15-ogodisnjak
Zainteresovan član
- Poruka
- 120
Pre neki dan smo imali cas biologije i govorili smo o retrovirusima, medju njima i HIV... Nakon sto je cas zavrsen, ja sam se zapitao: sta se desava sa virusom HIV u mrtvom telu osobe? Da li virus nestaje sa smrcu osobe ili ostaje izvestan period?

