'AJMO, UVEK AKTUELNO! PREVARA!

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Elem, prevara!
Dve godine evo prođe od kako se nas dvoje živimo zajedno i planiramo zajedničku budućnost. Šta da kažem, veza k'o i svaka, malo ovako - malo onako. Poslednjih meseci ponašala se krajnje čudno i sumnjivo. U stvari sad kad razmislim, poslednje dve godine se ponašala tako. Ja, opet, da ne bih ispao "smešan", "konzervativan", "zaostao" itd., nekako sam se privikavao na ove "liberalne" fazone u vezama. Mada mi je lično odvratna fabula radnje serije "Seks i grad", nekako sam počeo sebe da ubeđujem kako moram da se priviknem na neke stvari, da me ne pregazi vreme, jel'...
I? Naravno, desilo se ono što se uvek desi kada se ne poštuju pravila igre koja su još davno, davno napisana. Ona je toliko zabrazdila u vodama prevara i laži da više ne može da razluči šta je istina a šta laž...
Kod kuće je pokušala da glumi da je sve u redu, ali odale su je sitnice... Malo po malo, počeo sam da je pratim i prikupljam informacije i saznao sve. Jedne večeri, pre par dana, javljeno mi je da je viđena kako ulazi u tu i tu zgradu, a meni je rekla da ide kod drugarice na drugom kraju grada. Odem ja tamo autom, parkiram se preko puta na mračnom parkingu i čekam. Oko pola jedan po ponoći, izlazi ženska sa svojim do*ebnikom iz zgrade, uzima telefon iz torbice i nema da fali - zove mene. Ja se javim, gledam je preko puta kako stoji i laže me da zove od drugarice i da će doći za 15tak minuta kući... Pita me da li sam ja kod kuće, ja kažem - naravno, čekam te...
Nisam joj rekao ništa, ovih dana tražim neki stan za smeštaj i otići ću sa svojim stvarima dok ona bude radila noćnu smenu. Mogu da zamislim kako će se iznenaditi kad uđe ujutro u stan i shvati da sam otišao. C,c,c, kako je jadna.
Hajde sad, feministkinje, liberalke, seksigradovke i ostale, da vas čujem! Što vaš ženski rod MORA toliko da laže???
Dosadio sam joj? Nisam njen tip? Zaljubila se u drugog? Ne voli moje navike? Ma nema problema, ALI ZAŠTO LAGATI I MUTITI? :confused:
 
Zex:
Elem, prevara!
Dve godine evo prođe od kako se nas dvoje živimo zajedno i planiramo zajedničku budućnost. Šta da kažem, veza k'o i svaka, malo ovako - malo onako. Poslednjih meseci ponašala se krajnje čudno i sumnjivo. U stvari sad kad razmislim, poslednje dve godine se ponašala tako. Ja, opet, da ne bih ispao "smešan", "konzervativan", "zaostao" itd., nekako sam se privikavao na ove "liberalne" fazone u vezama. Mada mi je lično odvratna fabula radnje serije "Seks i grad", nekako sam počeo sebe da ubeđujem kako moram da se priviknem na neke stvari, da me ne pregazi vreme, jel'...
I? Naravno, desilo se ono što se uvek desi kada se ne poštuju pravila igre koja su još davno, davno napisana. Ona je toliko zabrazdila u vodama prevara i laži da više ne može da razluči šta je istina a šta laž...
Kod kuće je pokušala da glumi da je sve u redu, ali odale su je sitnice... Malo po malo, počeo sam da je pratim i prikupljam informacije i saznao sve. Jedne večeri, pre par dana, javljeno mi je da je viđena kako ulazi u tu i tu zgradu, a meni je rekla da ide kod drugarice na drugom kraju grada. Odem ja tamo autom, parkiram se preko puta na mračnom parkingu i čekam. Oko pola jedan po ponoći, izlazi ženska sa svojim do*ebnikom iz zgrade, uzima telefon iz torbice i nema da fali - zove mene. Ja se javim, gledam je preko puta kako stoji i laže me da zove od drugarice i da će doći za 15tak minuta kući... Pita me da li sam ja kod kuće, ja kažem - naravno, čekam te...
Nisam joj rekao ništa, ovih dana tražim neki stan za smeštaj i otići ću sa svojim stvarima dok ona bude radila noćnu smenu. Mogu da zamislim kako će se iznenaditi kad uđe ujutro u stan i shvati da sam otišao. C,c,c, kako je jadna.
Hajde sad, feministkinje, liberalke, seksigradovke i ostale, da vas čujem! Što vaš ženski rod MORA toliko da laže???
Dosadio sam joj? Nisam njen tip? Zaljubila se u drugog? Ne voli moje navike? Ma nema problema, ALI ZAŠTO LAGATI I MUTITI? :confused:

pa jeste, iznadacice se... a po tvojoj prici rekla bih da ce to biti prijatno iznenadjenje...
a i providan si, brate, ne zanima tebe sta mi mislimo, nego si morao negde da se istreses... kao, ona je jadna... jao, majko mila...!
ne opravdavam ja laz i prevaru, ali mogao si ovo malo drugacije da srocis... bar reci da ti je zao sto je tako ispalo, a ne odmah- udri po zenskom rodu...
 
Pa gledano iz mog ugla i da se ja postavim u njenu situaciju,..ja bi pocela da varam jedino ako mi je dosadno u vezi,ako mi sex ne odgovara, ako nemam hrabrosti da kazem svom decku kako stoje stvari,...Ali reci joj da znas da prevaru,pa ko je musko u vasoj vezi,..nemoj da te pravi budalom!!!
 
Shvatam da si povrijedjen i ogorcen, ali to nije opravdanje za pljuvanje po zenskom rodu...
Tebe je prevarila jedna konkretna zena, sto apsolutno ne znaci da bi to uradila i neka druga...

I mene je prevario jedan muskarac, pa ne mrzim muski rod zbog toga...
Naprotiv, obozavam ga!
 
Lepo, lepo, baš lepo. Znači vi bi ste sve varale u određenim okolnostima. Žalosno. Ne udaram po ženskom rodu nego po delu ženskog roda koji laže i vara. Ko laže taj i krade, ko krade ide u aps.
Milsim da je fascinacija ta koja za*ebava takve žene, ona im je potrebna da bi dokazale same sebi kako su poželjne još uvek.
Znate šta? Ja bih bio naj srećniji da se njih dvoje sada počnu da zabavljaju i da im bude lepo, kunem se! samo mene da izostavi od svojih LAŽI I PREVARA! Fuj.

@ Hanibal - pa nija valjda to u pitanju? Jbg, qurvama nijedan nije dovoljno mrBig... Ako nije mrBig, tražiće mrBig. Kad ga nađe, tražiće mrLeftcurved, pa onda mrRightcurved, pa mrUpcurved, pa mrBlack, pa nikad kraja...
 
"pa jeste, iznadacice se... a po tvojoj prici rekla bih da ce to biti prijatno iznenadjenje...
a i providan si, brate, ne zanima tebe sta mi mislimo, nego si morao negde da se istreses... kao, ona je jadna... jao, majko mila...!
ne opravdavam ja laz i prevaru, ali mogao si ovo malo drugacije da srocis... bar reci da ti je zao sto je tako ispalo, a ne odmah- udri po zenskom rodu..."

Da li si ti normalna?Sta je trebao? Da joj olize govnav anus i kaze kako je on kriv?! Znas li ti uopste sta pricas...Ili ti je pajdo pojeo mozak...
 
Ok, je to sto ces tako da se pokupis i odes. Svaka cast kad si precutao sve i pravis se lud... pa ces samo da se spakujes i odleprsas. Sta god da joj je dosadilo... sex, ti, tvoje navike, tvoja mama, bla bla bla....... sta bi ta radila za 5 godina. Ali u svakom slucaju nisu sve iste i nisu sve krive.
 
PLESsitnihDEMONA:
Da sumnjam...ma kakvi! Neko hocu namerno javno da pitam,pa da svi cuju! Pa neka crknu od muke! :lol:
No,mene bas zanima kako ce da reaguje ova riba,kada se jednog dana vrati kuci,a Zex pobegao. Zex ili zec? :lol:
More bre ...nego da dovadis da prebijes kuchku...mamicu joj *****...:lol: :lol:

Nikada ne udaram žene. Osim jedne karatistkinje pre mnogo godina, kada je iz zezanja zategla nogom pa mene pljas u glavu. Ispi*ko sam je najstrašnije.
 

Back
Top