Aj u petak............

Wau..............72-dvoje.............ukupno.............ovo je ozbiljnije nego sto sam mislio.............tako da ovo onda mora malo bolje da se organizuje........................E ovako posto je odziv veliki..........a da ne bude da ispalimo veci broj..................ovo odlazemo za 12.11.2005...............iz razloga da bi se bolje spremili.........................
U toku dana ce te dobiti potrebne informacije vezano za ovaj skup.......................
 
TRINITYyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.................
HELP....................................................................................................
Naci ne ces da pomognes........................................................hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp........Ok
onda....onda cu ja sam ...........................................................BAM 1
BAM 2 ...................................I td................
nastavice se....... :D huhuhuhhuuhuhuhuhhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu
 
ndjordje91:
TRINITYyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.................
HELP....................................................................................................
Naci ne ces da pomognes........................................................hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp........Ok
onda....onda cu ja sam ...........................................................BAM 1
BAM 2 ...................................I td................
nastavice se....... :D huhuhuhhuuhuhuhuhhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu
oces i ti doci?:)
 
g-rock:
he, he, he........:twisted::twisted::twisted:


Samo nemoj da te dovati onaj njen dvometras...........E Majo,majo........ko bi reko.......
9.gif
 

Back
Top