Ajde da napravimo glasanje za PC igru godine...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
Evo danas trinaesti decembar josh malo pa nova dina...
bilo bi extra kad bi izglasali igru godine, ocu da napravim anketu i za sad sam mislio da stavim:
CoD4, Crysis, Bioshock, MoH:A, Jericho, Gears of War, Orange Box, ET: Quake Wars, World in Conflict, Supreme Comander, C&C: Tiberium Wars, Witcher, PES 2008 ...
uglavnom hteo bi da ih bude 10, znachi neke da izbacim a neke da ubacim, kako vi kazhete... onda do vecheras predloge, pa bi ja vec sutra napravio anketu, a onda kada napravim anketu neka Markoca obrishe ovu temu...
pa, da vas chujem...:mrgreen:
 
Znaci u konkurenciji mogu da se nadju samo igre koje su izasle ove godine.
evo moje neke misli o tome : halo 3, cod4, fifa08, pes08, the godfather, stalker, hellgate london, manhunt 2 , UT3,

NFS je kao franshiza po meni najgore *****, a ako cemo objektivno pro street je tesko sranje...fazon sad u ovom nastavku mozes da slomis retrovizore...uuuu ******
komercijala najgora
 
auf pao mi kamen sa srca...
konachno je tu markoca, da budem iskren imao sam neki osecaj da cesh da mi seresh kao nema potrebe za ovim ili tako neshto al' dobro je auf... fala

i to markocino mi izgleda za sad najbolje samo bez NFS-a, SIGURNO nece pobediti
@messenger of death
samo PC, Halo3 je za XboX360
 
Stalker?!
chek, chek on izashao ove godine:oops:... jao jeste, kako sam mogao da ga zaboravim jaoooo, a Pro Street nije vredan pomena a ne da bude u 10 najboljih igara...

Bre, sta znam... ni meni se ovaj NFS ne svidja nesto mnogo, ali ne moze da bude 10 pucachina u izboru. Treba da bude raznovrsno glasanje... Isto gledam, neko gore stavio u predlog i PES i FIFU... ne ide jednostavno :roll:

Ne mozhes da stavis sve igre u glasanje. Sad, da l` ce to da budu one oko kojih se digao najveci hype, ili igre koje ste najvise igrali....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top