Aj da razjasnimo debilanu

Imaju sad tehnologiju, da ih razvali za 30 eura plus baterije.
"Ako hoćeš da posao bude urađen kako treba, uradi ga sam/a" :lol:
Pa jeste. I valjda tako lakše dolaze do orgazma jer ih niko ne posmatra pa su maksimalno opuštene. Žene su u suštini nesigurne u sebe, pa ni da se opuste ne mogu, eto do skora su žene odbijale oral, juriš ih po kući/ krevetu, njima "neprijatno", umisle da "smrde dole" i slično.
 
"Ako hoćeš da posao bude urađen kako treba, uradi ga sam/a" :lol:
Pa jeste. I valjda tako lakše dolaze do orgazma jer ih niko ne posmatra pa su maksimalno opuštene. Žene su u suštini nesigurne u sebe, pa ni da se opuste ne mogu, eto do skora su žene odbijale oral, juriš ih po kući/ krevetu, njima "neprijatno", umisle da "smrde dole" i slično.

Ako je samo do orgazma, imaju sad ludacki vibratori za male pare. Rasturaju. Samo ga uvale i vrti i izludjuje. Ako je do toga.
Ali ako hoce da joj pocupa kosu, da joj razbuca slafruk, da osjeti kako raste u ustima, da se znoje, itd. onda se treba potruditi malo. Nema tehnologije za to.
 
P ja se nesto time ne opterecujem. Davno sam skapirao da je do nje.
Znma da zvuci sebicno, ali nije. Tako stoje stvari. Ako se previse fokusiras na nju, njoj proradi taj psiho mehanizam gde se ne da. E sad, da, to ima i veze sa uspostavljanjem odnosa na startu. Pre seksa. Ako je ono: da ti da seksa, zarad ljubavi, onda je to pijuuuuu bez veze..
A ako zudi za tobom, a zudece izmedju ostalog i zato sto nisi na izvolte, samo njoj to dodje unutra. Sve sto ti treba da radis je da uzivas i igras se...
E ok, sad tu igra ulogu i vaspitanje, okruznje i td. Jbg, nije na tebi da ispravljas krive drine. Zato uzivaj ti sa tvojim orgazmom, tu si da podelis momente, i pomognes ako je otvor za to, ako ne.. Pichi.
 
Ne verujem. U početku dok su još zaljubljene svršavaju psihički, odnosno i da uopšte ne svršavaju vole da se "sjedine sa voljenom osobom", opet sve je psiha.
Ne znam, nisam još dogurao do 15 godina braka 😂
Istina i bezuslovno prihvatanje je edini moguc odnos koji s nekim mozes da uspostavis da je zdrav.
Ja mislim da se igra previse igara i naravno da puca na kraju.
Ta koju smori muz posle 15 god braka je uspostavila pogresan odnos na startu. Jer ti odnosi treba da se grade i budu bolji a ne nazaduju vremenom. Vrv je bio bas taj odnos "Ti daj jer si musko, a ja cu da uzimam jer sam zensko", naravno da ce doci do trenutka kada ovaj vise ne bude imao sta da da, a ovoj ce dosaditi i to sto je do tada davao. Nezdravi odnosi i u napred osudjeni na propast. Zato pomenuh i mentalitet a i igranje igara.
A nazaduju upravo jer je bilo foliranje na startu.
 
Mislis da je tako kod zena?
Da, mislim da puno zena ima taj problem. Delom i jesu muskarci krivi - jer je takav odnos u drustvu. Disbalansiran. Jedna strana je previse gladna seksa a druga reciprocitetno se zatvara. I takav se odnos uspostavlja. Meni je na pr pravilo da cim osetim da prelazi na taj odnos, odmah se sklanjam. Bez ozbria koliko mi se dopada kao osoba, ili koliko mi je seksi.
Medjutim, kao sto ti kao muskarac treba da izgradis tu vestinu i da si svestan toga, tako i ona kao zena treba da izgradi svoju i nauci da prevazidje to.
 
Kod nas je na pr jos gore sto imamo taj mentalitet da se pravimo ludi da nije tako..To tek haha
Jer ono, ako nisi ultra idealan muskarac koje zene jure i padaju na kolena a ti ko Kojo drzis pljugu u ruci, onda si nekakav ocajnik koji mora da moljaka za seks, a onda da se ne da, dok se ne smiluje ako je uzmes za zenu i brines o njoj egzistencionalno. Sklopka nivo. Gore dole.
 
Da, mislim da puno zena ima taj problem. Delom i jesu muskarci krivi - jer je takav odnos u drustvu. Disbalansiran. Jedna strana je previse gladna seksa a druga reciprocitetno se zatvara. I takav se odnos uspostavlja. Meni je na pr pravilo da cim osetim da prelazi na taj odnos, odmah se sklanjam. Bez ozbria koliko mi se dopada kao osoba, ili koliko mi je seksi.
Medjutim, kao sto ti kao muskarac treba da izgradis tu vestinu i da si svestan toga, tako i ona kao zena treba da izgradi svoju i nauci da prevazidje to.

Ne vjerujem ja u psihologiju. Samo iskustvo.
Zena zna kad joj neko odgovara i kad joj ne odgovara, i to je kraj. Takodje, nemamo kontrolu nad tim, jednostavno neko te privlaci a neko ne.
Psihologija, terapije, vestine, nista od toga.
 
Dzaba psihologija, dzaba vjestine ako te ne privlaci osoba. Izmislio si hobi da ubijes dosadu.
Pa jeste hobi. Ne opsoravam da ne treba da budes sa nekim ako ti se ne dopada. Na protiv. To je bas to. Samo sto ne bih dao da mi se neko dopada ako udjem u avion koji moze da se srusi s njom. Volim da se pitam, sta mi se kod nekoga dopada. Kapiras.
Isto kao kad bi na pr pitao dve avio kompanije pitao koliko kosta i kada se stize do Bahama.
I jedna ti kaze: cena je 20 evra, stize se sutra ujutru u 7.
Druga kompanija ti kaze: cena 20 evra, a ako sletimo, sticicemo u 7 ujutru.
Koju biras?
 
Da, mislim da puno zena ima taj problem. Delom i jesu muskarci krivi - jer je takav odnos u drustvu. Disbalansiran. Jedna strana je previse gladna seksa a druga reciprocitetno se zatvara. I takav se odnos uspostavlja. Meni je na pr pravilo da cim osetim da prelazi na taj odnos, odmah se sklanjam. Bez ozbria koliko mi se dopada kao osoba, ili koliko mi je seksi.
Medjutim, kao sto ti kao muskarac treba da izgradis tu vestinu i da si svestan toga, tako i ona kao zena treba da izgradi svoju i nauci da prevazidje to.
Nisam ukapirala sta je TO
 

Back
Top