akcija reakcija

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.027
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja
 
ja sam imao situaciju da se ja svidjam svojoj najboljoj drugarici. kada mi je to rekla rekao sam joj da od toga nema nista al da bih voleo da ostanemo prijatelji ako je to moguce al nazalost to nije bilo
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

Ne vredi..
Muskarca solidnog izgleda nadjes uvek ..dobrog prijatelja retko..
 
to je smor. ako si mi drugar, sigurno da ne treba ni da pomišljaš na bilo šta više. da želim nešto više i sama bih rekla.
dakle... posle toga i ne mogu da budem prijatelj, predje se ta granica i više nekog ne posmatraš isto kao pre.
inače nisam bila u prilici da mi se drug svidja. jeste da imam simpatične drugove i sve, ali eto, nikad me nisu interesovali.

awwsmiley.gif
 
ma bre, devojče ubavo, mlada si, uživaj u životu...
dok ne probaš, ne možeš znati dal ti ta osoba više odgovara kao drug ili kao momak:D
važi :)
Ni ja, ali je žiža mog interesovanja. Ništa, idem odavde onda, a ti ako hoćeš, javi se da pijemo Šveps u Dučiću. Lepo je vreme. I ponesi naočare, oslepećeš napolju od Sunca.
važi :)
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

Nije vredelo.Imao sam bas pravu drugaricu,sve smo tajne i probleme delili.Bili smo nedodirljivi,jedinstveni.Upoznavao sam njene momke,ona moje devojke,znao sam joj i roditelje,i ona moje.Trajalo je to tako oko 2 godine.I jednom se na nekoj prokletoj zurci napijemo oboje,i ujutru se probudimo u mojoj sobi:sad2:
Niti ja tacno znam kako je do toga doslo,a verujem ni ona nije znala.Nikad nismo komentarisali to sto se desilo,ali smo se tiho razisli.Nase prijateljstvo je puklo,bez reci,bez objasnjavanja.
Cak ni ne znam kakav je sex bio,ne zbog pijanstva vec zbog kompletne neprijatne situacije.
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

Nije moguce da covek upravlja svojim emocijama tako da ne mozemo sami da biramo hocemo li s nekim biti prijatelj ili nesto drugo,ili nista:kafa:
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

ma kako ne vredi
OPALI GA PUSIIII

mislim nema tu Best before...
Ni prijateljstvo nije večno
A opet ako je jaka želja i situacija - pa nek ide život
Uostalom sex ne mora da userre ništa, osim ako nije reč o bolidima i komplexašima
Ma ko na dal ćemo dočEkati jutro, uzmi ga sad
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

Углавном јесте осуђено на пропаст...
Што сам старији, све сам сигурнији да је пријатељство између мушкарца и жене могуће само ако је једно осетно зрелије и притом постоји пристојна разлика у годинама, најмање 6, 7...

Не вреди уништити пријатељство, али ако је искрено може да превазиђе тај период заљубљености...
Може све да превазиђе...
 
evo jedna tema a da nije o kanalu :rumenko:
repeta ali nije o kanalu

koliko onako okvirno po gruboj proceni traje prijateljstvo u pravom smislu reči prijateljstvo izmedju muškarca solidnog izgleda i relativno atraktivne žene jer je evidentno da neće trajati večito ZBOG:

kad se zaljubiš u najboljeg prijatelja a postoji realna opcija da ulica nije dvosmerna i kad to kažeš/pokažeš i čak naidje na potvrdnu reakciju to je uglavnom kratkrojano i već u nekom trenutku osudjeno na propast, el tako
vredi li uništiti fino nesebično otvoreno prijateljstvo zbog nečega s istekom roka trajanja

možete njegovati prijateljstvo a konzervirati strast
i onda jednog dana kad ostarite, oslobodite tu strast i živite srećno i dugovečno:)
 

Back
Top