Aj da razjasnimo debilanu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.890
Moze i nju da boli uvo za njegovo praznjenje pa da se izmakne sekundu pre :mrgreen:
To sam ja napravio par puta, ne bas sekundu pre nego sidjem jer je ona kao svrsila i ja njoj kazem i ja sam, pa me cudno gleda i onda podjebavam kako vi mozete zene reci da ste svrsile tako i mi mozemo, posle kad odem kuci ga izdrkam. Ma zene treba zaiebavat sto jace to bolje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.890
P
"Ako hoćeš da posao bude urađen kako treba, uradi ga sam/a" :lol:
Pa jeste. I valjda tako lakše dolaze do orgazma jer ih niko ne posmatra pa su maksimalno opuštene. Žene su u suštini nesigurne u sebe, pa ni da se opuste ne mogu, eto do skora su žene odbijale oral, juriš ih po kući/ krevetu, njima "neprijatno", umisle da "smrde dole" i slično.
pa smrde ja ih ne bi lizao ni za sta

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.890
Ne verujem. U početku dok su još zaljubljene svršavaju psihički, odnosno i da uopšte ne svršavaju vole da se "sjedine sa voljenom osobom", opet sve je psiha.
Ne znam, nisam još dogurao do 15 godina braka 😂
Istina zato ko zeli dobar seksualni zivot mora svakih godinu dana promeniti zenu. A ne kaze stara izreka svaka nova metla bolje cisti

Antihejter

Domaćin
Poruka
4.237
Istina zato ko zeli dobar seksualni zivot mora svakih godinu dana promeniti zenu.
Druže, pa nije žena stvar. U tome možda i leži problem. Ona kad oseti da ti znači koliko i deo nameštaja koji bi najradije promenio, ne voli te više jer ti samo gledaš da se oslobodiš, jedino je još dobra kad dobiješ sve čisto, ispeglano, najedeš se itd. Žene su budale. Koji bi muškarac tako nešto trpeo?
A ne kaze stara izreka svaka nova metla bolje cisti
:lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.