aha, pocelo je da boli

Silent Bob:
Nope. Ja kad neku "sutnem" "sutnuo" sam je zbog toga sto me ta osoba vise ne privlaci i ne zelim da trosim svoje vreme na nju. Tako se isto ponasam kad mene neko "sutne". Case closed. Samo obisem njen broj...

Sta, ja sad treba da lecim njen ego i molim je da se vrati? Neka hvala... moj ego je veci od njenog...

U slucaju prestanka privlacnosti - jasno kao dan!
Ali, ovde nije prestala privlacnost, vec je akcenat stavljen na ponasanje (cesto budem u toj situaciji), i tada si prinudjen da branis svoje dostojanstvo. To je racionalni raskid, a ne emotivni i tezak je do bola. Skroz ga kapiram. Nikada ne moliti, to nikako! Ali, cuvati dostojanstvo - UVEK! Dignity is priceless!
 
W.A.S.P.:
prevod:idem cestom m*da mi se klate dajte p*cke ako boga znate; kao sto znate kukao sam vec da sam izasao iz jako duge veze, tuzan i razocaran i dalje ali s ti nekako izlazim na kraj , e sad javlja se novi problem... pocelo da svrbi dole a dobra stara desanka ne pomaze i iz principa necu da je koristim.... sta sad!?!?! sve kres kombinacije odavno u vezama, loviste nemam posto nisam muvo 2 godine a moram da umocim negde..
Odes na "on trazi nju" i napises nesto.... sto bar ima nekog stila...
 
Pocelo je, da boli...ccc... :shock: :roll: koji si ti e... :roll: hladan tus najvise pomaze, u tvom slucaju leden.. :wink:
Pff...strasno, ostavio si devojku, sad trazis kres semu nemos izdrzis...koje si ti musko...ti si papac a ne muskarac..pravi muskarac misli "gornjom" glavom i ume, da se suzdrzi...mislim toliko o ljubavi.. :confused:

Al ak ti se hoce, siroko ti polje, p***u nije tesko nac..bar nebi smelo, da ti to bude problem...ionako si sad SAM..
 

Back
Top