Ah te veze

Alerog

Ističe se
Poruka
2.560
Pazi mod tema moze da bude i tamo i ovde...ali ti je ostavi ovde jer tamo nema ljudi :)

Ko se slaze samnom u horoskopu u sex-u i ljubavi? vasa iskustva? ja sam vodolija (podznak devica) :per:
 
Slažete se zbog vage, ali opet... rak je to. :)
Zavisi i gde je mesec...Vodolije su mnogo lude, ne znam ni sama ko može da im parira, osim možda osto vodolija...
Ali ne znam da li bi ih privukla-
Takođe vodolija :)
 
Ja sam blizanac, u podznaku devica, ne verujem u horoskop, uradjena mi je natalna karta a da je nisam ni trazila i, naravno, nisam je ni procitala. Samo pravi guzvu u fioci, letece pri generalnom sredjivanju sobe cim za raspust odem kuci.
 

Back
Top