Aj da razjasnimo debilanu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Znaci pitanje ko vise uziva u sexu zena ili musko? Naravno da musko, mi kad svrsavamo pa mi se u momentu odvojimo od mozga i svrsimo ko konji, zene to dozivljavaju vise glumacki, neke dozive nesto, a ni same ne znaju sta. Zenama je sex drugaciji od nas, one ne svrsavaju one samo uzivaju dok je kita u njima i to je to. Naravno ni to ne vole ako je predugo.
 
Znaci pitanje ko vise uziva u sexu zena ili musko? Naravno da musko, mi kad svrsavamo pa mi se u momentu odvojimo od mozga i svrsimo ko konji, zene to dozivljavaju vise glumacki, neke dozive nesto, a ni same ne znaju sta. Zenama je sex drugaciji od nas, one ne svrsavaju one samo uzivaju dok je kita u njima i to je to. Naravno ni to ne vole ako je predugo.

Svašta… to da žena uživa samo zato što je kita u njoj može da misli muškarac koji ženu do orgazma doveo nije.
Pošto očigledno nisi upućen: i žene svršavaju, a ako je taj lik dovoljno dobar ni ne treba im dugo. Ciao!
 
Uvek sam kritikovala one oceve i majke koji jure dete po kuci sa kasikom u rukama i vicu -jedi, jedi, jedi, gladan si, jedi...

...naravno da ce dete da bezi...refleksno..:lol:

Покушавам твој пост, који је вероватно метафора, да повежем са овом темом и не успева ми.

Једино што видим је неки лик који кyрцем јури жену по кући и виче "узми га, јeбе ти се, узми га, јeбе ти се"

А жена рефлексно бежи по кући.

Ал' ваљда ниси на то мислила.

:think:
 
..malo si moju metaforu drasticno shvatio ali da..otprilike sam na to mislila..:lol:

...sto jaci pritisak vrsis, prosto covek refleksno bezi...kad balon stiskas, stiskas pa stiskas danas, pa sutra
on jednog dana i pukne jelte...
Tako je, zato svakog muskarca ne treba da zanima zenski orgazam ako isti uopste postoji. Ko pita lavicu u džungli da li je svrsila, niko
 
Ja ga nisam video, a jesi ga ti osetila?

Где се то гледа?
Searching Looking For GIF by DARK SIDE OF THE RING
 
Konkretno, odgovorila sam na dzordzijev post gde je spomenuo odradjivanje...zaboravila da ga citiram...:lol:
Ma zene ovde kad pisu o sexu to sve nesto upakovano u savrsenstvo s masnicom bez mane,a dovoljno je taj isti sex da uporede prvi u toku i na kraju veze realno i nece biti isti ili sa raznim partnerima,sto je problem reci da se pamte samo po necem specificni a sve ostalo je odradjivanje kao svaka druga dnevna aktivnost
 
Ma zene ovde kad pisu o sexu to sve nesto upakovano u savrsenstvo s masnicom bez mane,a dovoljno je taj isti sex da uporede prvi u toku i na kraju veze realno i nece biti isti ili sa raznim partnerima,sto je problem reci da se pamte samo po necem specificni a sve ostalo je odradjivanje kao svaka druga dnevna aktivnost
Pa to je samo zato sto one kad bi bile skroz iskrene, dobile bi neku tesku bolest sa visokom temperaturom
 

Back
Top