Quantcast

AKADEMIJA, KST, DOM OMLADINE.....

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.311
brate mili sreli smo se sigurno...ja sam '78
kako bre sreli znas li ti koliko je ljudi tamo nocu defilovalo?
ovo je jedna retro tema bolje da sernjamo o muzici
npr....KILLING IN THE NAME OF ili JUMP ARROUND....ma ima toliko tema o DEMIJI....

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
Ja sam 76 i išao sam u ATŠ, kasnije sam studirao arhitekturu, ali izlazio sam u te rupe više radi fore nego radi sebe. Inače sam bio u platonskoj vezi sa jednom muzičarkom koja je svirala klavir i zbog nje sam postao ljubitelj klasike do dana današnjeg. Sećam se da su me neki ortaci molili, pošto sam bio omiljen u društvu (da ne kažem glavni), da idem tamo sa njima. Proklete 90-te.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
yioim, ja se bojim da su nam najveći dušmani bili oni što su nam napravili inflaciju i tukli nas pendrecima po ulicama, to nam nisu uradili ni ustaše ni Ameri već naše džukele. Ali da zaobiđemo te stvari, u KST je bilo dosta skinsa, a ja ih ne volim, i pravili su šutke. Da je bilo zezanja jeste, ali bilo je i krvi do kolena, skidanja patika itd. Stvarno kultno, nema šta. Sad se klinci mnogo bolje zezaju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.