Quantcast

Ajde dragi pliiz pliiz, daj mi jedan liz liz...za vrijeme menge :)

Alex84

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.440
izgleda, a ne vidim da se iko buni protiv toga...

inache Alex svaka chast, ako ti uopshte ne smeta... u sluchaju da bash ludim za lizanjem verovatno bih i ja iskoristila sve te "tehnologije", ali lakshe je da tih dana bude samo sexa... ne moram da jurim tampon, maramice ni da se pitam i razmishljam...

a ako ja volim da meni recimo cura proguta,zasto ne bi i ja njoj ucinio,a nije nista strasno..

naravno da mi nesmeta,dobro ne bi sad lizao krvavu:hahaha:ali sa tamponom i uz odgovarajucu higijenu naravno da bi..i jesam..

:ok::super:

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Malo sam razmišljao da li da postavim ovu temu ili ne (budući da nije baš dubokoumna ):lol:, ali moja znatiželja je prevladala..:p
Naime, dragi moji, koliko ste vi spremni daleko ići da u potpunosti zadovoljite partnericu? Dakle, da li biste joj pružili jedan strastveni, dobar, dugi liz za vrijeme menge...ili baš i ne..? Cure (vi kojima menga nije prepreka za seks), da li očekujete od svoga dečka da vam to radi i biste li se uvrijedile da vas odbije?

Uhvatio sam sebe kako skoro uopste vise ne razmisljam da zadovoljavam ribu... vec kako gledam samo da je meni sto lepse... pa se malo zamislih... :think: Mada uvek sve radim onako kako mi dodje po osecaju... ako zelim da ucinim nesto da joj bude lepse ja to ucinim... ako je zasluzila... kako mi dodje... A trnutno me lizanje nekih ribica gde su neki bolidi gurali svoje sugave prcoljke uopste ne privlaci... bljak... :lol:

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
12.923

Naime, dragi moji, koliko ste vi spremni daleko ići da u potpunosti zadovoljite partnericu? Dakle, da li biste joj pružili jedan strastveni, dobar, dugi liz za vrijeme menge...ili baš i ne..? Cure (vi kojima menga nije prepreka za seks), da li očekujete od svoga dečka da vam to radi i biste li se uvrijedile da vas odbije?

Strastveno, dobro, potpuno... uz tampon?
Menstruacija nije cista krv... pa ko voli... ja ne... i pored sve zelje

Alex84

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.440
Uhvatio sam sebe kako skoro uopste vise ne razmisljam da zadovoljavam ribu... vec kako gledam samo da je meni sto lepse... pa se malo zamislih... :think: Mada uvek sve radim onako kako mi dodje po osecaju... ako zelim da ucinim nesto da joj bude lepse ja to ucinim... ako je zasluzila... kako mi dodje... A trnutno me lizanje nekih ribica gde su neki bolidi gurali svoje sugave prcoljke uopste ne privlaci... bljak... :lol:

cak ti i zavidim..meni je preokupacija uvijek bila da zadovoljim zensku..i uvijek sam htjeo da i ona uziva...jbga kad sam takav

Alex84

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.440
pa joj.. vjerujem da nikom nije do lizanja ženskoj koja cijeli dan provede u gradu s uloškom među nogama, al odeš se fino istuširat, ako jako curi staviš tampon, ako ne ma ni on ne treba i šta? ajde zaboga ko da će vas ubit kap krvi.. a sve one izlučevine kad se napalimo možete lizat i to vam je gušt a sad malo krvi e to je problem..

ma stvar je u tome sto ni ne bude nista krvi,ali ako i ima malo..dobro kazes pa sta onda

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.866
Mladi Vampir govori starom Vampiru
-idem na neku zuraju,mlade ribe,sveza krv,alkohol,al cu da se nasisam
-aj povedi i mene-kaze stari
-furaj matori koji ces mi ti
-kako koji cu ti?pa da i ja malo popijem sveze krvi
-ma bezi bre-rece mladi , pretvori se u sismisa i odleti.
kada je oko dva pola tri leteo, polupijan, do kuce,baci pogled na dole i ugleda starog kako rovari po kontejneru,sleti do njega i zapita
-sta to radis,matori?
-ma pusti me u pzd materinu,trazim neki tampon, caj da skuvam...
:rotf:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.