Agresivne udavače (traktat)

uf majke ti....
nasla se uvredjena.

ja sam takodje visoko obrazovana devojka ali ne mislim da mi to daje neko vece pravo da otimam devojkama frajere ispred nosa! sto vi radite...

PS. i sta ti znaci "za razliku od Beogradjanki"? sad ispade jos da su Beogradjanke glupace....
 
Po tvom traktatu, ne osta nijedna "neudata smerna"(toliko o savremenim muskarcima koji jos uvek ocekuju smerne zene od savremenih zena) a i pravo da ti kazem, mene malo plasi ovaj termin "savremen muskarac", jer mu to proizilazi da takav stvor treba da bude emancipovan(u smislu da ne otvara zeni vrata, ne pokazuje nikakvu paznju u meri bontona, prdi i podriguje kad mu se prohte i nasrce na bilo kakvu slobodnu-po mogucstvu nesmernu devojku, uclani se na forum savremen slobodan i sam muskarac i pita za savet kako sa zenama)
Jos samo cekam da vidim skup emancipovanih muskaraca kako pale donji ves-slip gace na trgu Republike u znak protesta zbog "maltreiranja od strane zena" pa da otrcim u banku sperme na vestacku oplodnju!!
A i ko bi se udavao u danasnje vreme kad vi od zena ocekujete da rade, rade sve poslove u kuci, radjaju i vode tu decu o obdaniste,rade sa njima domace zadatke dok vi gledate kosarku,odbojku itd-PU PU!
 
E, pa Milojko, posto si hteo dobronamerne sugestije ili ispravke, imam 2 za tebe:
1) ne kaze se skoncetrisanost, nego koncentrisanost, kao sto se ne kaze skoncentracija, nego koncentracija.
2) ne kaze se trenuTci, nego trenuci, isto kao sto se ne kaze zadaTci, nego zadaci.
Mislim da bi second edition tvojeg traktata izgledao bolje posle lekture.
:lol:
 
Tom Bombadil:
E, pa Milojko, posto si hteo dobronamerne sugestije ili ispravke, imam 2 za tebe:
1) ne kaze se skoncetrisanost, nego koncentrisanost, kao sto se ne kaze skoncentracija, nego koncentracija.
2) ne kaze se trenuTci, nego trenuci, isto kao sto se ne kaze zadaTci, nego zadaci.
Mislim da bi second edition tvojeg traktata izgledao bolje posle lekture.
:lol:
Hvala lepo.
Video sam kasnije i neke greške u kucanju, ali kad se nešto menja onda stoji mala poruka da je tekst promenjen, a posetilac foruma ne može znati je li promenjeno jedno slovo ili pola teksta. Zato sam rešio da ne diram već napisan tekst.
Uzgred, dobra lektura je uvek dobrodošla.
Hvala još jednom, i pozdrav od Milojka. 8)
 
Negde sam procitao koje su razlike izmedju ozenjenog ineozenjenog.Neozenjen ceo zivot zivi kao covek,ali umre kao pas,a ozenjen ceo zivot zivi kao pas a umre kao covek.Posle duzeg razmisljna sam ipak za drugu soluciju (video sam da pas po ceo dan lezi i neradi nista)
 
begunac:
Negde sam procitao koje su razlike izmedju ozenjenog ineozenjenog.Neozenjen ceo zivot zivi kao covek,ali umre kao pas,a ozenjen ceo zivot zivi kao pas a umre kao covek.Posle duzeg razmisljna sam ipak za drugu soluciju (video sam da pas po ceo dan lezi i neradi nista)
:twisted: Dok ga ne osines po repandzi! Onda je savrsen za svaku dresuru.
Aport! :wink:
 
HA..haaaaaaaaaaaaaaaa..
Samo pazi da te ne pocepa...ili u najmanju ruku,da moras,oralno da ga smiris[/quote]

Kao i svakom psu:verbalna komanda...mogao bi samo jednom da pokusa da nasrne na ruku koja ga hrani! 8)
Posle bi mu sledovala kafilerija! Sapun! :twisted:
 
sale nacionale:
Milojko jesi li ozenjen? Ako nisi javi mi se molim te.Agresivna udavaca :twisted:
Uh, baš sam u nedoumici. Da li je sale nacionale muško ili žensko.
Zato ću da napišem dva odgovora.

sale nacionale je žensko
Javiću ti se, srećo moja. Evo tu neki dan od nedelje, čim ostaviš adresu, broj telefona, emajl. Mislim bilo šta. Telepatijom sam probao, ali ne ide.

sale nacionale je muško
Jel ti ja izgledam kao neki derpe ?
 
Jednog mog ortaka je navukla dosta starija devojka da je ozeni tako sto je "slucajno" zatrudnela.Nije bila agresivna,dugo su bili u vezi,ali je videla da on nece,a u glavi je cula tik-tak,tik-tak,iskoristila priliku i...zakljucak:pasivne su gore.
 
SoBlue:
Jednog mog ortaka je navukla dosta starija devojka da je ozeni tako sto je "slucajno" zatrudnela.Nije bila agresivna,dugo su bili u vezi,ali je videla da on nece,a u glavi je cula tik-tak,tik-tak,iskoristila priliku i...zakljucak:pasivne su gore.

To je izlizana fraza, cuj kao ona "slucajno" zatrudnela, a kako moze slucajno ako nije i on ucestvovao. Oboje su odgovorni i za to i ne treba da zena ulazi u brak zbog te trudnoce jer taj ce brak na kraju da pukne ako tu nema ljubavi, postovanje i razumijevanja. A i ortak mora da zna s kim ima posla i da li on uopste nju voli. :twisted: Normalno je da zene zele brak, ali nemora da bude stroga udavaca ili tako sto, jer to ipak namece drustvo i sredina u kojoj zivimo, pa pogledajte i sami.
 
begunac:
Ostroumno i duhovito...To znaci imas preko 40 i da ti lepota nije bas...
I ti ne zaostajes bas u ostroumnosti... a tek ti je logika... cudo prirode! Ima jos nade za tebe...:P
Samo se pitam kako ces ti nositi svojih 40 i kusur godinica jednog lepog dana i sta ces u njih uneti od iskustva i unutrasnjih vrednosti? :wink:
No da ne razvodnjavamo temu na izdisaju nasim prepucavanjem...
 
nije_lako:
begunac:
Ostroumno i duhovito...To znaci imas preko 40 i da ti lepota nije bas...
I ti ne zaostajes bas u ostroumnosti... a tek ti je logika... cudo prirode! Ima jos nade za tebe...:P
Samo se pitam kako ces ti nositi svojih 40 i kusur godinica jednog lepog dana i sta ces u njih uneti od iskustva i unutrasnjih vrednosti? :wink:
No da ne razvodnjavamo temu na izdisaju nasim prepucavanjem...

Imas pravo da nekvarimo temu,ali sam u tvom slucaju radoznao....
 
Amazonka:
SoBlue:
Jednog mog ortaka je navukla dosta starija devojka da je ozeni tako sto je "slucajno" zatrudnela.Nije bila agresivna,dugo su bili u vezi,ali je videla da on nece,a u glavi je cula tik-tak,tik-tak,iskoristila priliku i...zakljucak:pasivne su gore.

To je izlizana fraza, cuj kao ona "slucajno" zatrudnela, a kako moze slucajno ako nije i on ucestvovao. Oboje su odgovorni i za to i ne treba da zena ulazi u brak zbog te trudnoce jer taj ce brak na kraju da pukne ako tu nema ljubavi, postovanje i razumijevanja. A i ortak mora da zna s kim ima posla i da li on uopste nju voli. :twisted: Normalno je da zene zele brak, ali nemora da bude stroga udavaca ili tako sto, jer to ipak namece drustvo i sredina u kojoj zivimo, pa pogledajte i sami.
"Slucajno" ga je radila na foru nista ti ne brini,znam ja kad su mi plodni dani.I znala je....
 

Back
Top