Ah meraka u veceri rane-drugi deo

Ма ја иначе...ти сигурно сваки дан видиш 72367726372 крађа и пријавиш,
Па где ти живиш..па да знаш да ће неко нешта украде, спречио би и крађе неби било.

Како је човек могао све а контролише..када је у његовој влади било ДОС стручњака у п.м...који су данас махом у ДС,СНС-у и по који у СРС
Ovde ne pricamo o vladi nego o ljudima koji su rukovodili javnim preduzecima.
DSS je, kao i ostale stranke koje su cinile vladu, imao odredjeni, ne mali broj, direktora, zamenika direktora, predsednika i clanova upravnih i nadzornih odbora JP.
I sad mi kazes da on ni svoje ljude nije kontrolisao?:think:

Ovde ne pricamo o vladi nego o ljudima koji su rukovodili javnim preduzecima.
DSS je, kao i ostale stranke koje su cinile vladu, imao odredjeni, ne mali broj, direktora, zamenika direktora, predsednika i clanova upravnih i nadzornih odbora JP.
I sad mi kazes da on ni svoje ljude nije kontrolisao?:think:

Наравно да није све..
Види се да ниси ни 2 дана запослен, још мање као руководилац на неком положају.
Де животати колико година имаш и радног стажа?

Па Србине, у фирми која је твоја, ниси у стању и НИЈЕ МОГУЋЕ, да контролишеш људе...а не страначке.. могао се само надати да их је бар 50% радило свој посао.

Gde piše? U statutu dss-a?:mrgreen:

Несрећо... поред Милошевића који је долази у блиндираном мерцедесу 200 км на сат у Приштину и на КиМ, једини је Коштуница долазио и бринуо се за народ...Српски доле.

А научи да читаш постове...то ти говорим.

Наравно да није све..
Види се да ниси ни 2 дана запослен, још мање као руководилац на неком положају.
Де животати колико година имаш и радног стажа?

Па Србине, у фирми која је твоја, ниси у стању и НИЈЕ МОГУЋЕ, да контролишеш људе...а не страначке.. могао се само надати да их је бар 50% радило свој посао.

Hahahahaaaaaa:lol:
Verovatno imam vise radnog staza nego ti godina:mrgreen:

Sve si pobrkao. Govorimo o javnim preduzećima, njima rukovodi upravni odbor i direktor koje imenuje vlada republike srbije.
Imenuje ih tako što svaka stgranka dobije odredjenu kvotu i postavlja SVOJE ljude.
I sad mi ti objašnjavaš da ti ljudi nisu odgovorni?
Da bojan krišto, recimo,nije odgovoran za one majmunarije na aerodromu?:think::mrgreen:

sve sam gubitas....pa ima li jos gde ko u zemlji srbiji----da neka firma posluje sa gubitkom a menadzer firme i rukovodstvo prima nadoknadu za propadanje firme u hiljadama evra ?????????????????? KO JE OD DIREKTORA JAVNIH PREDUZECA KOJA SU GUBITASI SMENJEN ????? KOLIKO JE UO VLADA SMENILA ZBOG POGRESNOG VODJENJA FIRMI????? neverovatno....ovaj narod zasluzuje sve sto mu se dogadja.....i nije to samo sada ----sva JP su decenijama gubitasi a posebno posle nastanka visepartiskog sistema kad su postali zlatna koka za partisku kasu lopova na vlasti.....SVE TREBA PRIVATIZOVATI.....kakva zastita drzavnog interesa i potrebe kontrole drzave JP---to je samo izgovor za lopovluk....veca korist za drzavu ce biti ako se sve privatizuje...

Несрећо... поред Милошевића који је долази у блиндираном мерцедесу 200 км на сат у Приштину и на КиМ, једини је Коштуница долазио и бринуо се за народ...Српски доле.

А научи да читаш постове...то ти говорим.

Joj sećam se kad ga je, taj isti narod dole, gadjao jajima.
i zasto taj narod nije glasao za kostunicu opet:sad2:

ma dobro taj je samo kraduckao, stan i one budjave vagone:mrgreen:
par miliona evrića.
Naravno, koštunica za to nije znao.:sad2:

Ma, proveren kadar, oladio ih (železnice) na minus trideset po ovom uvodnom postu... :eek:

Nije Koštunica ni mogao znati kad je to sve kadar G17-SPS-a... :evil: :mrgreen:

Uostalom, on je bio samo predsednik vlade, pa 'ajte molim vas... :evil: :mrgreen:

Poslednja izmena:
Hahahahaaaaaa:lol:
Verovatno imam vise radnog staza nego ti godina:mrgreen:

Sve si pobrkao. Govorimo o javnim preduzećima, njima rukovodi upravni odbor i direktor koje imenuje vlada republike srbije.
Imenuje ih tako što svaka stgranka dobije odredjenu kvotu i postavlja SVOJE ljude.
I sad mi ti objašnjavaš da ti ljudi nisu odgovorni?
Da bojan krišto, recimo,nije odgovoran za one majmunarije na aerodromu?:think::mrgreen:

Де Србине, буди озбиљан, немој се просипаш..имаш радног стажа као чувар паекинга.
А и то мање него ја...

Ало бре..па ЈАВАНА предузећа..су гора!
Па дајем ти бољи пример, када имаш своју фирму и већи интерес да она ради и успе, а не јавну..где су од 1945 се запошљавали по политичкој дужности и свака власт доводила своје и остављала. Де људи научите неке основе економије и административног порганизовања...
Де човече...једну књигу прочитај..ај животати...у вези организације администрације у јавним предузећима.
Мислим оно...остао сам без речи на овакве небулозе..ужааааааас.

ma dobro dva, kao da je to bitno, ali su bili dobri strelci:mrgreen:
nego, kad ga toliko dole voli narod zasto nisu glasali za njega? i ne samo dole nego u celoj srbiji. posle 5 godina spao na 11%:sad2:

везе ти немаш са животом

Па у З.Потоку, одакле сам и сам пореклом... ДСС побеђује је од времена Милошевићве владавине..

И увек смо у власти...

Дај човече бар се распитај неке основне ствари.

Де Србине, буди озбиљан, немој се просипаш..имаш радног стажа као чувар паекинга.
А и то мање него ја...

Ало бре..па ЈАВАНА предузећа..су гора!
Па дајем ти бољи пример, када имаш своју фирму и већи интерес да она ради и успе, а не јавну..где су од 1945 се запошљавали по политичкој дужности и свака власт доводила своје и остављала. Де људи научите неке основе економије и административног порганизовања...
Де човече...једну књигу прочитај..ај животати...у вези организације администрације у јавним предузећима.
Мислим оно...остао сам без речи на овакве небулозе..ужааааааас.

Ja u klin - on u ploču:mrgreen:
Ni jednog trenutka te ne vredjam lično, a ti meni te nesrećo, te čuvar parkinga..... razumem da ne umeš na drugačiji način da poentiraš:lol:

I šta si sad napisao? Kakav je to odgovor na ono o čemu smo počeli, a to je KO upravlja javnim preduzećima.
Ne koga je zatekao, ne ko je koga doveo, ne šta doručkuju i kad im je pauza već KO UPRAVLJA.
Upravljački kadar predlaže Vlada Republike Srbije.
Sposoban ili nesposoban o tome može da se diskutuje.

везе ти немаш са животом

Па у З.Потоку, одакле сам и сам пореклом... ДСС побеђује је од времена Милошевићве владавине..

И увек смо у власти...

Дај човече бар се распитај неке основне ствари.

Uhhhh tamo razvaljuje:lol:
Znaš i sam koliko je to malo birača i taj broj ne predstavlja ništa.

Kakve to veze ima sa javnim preduzećima koja su u nadležnosti republike i o kojima si postavila temu:think:
Inače čistoća nije gubitaš.

Ali ce vrlo brzo postati jer je upravo vodi neko ko je vec avanzovao na gubitaskom uspehu..A slucajno je javno preduzece-nema veze sto nije na republickom-grad je u pitanju.I zamisli slucajno sam dobro upoznata sa desavanjima tamo.Vidis samo ono sto znam pouzdano ja pricam e sad kad bi to i ti radio-mozda se i ne bi sukobljavali.

Back