ah te zene!!!

ja bas mislim da to nije istina....mislim zavisi od osobe......
Umete i vi nama da nabijete krivicu zbog gluposti a to sto mi vama radimo je valjda princip odbrane....
Uvek je lakse kada je neko drugi kriv :arrow: :roll:
 
a ja tek sto volim to da radim. Nista sladje od muskarca koji kuka i koji se pravda,a pritom ni ne sluti da nije kriv,vec izmanipulisan. Mislim da je to od osobe do osobe. Koliko si ti inteligentan da shvatis neku recenicu,uz predhodno znanje o spletu dogadjaja,ne moze da ti se desi da osecas krivicu,jer ZNAS da nisi kriv i da si u pravu!
 
Hellen:
Јесте, читала сам Шелдона у средњој школи, и још неку лектиру...''Орлови рано лете'' ваљда...како знаш? :roll:

Не пишем о филозофији, (прочитај ТИ још једном) пишем о ТВОМ ГЛУПОМ УОПШТАВАЊУ!!! Покушаваш да наметнеш да је твоја лична ситуација општа ствар у односима међу половима, што уопште није тачно!!!!

Рекох, полазиш од погрешне премисе! Немогуће је разговарати о нечему што не стоји!

А ако питаш зашто се ТИ осећаш кривим јер ТЕБИ ТВОЈА девојка уме да набије осећај кривице.....е, то је већ ствар њене личности, твоје личности и вашег односа, а ниси нам дао никакве информације да бисмо могли да ти ишта конкретно кажемо!

ko je uopšte spomenu "ТЕБИ ТВОЈА девојка"!
pročitaj još jednom ;)
a još kad bi pročitala izjave prestavnika tvog pola!
eh kad bi ...!
:roll:
 
ace:
ko je uopšte spomenu "ТЕБИ ТВОЈА девојка"!
pročitaj još jednom ;)
a još kad bi pročitala izjave prestavnika tvog pola!
eh kad bi ...!
:roll:

Видиш, питање које си поставио може се односити само на ЉУДЕ, а не на ''представнике мог пола'' или ''представнике твог пола''...
ТО је оно што ти замерам још од првог вагона!!!!
 
Hellen:
Најволијем овакве теме!

Једног риба превари са бившим, а он постави тему:''Зашто девојке увек варају момке са бившима?''
Једног нека риба одбије, а он тему:''Зашто сте све тако уображене и надмене?''
Једну неки кресне у пролазу, а она ома тему:'' Зашто је свим мушкарцима стало само до секса?''
Једном се жена изговори да је боли глава, а он тему:''Зашто се жене праве да не воле секс?''
Једну момак превари, а она пукне тему:''Зашто мушкарци морају да варају?''
...Да не набрајам...
Тако и овај! Покупио негде у детињству комплекс кривице, па сад отавара теме о томе како све жене набијају кривицу мушкарцима!

c011.gif
c011.gif
c011.gif
c011.gif
c011.gif
c011.gif
c011.gif
 

Back
Top