Ah, ta ljubav...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

iva!

Početnik
Poruka
5
U poslednje veme sam usamljenija nego ikad!!!I sto je najgore nisam zaljubljena!?!!
Jedna drugarica mi je dala br. jednog decka s kojim sam se jedno vreme dopisivala a ne znam kako izgleda (svi kazu da je slatkis) da li da se vidim s njim???
plasim se da se ne razocaram ili jos gore da se ja njemu ne svidim!!!!!
STA DA RADIMMM!!!!!!!!!!!!!!!OCU DECKA.....



P.S. Otvorite dusu pisite i vi o svojim ljubavnim i dr. problemima i naravno pomozite meni
:)
 
Nista te ne kosta da se vidite, pa i ako ne bude nista vise od toga, nije jedini; ako te odbije, onda te i nije bio vredan,.... Zapamti jedno>>> prava ljubav stize kada se najmanje nadas<<< Zivot ti je najgora moguca fuksa, nikada nista ne daje u pravom trenutku,.... zato glavu gore i akcija krece,...
 
Ja sam pre tri meseca pocela da se dopisujem sa jednim deckom,videla sam ga na kratko pa mu se i ne secam face.Dopisivali smo se,nekoliko puta culi,pitao me je da izadjemo,ali mene iskreno mrzi.Mislim,ali sto da ne zanimljivi su ti izlazci na slepo,jedno iskustvo vise u zivotu.Takodje sam se dopisivala sa jednim drugom moje drugarice,negde isto tri meseca,zatim ga upoznala,ali na kratko,i kada mi je rekao da je zaljubljen u mene,rakla sam da je bolje da se ne dopisujemo,jer ja ne zelim nista sa njim,tako da sam sa njim zavrsila.
A tebi savetujem da izadjes s njim,ako bude nesto bude,ako ne imaces cemu da se smejes i cega da se kasnije secas.
 
Ovo sa dopisivanjem se i meni desavalo.......tj.dopisujem se sa nekim koga uopste ne poznajem.....ali tako 2-3 meseca...dok mi nesto nije puklo u glavi....i vise nemam ni zelje,ni moci za tim.....A ako zelis nekog....ti mu lepo napisi sta hoces......a on ako je bas(citaj) Retard....on ce da poludi....mislim stvarno :)
 
iva!:
U poslednje veme sam usamljenija nego ikad!!!I sto je najgore nisam zaljubljena!?!!
Jedna drugarica mi je dala br. jednog decka s kojim sam se jedno vreme dopisivala a ne znam kako izgleda (svi kazu da je slatkis) da li da se vidim s njim???
plasim se da se ne razocaram ili jos gore da se ja njemu ne svidim!!!!!
STA DA RADIMMM!!!!!!!!!!!!!!!OCU DECKA.....



P.S. Otvorite dusu pisite i vi o svojim ljubavnim i dr. problemima i naravno pomozite meni
:)

Bas po svaku cijenu hoces decka? Pa postoji i drugi nacini da odagnas te samoubilicke ideje, samo se zamisli...pronaci ces se u necemu vec.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top