Quantcast

Ajmo ovako... & Kako bi ih pobio!!!!!

GirlWithASmile

Zainteresovan član
Poruka
199
*Bratislav*Nikolić*:
Ja vas nikako ne razumem ?!?!?! Šta vam znači da bežite i Beograda na selo ?!?!?!?! Šta tamo nalazite ?!?!?!? Vama bi bilo pametnije da izlazite na neka IN mesa kojih na selu NEMA ?!??! HAHAHAHAHAH ?!?!?!?!
pazi, normalni ljudi obicno ne izlaze ni na ta 'IN' mesta ni da zive u beogradu... zato sto so called 'in mesta' su can-can, trezor i sl...

glorya

Zainteresovan član
Poruka
386
*Bratislav*Nikolić*:
Ja vas nikako ne razumem ?!?!?! Šta vam znači da bežite i Beograda na selo ?!?!?!?! Šta tamo nalazite ?!?!?!? Vama bi bilo pametnije da izlazite na neka IN mesa kojih na selu NEMA ?!??! HAHAHAHAHAH ?!?!?!?!
Potpuno mi je jasno tvoje, razmisljanje s'obzirom na godine koje imas!
Nisu bitna mesta gde izlazis vec ljudi sa kojima izlazis i koje upoznajes na tim mestima.
Meni je dosta glupih, dosadnih i isfoliranih ljudi i trenutno mi vise odgovara da se druzim sa kravama :-D !
Nadam se da ce Beograd u godinama kada ti budes u mojim ;-) biti i dalje onakav zbog cega ga volis i sada
.

~*PrincesS*~

Veoma poznat
Poruka
13.837
glorya:
Potpuno mi je jasno tvoje, razmisljanje s'obzirom na godine koje imas!
Nisu bitna mesta gde izlazis vec ljudi sa kojima izlazis i koje upoznajes na tim mestima.
Meni je dosta glupih, dosadnih i isfoliranih ljudi i trenutno mi vise odgovara da se druzim sa kravama :-D !
Nadam se da ce Beograd u godinama kada ti budes u mojim ;-) biti i dalje onakav zbog cega ga volis i sada
.
Skroz si upravu!!!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.