Ah ta ljubav prema...

gost 193200

Elita
Poruka
24.287
samom sebi:heart:

Zasto je zivot tako lep kad shvatis da si sam sebi najbolji,najlepsi,jedini i neponovljiv...?

Ja drugu sebe nikada ne mogu imati(ni svoje dete,to se ne racuna ni za kakvu diskusiju),a drugod,treceg,petog ili desetog decka,muza ili samo kombinaciju mogu imati bukvalno--bilo kada:manikir:

samom sebi:heart:

Zasto je zivot tako lep kad shvatis da si sam sebi najbolji,najlepsi,jedini i neponovljiv...?

Ja drugu sebe nikada ne mogu imati(ni svoje dete,to se ne racuna ni za kakvu diskusiju),a drugod,treceg,petog ili desetog decka,muza ili samo kombinaciju mogu imati bukvalno--bilo kada:manikir:

potreban je tebi jedan dobar kuujac da te malo razdrma...da viš kako ćeš onda da volis ceo svet! :mrgreen:

Ja isto volim sebe, cak i obozavam nerijetko. Ali nisam sretna potpuno ako tu svoju samodopadnost ne ispoljim kroz pruzanje te ljubavi drugima. Nije mi dovoljno voljeti samo samu sebe. I ne mogu razumjeti ni prihvatiti cinjenicu da postoje ljudi koji su dugorocno zadovoljni iskljucivo i samo sami sa sobom.

Naravno, djeca su kategorija koja je zasebna i nemjerljiva.

okej, kad shvatis da si najlepsi, najpametniji, najbolji, blabala, to jest kad se autosugestijom ubedis u to
a sta kad stavis sebe pred neko objektivno oko svoje unutrasnje i shvatis da nisi nista od toga
sta onda? kako se nosis sa tom tugom i nesrecom?
zato mislim da je besmisleno neku tugu ili srecu zasnivati na tim glupostima, eventualno stvarima koje su vecne, polu.vecne

nisi ti za ovo podneblje bejb,a nisam ni ja:

vi da ste za druga podneblja već odavno biste bile žene šeika, vlasnice lanaca hotela, svetski priznate spisateljice, revolucinarke i ostale nindže
mislim, s obzirom na godine
tako da ste tačno onde gde vi pripadate
kad kažem "vi" ne mislim na vaše sopstvene projekcije o vama samima

samo realno, brutalno realno prema sebi i drugima
što kaže Kristijan Troj, pusti neka te tvoje mane uzdignu na visine na kojima nikad nisi bio

okej, kad shvatis da si najlepsi, najpametniji, najbolji, blabala, to jest kad se autosugestijom ubedis u to
a sta kad stavis sebe pred neko objektivno oko svoje unutrasnje i shvatis da nisi nista od toga
sta onda? kako se nosis sa tom tugom i nesrecom?
zato mislim da je besmisleno neku tugu ili srecu zasnivati na tim glupostima, eventualno stvarima koje su vecne, polu.vecne

to je tacno,nekad i ti ubodes........ali,ni drugi nisu savrseni i idealni,i imaju gomilu mana.Najbitnija osobina je samopouzdanje,visoko,kad ti niko ne moze nista......znam osobu koja nista posebno nije izgledala,ali je imala takvo visoko samopouzdanje,takav stav nepobitan,takvu retoriku i iskustvo,da nad tim ostanes paralisan.....kad shvatis da ostali su miljam iza tebe,tapkaju u mestu.....:manikir:

nisi ti za ovo podneblje bejb,a nisam ni ja.......slabo ce te ljudi razumeti,i prihvatiti.......ali koga briga,ko mari za druge?:manikir:

hebi ga,znam. ali,nema veze....meni opet lepo. ja sam navikla da ,gde god da idem,budem najlepsa,najbolja i najpametnija,a da se uopste ne trudim. znas kako to ide? odes medju gomilu i cutis. nista ne govoris,ne pomeras se. Pustis budale da se ispucaju i odrade show program. To traje pola sata do sat. Kad se ispucaju,i nemaju vise sta da kazu i pokazu....i tako dalje....

vi da ste za druga podneblja već odavno biste bile žene šeika, vlasnice lanaca hotela, svetski priznate spisateljice, revolucinarke i ostale nindže

što kaže Kristijan Troj, pusti neka te tvoje mane uzdignu na visine na kojima nikad nisi bio

nije mi jasno po cemu si zakljucila da bi ja zelela biti zena seika qq meni jadnoj

nije mi jasno ni kako si zakljucila da ja nisam bas ono sto zelim

nemas ti pojma..........odkud ti znas kako mi prolazimo u zivotu......kako ja konkretno.......ja sam revolucionarka u dusi,uvek dizem bune i vodim ratove,i sklapam primirja.......i smisljam taktike,i nove napade........bezim od proseka i zlatne sredine.........:manikir::bye:

hebi ga,znam. ali,nema veze....meni opet lepo. ja sam navikla da ,gde god da idem,budem najlepsa,najbolja i najpametnija,a da se uopste ne trudim. znas kako to ide? odes medju gomilu i cutis. nista ne govoris,ne pomeras se. Pustis budale da se ispucaju i odrade show program. To traje pola sata do sat. Kad se ispucaju,i nemaju vise sta da kazu i pokazu....i tako dalje....

sebi?

Back