Ajde da se malo igramo politickim marketingom? :)

Poruka
4.292
Sta mislite koja ce biti nova Tadiceva marketinska pesmica za izbore koji nam se priblizavaju?

Licno ne verujem da ce potegnuti kao prosli put za nova radna mesta, 1000 evra po Srbinu od privatizacije, bolji zivot i slicno obzirom da smo videli sta se desilo sa tim obecanjem prosli put. Verovatno ce pevati pesmicu tipa da ako oni ne pobede docice SNS a ako dodju SNS onda ce biti smak Srbije, mada kud veci smak Srbije od ovog koji nam se danas desava? Takodje prica oko evropske unije je u ovom trenutku za vecinu Srba bljutava obzirom da se ni ne nazire kad ce mo uci i dal ce mo uopste i docekati ulazak obzirom da nam deca gladuju i ljudi skupljaju po kontejnerima.

Sta mislite?

Sa druge strane opozicija ima vrlo vrlo jake pesmice obzirom koliko su ljudi gladni i bedni.
 
Ne mogu da verujem, pa zar vam se ne dopada tema? Meni je jako zanimljiva jer za razliku od vecine imam jako dugo pamcenje tako da mi je jako smesno i lako uocavam zato lazi politicara i propagandu i foliranje :)

Dobra je tema samo sto nikom nista ne pada na pamet. Sta li ce sad smisliti? Mracne devedesete se uvek solidno prodaju. Mislim da ce to ici barem jos jedno tri, cetiri decenije. :think:
 
Sta mislite koja ce biti nova Tadiceva marketinska pesmica za izbore koji nam se priblizavaju?

Licno ne verujem da ce potegnuti kao prosli put za nova radna mesta, 1000 evra po Srbinu od privatizacije, bolji zivot i slicno obzirom da smo videli sta se desilo sa tim obecanjem prosli put. Verovatno ce pevati pesmicu tipa da ako oni ne pobede docice SNS a ako dodju SNS onda ce biti smak Srbije, mada kud veci smak Srbije od ovog koji nam se danas desava? Takodje prica oko evropske unije je u ovom trenutku za vecinu Srba bljutava obzirom da se ni ne nazire kad ce mo uci i dal ce mo uopste i docekati ulazak obzirom da nam deca gladuju i ljudi skupljaju po kontejnerima.

Sta mislite?

Sa druge strane opozicija ima vrlo vrlo jake pesmice obzirom koliko su ljudi gladni i bedni.
Evo za tebe nesto konkretno :) ozenicemo te :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Sta mislite koja ce biti nova Tadiceva marketinska pesmica za izbore koji nam se priblizavaju?

Licno ne verujem da ce potegnuti kao prosli put za nova radna mesta, 1000 evra po Srbinu od privatizacije, bolji zivot i slicno obzirom da smo videli sta se desilo sa tim obecanjem prosli put. Verovatno ce pevati pesmicu tipa da ako oni ne pobede docice SNS a ako dodju SNS onda ce biti smak Srbije, mada kud veci smak Srbije od ovog koji nam se danas desava? Takodje prica oko evropske unije je u ovom trenutku za vecinu Srba bljutava obzirom da se ni ne nazire kad ce mo uci i dal ce mo uopste i docekati ulazak obzirom da nam deca gladuju i ljudi skupljaju po kontejnerima.

Sta mislite?

Sa druge strane opozicija ima vrlo vrlo jake pesmice obzirom koliko su ljudi gladni i bedni.

Pa istu pricu ce da gura kao i do sada....sto bi smisljao novu kada mu je jasno da je narod mentalno retardiran.
 
Ма има Кен да сваком бирачу поклони комплет шминку са огледалцем (потписаним) и пакет акција нове, најновије и супер нове банке ММФ ор буст..у вредности од 1 000 000 евра..не звао се ја софорније..а и не зовем се..
 
E da to si u pravu, vidis nije mi palo na pamet iako je vec vidjeno na lokalnim nekim izborima da poklanjaju dzak brasna, frizidere, televizore i tako. Samo sad za ove izbore nacionalne moguce da ce im trebati citavi sleperi ves masina i televizora itd da bi potkupili glasace. Mada ja mislim da oni ter pare ipak nemaju te zato da bi opet dosli na vlast mora zapad preko MMF-a da da neku milijardu evra kredita. Znaci obrni okreni jebudu nas u zdrav mozak i pri tome sami placamo to, katastrofa.
 

Back
Top