada...

Kako citam sve vise i vise komentara i iskustava, mislim se da bih bolje prosao da sam bezobrazniji. Ovako, mnogo fin, mnogo mudrujem, i na kraju... zavrsih ovako...

Pa, valjda, najpoznatija slika incel-a na svetu?!
Kako sam i sam incel i ovde sa zeljom da to promenim, mislio sam da je adekvatna. Sada, ipak, mislim da je to bila greska, jer ja nisam stereotipni incel, odnosno, nisam uskracen za dobar fizicki izgled kao oni.
Mada i ovaj se, sa godinama, znatno popravio i ne izgleda tako lose:
153.jpg
Za ovo drugo pripremi novcanik ... placaj vecere, pica, taksije i ostalo
 
Šta ti je pa incel jebemmu pleme?
Najpre sedi. Postoji mogucnost da se srusis zbog ovoga sto ces saznati.

INCEL je kovanica od prvih slogova dveju reci engleskog jezika.

IN od "involuntary" iliti "nevoljno" na srpskom, i
CEL od "celibate" iliti celibat" na srpskom
INvolunteru-CELibate, ili na srpskom, nevoljni celibat

Nastala je da opise likove koji su u nevoljnom celibtu, jer ih devojke ignorisu i neprimecuju, zbog, blago receno, neprivlacnog, a iskreno receno, odbojnog fizickog izgleda.

Ja sam u nevoljnom celibatu, odnosno incel, odnosno nikada nisam imao sex... 😥

Je l' si jos uvek pri svesti?

Verovao ili ne, za razliku od klasicnog incela, ja nisam uskracen za dobar fizicki izgled, cak naprotiv, ali, eto, nesposoban da muvam i smuvam nesto, odnosno predjem put od prvog "Cao" do kreveta. Ovde sam da saznam kako i, nadam se, to promenim.
 
Poslednja izmena:
Najpre sedi. Postoji mogucnost da se srusis zbog ovoga sto ces saznati.
Ne, što?

INCEL je kovanica od prvih slogova dveju reci engleskog jezika.
IN od "involuntary" iliti "nevoljno" na srpskom, i
CEL od "celibate" iliti celibat" na srpskom
INvolunteru-CELibate, ili na srpskom, nevoljni celibat.
Nastala je da opise likove koji su u nevoljnom celibtu, jer ih devojke ignorisu i neprimecuju, zbog, blago receno, neprivlacnog, a iskreno receno, odbojnog fizickog izgleda.
Stručno objašnjenje.
 
Pa...ne bas. Jos gore, mislim da je to nesto sto je "normalno" nesto sto svi "znaju", kao, naprimer, trcanje. Neko trci bolje, neko brze, ali svi znaju da trce i to nije nesto sto se uci. Tako i muvanje.

Ja sam iz nekog razloga, potpuno, bez te sposobnosti.
Pa ne bih rekao. Na protiv, mislim da za vecinu vazi to sto ti kazes. Da su zapravo retki ti koji imaju pravi izbor sa zenama. Pre je "posrecilo se". Sto je samo po sebi, da, uzas, ali jbg. Hocu da kazem, da bi trebalo sebi malo oduska da das u tom smislu. Prestrog si. Razumem sve to sto kazes. I jeste hebeno. Veoma hebeno. Ali ne treba sebi da kazes da si rodjen bez nekakve "muske" sposobnosti. Po meni je razlika izmedju trcanja i pronalazenja zene u energiji. Sa zenama je lepse, onda kada imas tu vrstu energije. Jer tada i nije nekakav trud, pre je potraga za time koliko lepo moze da ti bude sa njom. Dok ti aaevi u trcanju se odricu ukusne hrane, zezanja, opustenosti, konstantan bol, iscrpljivanje, probijanje limita i td. Ovde je suprotno. Samo je caka uploviti.

Na protiv, preteran trud oko zena daje kontraefekat.
 

Back
Top