gost 193200
Elita
- Poruka
- 24.287
samom sebi
Zasto je zivot tako lep kad shvatis da si sam sebi najbolji,najlepsi,jedini i neponovljiv...?
Ja drugu sebe nikada ne mogu imati(ni svoje dete,to se ne racuna ni za kakvu diskusiju),a drugod,treceg,petog ili desetog decka,muza ili samo kombinaciju mogu imati bukvalno--bilo kada

Zasto je zivot tako lep kad shvatis da si sam sebi najbolji,najlepsi,jedini i neponovljiv...?
Ja drugu sebe nikada ne mogu imati(ni svoje dete,to se ne racuna ni za kakvu diskusiju),a drugod,treceg,petog ili desetog decka,muza ili samo kombinaciju mogu imati bukvalno--bilo kada




))