shaddow
Iskusan
- Poruka
- 5.155
Kakve vas uspomene vezuju za osnovnu/srednju školu?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
sienna:dirao si genitalije, a???
Jer ti ides u arhitektonsku ili si isla?livija:i secam se kako sam se provozala svako jutro pored srednje.... pokupila drustvo i zapalila.... jedan dan u kafic, drugi dan u arandjelovac.... i takooo..... i kad mi je razredni rekao da sam manipulator..... ja sam imala tesko detinjstvo......![]()
: rad , red i disciplina ... e to su uspomene !!!

zabrljamo nesto, oni nas kazne jos 1-2-3 nedelje redarstva, pa taman odradimo i to, stigne nova kazna ... i tako.... nikad nisu ni stigli profesori do kraja dnevnika 
Ma skola(osnovna a i srednja) je bila "ludnica" i to tek sada shvatam sad kad sam na faxu...bezanje sa casova(u srednjoj),nerviranje oko ocena,sve mi je to sad smesno i slatko da se setim.Pa exkurzije...ma ludilooooo!!!! Sve u svemu lepe uspomene me nose.....