AI kritikovao Moldaviju zbog zakona o kastraciji pedofila

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Organizacija za zaštitu ljudskih prava „Amnesti internešenel” kritikovala je Moldaviju zbog uvođenja zakona kojim je predviđena hemijska kastracija za pedofile. Portparol međunarodne nevladine organizacije Nikita Gurcov rekao je agenciji Asošijejted pres da je moldavski zakon o hemijskoj kastraciji „ravan torturi”.
Zakon, koji je stupio na snagu u nedelju, predviđa da svaka osoba osuđena za pedofiliju, bilo da je stranac ili građanin Moldavije, bude kastrirana hemijskim putem.
Moldavski parlament je ovaj zakon odobrio još 6. marta, ali ga je predsednik države vratio, ocenjujući da krši ljudska prava.
Parlament je, međutim, 24. maja ponovo izglasao ovaj zakon, tako da je predsednik u skladu sa Ustavom Moldavije bio primoran da ga odobri, podseća američka agencija.
Pored „Amnesti internešenel”, Moldaviju je zbog ovog zakona kritikovao i Savet Evrope.
http://www.politika.rs/vesti/najnov...iju-zbog-zakona-o-kastraciji-pedofila.lt.html

Сасвим очекивано,
што ће рећи ето их за коју годину, како поносно парадирају слободарском еуропом и демокрацијским београдом, дакако.
 
Ако браћо Молдавци, само сеците!!!
Rucne_makaze_sisanje_ovaca.jpg
 
Као што су многи па и ја упозоравали да је пропагирање педерастије само увод у озакоњење и пропагирање педофилије, некрофилије и осталих болештина Содоме и Гоморе

ajde ne kaki
ovde je pitanje da li je kazna hemijska kastracija za pedofile humana ili nije (ja lično mislim da jeste)
isto kao i za neke druge stvari, na primer, da li je opravdana smrtna kazna (za bilo koje krivično delo); da li je pravo na život svačije pravo, pa makar to pravo ostvarivao kroz doživotnu robiju itd. itd. ali ne, sva zla ovog sveta potekla su od gej parada nja nja nja
 
ajde ne kaki
ovde je pitanje da li je kazna hemijska kastracija za pedofile humana ili nije (ja lično mislim da jeste)
isto kao i za neke druge stvari, na primer, da li je opravdana smrtna kazna (za bilo koje krivično delo); da li je pravo na život svačije pravo, pa makar to pravo ostvarivao kroz doživotnu robiju itd. itd. ali ne, sva zla ovog sveta potekla su od gej parada nja nja nja

Нађи разлога за своје педерисање на нечијем другом посту.....:evil:
 
Ставано, мсм није у реду, да кастрирају тамо неког чикицу, јер Вам је напаствово ћеркицу или сина од 5-6 година, једно 14 пута,
ипак Он има права, по свим западним нормама којим и просербиа брезатернативно тежи.
 

Back
Top