Ajmo ovako... & Kako bi ih pobio!!!!!

Slazem i sa Detetom Sunca i sa Zivotom na Marsu.........Samo cu jos dodati:
Slusamo ono sto nam se dopada ali ne mozemo da budemo kriticni prema onome sto nam se ne
dopada po pitanju kvaliteta.
Za mene je dobra i kvalitetna pesma ili kompozicija ona koja izazove emociju( da li zahvaljujuci tekstu, aranzmanu, samom izvodjacu...) bez obzira na to koju vrstu muzike preferiram i ne mogu da kazem da je losa zato sto ne pripada mom omiljenom muzickom pravcu( kao sto i u okviru njega postoji dosta toga sto mi se ne dopada)!
 
glorya:
Slazem i sa Detetom Sunca i sa Zivotom na Marsu.........Samo cu jos dodati:
Slusamo ono sto nam se dopada ali ne mozemo da budemo kriticni prema onome sto nam se ne
dopada po pitanju kvaliteta.
Za mene je dobra i kvalitetna pesma ili kompozicija ona koja izazove emociju( da li zahvaljujuci tekstu, aranzmanu, samom izvodjacu...) bez obzira na to koju vrstu muzike preferiram i ne mogu da kazem da je losa zato sto ne pripada mom omiljenom muzickom pravcu( kao sto i u okviru njega postoji dosta toga sto mi se ne dopada)!

uze mi rec iz usta... :mrgreen:
 
Kvalitet muzike se moze odrediti. Ne mozemo sad porediti Pink Floyd i Linkin Park. Pink Floyd je stvarao kad ja nisam ni znao sta je muzika, a danas ih i ja slusam, to govori o kvalitetu koji ostaje. To sto je nekome Linkin Park bolji (pravilnije reci - drazi) je sasvim normalna stvar u koju ne ulazim, ali se oni JOS UVEK ne mogu trpati u isti kos sa velicinama!
 
Narode,ko je pobedio na Beoviziji?

musik36.gif
 
*Bratislav*Nikolić*:
Pa naravno. Kako neko može da bude COOL ako živi na selu i po ceo dan ne izuva kondure i smrdi na balegu.

NARAVNO da moze!
Ja sam zbrisala iz BEOGRADA na selo BAS zato sto su NAJVECI seljaci pobegli i kontaminirali BEOGRAD!
Pojma nemas kakva je to scena kada na sred livade posmatras krave kako pasu, pritom lezis na travi i gledas u nebo a celo selo se trese od MAIDENA! E to je zivot, to nije reklama
!
 
glorya:
NARAVNO da moze!
Ja sam zbrisala iz BEOGRADA na selo BAS zato sto su NAJVECI seljaci pobegli i kontaminirali BEOGRAD!
Pojma nemas kakva je to scena kada na sred livade posmatras krave kako pasu, pritom lezis na travi i gledas u nebo a celo selo se trese od MAIDENA! E to je zivot, to nije reklama
!
Eh,blago tebi...Sta bih ja dala da imam kucu na selu i da mogu tamo da odem za vikend...A to za seljake & BG si verovatno upravu,ja sam iz NS pa ne znam,ali kod nas je barem tako...
 
Liza Dennis:
Pazi ja jos nisam naletela na nekoga sa ovih prostora, tu racunam i bivsu SFRJ da nije cuo za Mitrov hit "NE MOZE NAM NIKO NISTA"
Vidiš kako ne znaš...
Da si živela ovde tih godina znala bi da je to bila himna bivšeg režima...i na kraju nam se svima to obilo o glavu...opijum za široke narodne mase...
Drugo,pošto reče da živiš u inostranstvu,verovatno ni ne znaš kakva je situacija ovde... svako od nas sa šabanijom izlazi na kraj na svoj način,mi smo to okrenuli na šalu,ako ti se ne sviđa daleko ti lepa kuća...
Ne mogu da se otmem utisku da si ti jedan od onih gastosa koji svake subote odu do lokalne diskoteke,da se malo opuste uz Stoju,Seku ili svadbarskog gurua...prosto zračiš takvom energijom...:D
 

Back
Top