Ajmo ovako... & Kako bi ih pobio!!!!!

izvini ali jesi li ti ikad bio na selu???ili nikad nisi izlazio iz bg-a.
jeste mozda tako negde u srbiji,bogu iza nogu.ili bosni.ili etiopiji.
Ovo je vojvodina bre! znam mnogo njih iz sela koji su milion puta vise cool i bolju muziku slusaju nego vecina gradjana. e ,da jedan moj profesor lepo govori :"seljaci zive u selu, a SELJACINE u gradu". Prema meni bolje je biti seljak nego neka seljacina koja misli da je neko i nesto...
 
Slim_ShadY:
Ovo se odnosi na pevace iz Granda,Sity i co.Ne razumem ljude koji to mogu da slusaju(dobro slusacu i ja ali kad ogluvim).Ok svako ima pravo na svoj ukus ali to ne treba slusati to treba zabraniti zakonom.Vecina mojih vrsnjaka slusa to i veoma mi je krivo gledajuci kako uzivaju uz tu vrstu muzike.Umesto da slusaju jazz,rep,metal,rock,techno,punk, itd... oni truju svoj um slusajuci penale za ruzicastog kanala :evil:

Kada je rec o Pinku slazem se sa tobom da tu TV stanicu treba ukinuti. Samo ja ne bih bila rigorozna do te mere. Ne bih nikoga ubijala, ali bih svakako zakonski ogranicila delovanje takvih nazovi "institucija" na siroke narodne mase. Takodje mogu da se slozim za Grand i Sitiy. Te dve produkcijske kuce u poslednjih deset godina koliko deluju mozda su sve skupa "tri hita" izbacila na traziste. Grand je jedno ruglo i ismejavanje narodne muzike! Ja volim narodnu muziku i zaista mogu ponosno da kazem da obozavam da slusam Vidu Pavlovic i hitove koje je izbacila produkcija "Juzni vetar". Uz to svakako ide i Metallica, Iron Maden, Skid Row, Samanta Fox...itd. Zaista uvek slusam ono sto mi prija uhu, bas me briga da li se to nekome dopada ili ne. Igrom slucajam, jedno vreme sam zivela u Americi i zahvaljuci kompaniji koju je vodio moj otac imala sam priliku da upoznam sjajne ljude koji su na ovaj ili onaj nacin prisutni u muzici. Od dzezera, bluzera, punkera do malih i velikih producenata itd...Volim muziku koja me oraspolozi a ne onu koja mi izaziva bes i agresiju. Kada sam 1992. godine bila u Americi imala sam tu cas da upoznam Kurta Kobejna, sjajnog pevaca Nirvane, pa sam sticajem okolnosti 1988. godine upoznala frontmena grupe GNR Eksela Rouza, radila sam intervju sa njim za neki londonski casopis i danas cuvam to parce hartije koje je za mene od velike vrednosti. Kleptona sam videla kada sam bila u Parizu na koncertu koji je bio posvecen legendarnom Siviju Rejvonu. Dakle, nisam ovo nabrojala da bih se pravila pametna i vazna, jednostavno zelim da vam kazem da je najvaznije biti svoj. Ako nesto volis onda voli srcem svim. Bori se za to. Ali ne ubijaj drugog jer ti ne odgovara. U mojoj kuci se PINK ne gleda, nema ga cak ni u izboru kada saltam kanale, ali to nije razlog da kazem da bih ih sve pobila. Naprotiv. Ne odgovara mi, ja cu to da zaobidjem.

Slim_ShadY, drago mi je ako uspemo da uspostavimo neku normalnu komunikaciju na ovom forumu. Meni nije cilj provokacija, niti ironija. Volela bih kada bi i ostali clanovi bili zainteresovani da procaskaju na neku temu, ali da sagledaju cinjenice pa da argumentovano iznesu svoje misljenje. Ne volim pubertetlijska zeletanja i dobranu ili napad po svaku cenu. Ne volim nikoga da "zezam" pa cak ni Mitra Mirica kakvo je god moje misljenje o njemu.

Ne volim nikoga da ponizavam. Znate i ja imam svoje misljenje o mnogim grupama i pevacima, ali zaista nikada ne bih nekoga tako namenski zajebavala kao "veselo drustvance" Mitra Mirica.
 
ovaj se jos i hvali sto ne zna zivotinje.to ti je stvar opste kulture bre!!! ko da ti neko kaze da ne zna sta je pas! ili npr. svinja,verovatno ne znas sta je to,znas samo da "ima veze sa selom".

Ja sam makar u prednosti,zivim u kuci,pojacam muziku do daske,niko se ne zali,boli ih dupe.cuje se 50 m od kuce,i vise.
A meni drug kaze pojacao on malo vise (ali ne preterano) bodome,kad evo stize policija. :shock:
a meni je muzika jedna od najvaznijih stvari...
 

Back
Top