Ahmadinedžad: Holokaust je mit.

Ја лично нисам националиста, како ме неки декларишу - мислим то није оно прво што ми пада напамет.
Свеједно, верујем да мира на свету неће бити док се Америка не претвори у језеро ватре.
antiamerican.jpg

ne razumem Srbi, kako vam je kada Hrvati relativizuju broj žrtava Jasenovca?
imate razumevanja za to? ili ste ogorčeni zbog laži...
e pa isto se tako sigurno osećaju Jevreji kada im neka napaljena fantačka budala izjavi ono o holokaustu.

sram vas bilo.

Elvin:
ajde iskuliraj malo...
to što je dimitrije napaljena budala,nije razlog da se svi stidimo...

pa ako si našao nešto uvredljivo u mom postu ona možda treba da razmisliš malo da li treba ili ne..mislim da se stidiš....
moj post nije namenjen svima već samo onima koji nalaze da je ok to što je mahmud ahmadinedžad izjavio.

ne trči pred rudu elvine, drugi put promisli malo dečače.

stvarno mi nije jasno zašto si pisala srbi...
to što tri napaljena pacijenta na ovom forumu relativizuju holokaust,i pišu o istrebljenju jevreje
nije razlog da prozivaš ostalih 20 .
ako je neko branio jevreje ovde to sam ja
ako je neko nervirao dimitrija to sam ja
čak sam ga tužakao jominiju što krajnje nerado činim

obrati pažnju na formu,prozivala si srbe,ja sam reagovao...

ako sam prozvala sve srbe prozvala sam i prvo sebe bre. pa mojeg oca i tako redom. a nisam i to sam ti lepo objasnila. ja se vidiš ne osećam prozvanom.
rekoh ti već. i ne mislim više da objašnjavam. a to što si se našao prozvanim.... pa ok to je tvoj problem, ne moj.
a nisi glup samo u inat nećeš da prihvatiš moje objanjenje. i to je tvoj problem.

Duh Sekire:
Рецимо да апстрахујем да си ово рекао у улози локалног шерифа.
Рецимо да је ово твоје мишљење о глобалној ситуацији. У том случају бих се сложио и додао бих: lock је ОК :)

А ево и мојег мишљења, које сам већ изнео на другом месту:
Оно за Холокауст је претерано, политички некоректно и отвара пандорину кутију ревизионизма.
Међутим, за пресељење Израела у Европу је сасвим у праву. Ако су Немци геноцидисали Јевреје, не видим зашто би Палестина платила цех. Испада да су као жртве геноцида Јевреји добили право да врше геноцид. А и није им први пут - погледајте у Старом завету шта су учинили Канаанцима.
"Чуди ме" како Израел који има 200 бојевих глава није сврстан у "отпадничке државе" и "осовину зла". Ако се не варам он није стални члан Савета безбедности. Зашто онда друге земље немају то право?!? У ствари не чуди ме. Зна се шта је ционизам и Генерална Скупштина УН га је већ једном осудила. Израел је претња светском миру.

Нема шта је ту да браним. Човек је изразио и моја осећања.
Што рече један мој другар:
Тај Ахмединеџад је највећи цар!

п.с. Оно квотовано ће ми бити потпис на једном другом форуму ;)

Bajo, ovolioko gluposti na jednom mestu......shampionski

Индикативно је да у последње време у мухамеданском свету, а поготово у оним задртим верским круговима кружи осећање изразите нетрпељивости према Јеврејима и Израелу.
Но, ова изјава председника Ирана ме не чуди уопште јер сам једном приликом упознао Иранца који ми је у четири ока рекао како је њему отац говорио од малих да нема никаквог посла са Јеврејином, јер су покварени, тврдице, мизантропи и све у свему лоши људи.

Ова прича о холокаусту заиста не чуди толико ако се зна да је данас међу муслиманима на Блиском Истоку најпопуларнија књина Протоколи сионских мудраца.
Не желим да будем погрешно схваћен нити да се унапред стављам на било коју страну, само ми је све то заиста интересантно.
Замислите Јевреји најомраженији народ на свету ? То је веома интересантан феномен и о томе би се много времена могло потрошити истражујући га.

Свако зашто има и своје зато, а стеретипи и изреке према Јеврејима су присутне код скоро свих народа на свету......да ли је за све одговор само - капитал.... или ту има још нечег другог :confused:
Уосталом како добише ону државу ниоткуд :confused: Зашто по тој логици и Цигани и Курди не добију своје државе ? Зато што над њима није извршен геноцид или ту има још неког одговора :confused:

odgovoricu posredno. jevrejski vic o jevrejima:

Jednog dana pred knesetom pojavilo se na dnevnom redu sledece pitanje: "Zasto svi jevreji uvek na direktno i konkretno pitanje odgovaraju pitanjem?"

skupio se savet, vecao dan, dva, tri. na kraju treceg dana izadje ravi sa saopstenjem: "A sto da ne?"

:) :) :)

billy_THE_kid:
Bajo, ovolioko gluposti na jednom mestu......shampionski

А шта су ту теби глупости?!?
По теби је вероватно у реду да један народ протерује други зато што је на некој земљи живео пре пар хиљада година.
Па добро, можда и ми за 1000 година шибнемо Арбанасе преко Проклетија. Можда нам Америка у томе помогне...

Zarathustra:
Свако зашто има и своје зато, а стеретипи и изреке према Јеврејима су присутне код скоро свих народа на свету......да ли је за све одговор само - капитал.... или ту има још нечег другог :confused:
Уосталом како добише ону државу ниоткуд :confused: Зашто по тој логици и Цигани и Курди не добију своје државе ? Зато што над њима није извршен геноцид или ту има још неког одговора :confused:

И ја се тако много шта питам...

JABUCHILO:
odgovoricu posredno. jevrejski vic o jevrejima:

Jednog dana pred knesetom pojavilo se na dnevnom redu sledece pitanje: "Zasto svi jevreji uvek na direktno i konkretno pitanje odgovaraju pitanjem?"

skupio se savet, vecao dan, dva, tri. na kraju treceg dana izadje ravi sa saopstenjem: "A sto da ne?"

Јеврејски хумор је ипак међу јечима.

Zarathustra:
Индикативно је да у последње време у мухамеданском свету, а поготово у оним задртим верским круговима кружи осећање изразите нетрпељивости према Јеврејима и Израелу.
Но, ова изјава председника Ирана ме не чуди уопште јер сам једном приликом упознао Иранца који ми је у четири ока рекао како је њему отац говорио од малих да нема никаквог посла са Јеврејином, јер су покварени, тврдице, мизантропи и све у свему лоши људи.
........................ :confused:

1.ХОЛОКАУСТ СЕ ДЕСИО СРБИМА ,РУСИМА И ЈЕВРЕЈИМА.
2.Муслиман нашао да прича о Јеврејима, ако ниси приметио Православље у Ирану и осталим муслиманским земљама баш не цвета.
3.Јевреји су природни савезници Хришћанима, без обзира желили то ми или они или не, а разлог заједнички непријатељ.
Па оном старом:
НЕПРИЈАТЕЉ МОГА НЕПРИЈАТЕЉА ЈЕ МОЈ ПРИЈАТЕЉ

serb_pagan:
bad skin,odnosno dimitrije,ne mislis valjda da trebamo podrzavati iran,koji je za vreme rata u bosni slao mudzahedine koji su igrali fudbal srpskim glavama? zna se sta bi oni nama uradili kad bi mogli...covek gura svoj narod u kolektivno samoubistvo...

Odakle Ti ta ideja!? Iran je izrazito klerikalna drzava, a pod time se podrazumeva da je iznad svakog ljudskog zakona Bozji Zakon olicen u ucenju koje propisuje Kuran Casni, a gde su rabote koje navodis podvedene pod bogoneugodna dela i za sta je striktno propisana smrtna kazna i pakao. Navedi mi jedan primer gde su ti koje nazivas mudzahedinima (pogresno upotrebljavan termin za svakojaku bagru, razbojnike i njima slicne) na teritoriji Islamske Repubilke Iran samo jedan kamen skinuli sa tudje bogomolje. Naravno da ne mozes da nadjes, jer su Muhamedovi Hatiserifi ispotovani, a uzgred za takve stvari sledi i smrtna kazna, jer se, shodno striktnom islamskom zakonu, svaka uvreda Boga tako kaznjava. Malo dublje izucavanje Islama bi moglo da Ti otvori oci, cisto da vidis koga Isalm postuje i odakle mu koreni poticu. Kada to razaznas shvatices da je Bog jedan i da je njegova ljubav bezgranicna, kao i njegova srdzba.

Vehabijatska sekta, odrodi od ljudi i bogoborci, javno izopsteni u zemlji Srbiji od strane Islamske zajednice i svih normalnih ljudi, su ti "mudzahedini" o kojima pricas. Boziji Ratnici su svi oni koji su u slavu Boga Svejednoga, polozili svoj zivot u ime pravde i istine, a nikada osvete, jer je On rekao "Osveta je moja."!

Duh Sekire:
Међутим, за пресељење Израела у Европу је сасвим у праву. Ако су Немци геноцидисали Јевреје, не видим зашто би Палестина платила цех. Нема шта је ту да браним. Човек је изразио и моја осећања.

Upravo tako, svaka cast!:)

. Ако су Немци геноцидисали Јевреје, не видим зашто би Палестина платила цех. Испада да су као жртве геноцида Јевреји добили право да врше геноцид.

Ono što su Nemci radili Jevrejima to oni već dugo godina rade Palestincima.
Ceo svet to vidi ali niko ne reaguje. ;-)

Back