Agresivna politike Srbije prema susedima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bg pashaluk

Primećen član
Banovan
Poruka
538
Opčinjenost beogradskih vlastodržaca od 1987. do danas da podele susedne zemalje je zaista neverovatna. Ta beskrupulozna potreba da se mešamo u pitanja susednih država je pre svega morbidna, pa onda zločinačka i za svaku osudu. Čudi me kako uopšte država koja se zalaže za podelu 4 svoja suseda uopšte može da bude članica UN-a.
Osim što smo rasturili Jugoslaviju, devedesetih smo napali i pokušali da podelimo Bosnu i Hrvatsku, Koštunica je želeo da podeli Crnu Goru, a sada visoki državni funkcioneri predlažu podelu Kosova.
Drskost zaista nema granice :dash: neka podele svoj mozak, a kosovo, bosnu, hrvatsku i crnu goru da ostave na miru
 
Poslednja izmena:
А шта је агресивно?
ПреЦедниково извињавање?

А ово о поделама 3 наша суседа...батали.

Босна је ионако подељена.
Хрватску уредно признајемо у њеним границама
Поделу Црне горе нико никада није поменуо.
 
А шта је агресивно?
ПреЦедниково извињавање?
MOLIM? To izvinjavanje je neiskreno! On je rekao da na sebe preuzima odgovornost onih koji su počinili zločine! Srbija je alfa i omega svih velikosrpskih zločina u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. On se nije u ime Srbije izvinio, već u svoje lično ime. Dakle, radi se o neiskrenom izvinjenju. Kada se kompletno srpsko društvo izvini i prizna grešku, pa onda plati ratnu odštetu, tek data se može govoriti o pravom izvinjenu.
Agresivno je to što Srbija (od 1987 do danas) aktivno radi na podeli svojih suseda. Što se tiče sadašnje vlasti, ona se fokusirala na podelu Bosne i Kosova
 
MOLIM? To izvinjavanje je neiskreno! On je rekao da na sebe preuzima odgovornost onih koji su počinili zločine! Srbija je alfa i omega svih velikosrpskih zločina u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. On se nije u ime Srbije izvinio, već u svoje lično ime. Dakle, radi se o neiskrenom izvinjenju. Kada se kompletno srpsko društvo izvini i prizna grešku, pa onda plati ratnu odštetu, tek data se može govoriti o pravom izvinjenu.
Agresivno je to što Srbija (od 1987 do danas) aktivno radi na podeli svojih suseda. Što se tiče sadašnje vlasti, ona se fokusirala na podelu Bosne i Kosova

Ма чекај смао да се још мало промене односи у свету, па ћемо да ти покуцамо на врата да ти се извинимо...
 
Ма чекај смао да се још мало промене односи у свету, па ћемо да ти покуцамо на врата да ти се извинимо...

:lol: opet luzerska radikalska bljuvotina :lol:

А којих то суседа 1987.?
Hrvatske (seti se kako smo naoružavali kninske Srbe pre nego što je Tuđman bio u planu), Kosova i Crne Gore. Srbija je anektirala Kosovo i antibirokratskom revoluciom od Crne Gore napravila srpskog satelita. Vojvodina je tkođe anektirana, ali to su nažalost građani Vojvodine podržali (tesnom većinom)
 
:lol: opet luzerska radikalska bljuvotina :lol:


Kosova i Crne Gore. Srbija je anektirala Kosovo i antibirokratskom revoluciom od Crne Gore napravila srpskog satelita. Vojvodina je tkođe anektirana, ali to su nažalost građani Vojvodine podržali (tesnom većinom)

Ахаа, а ти би да нас сабијеш у "повијесну" творевину звану пашалук? Као што рекох, чекај још мало, доћи ћемо да ти се "извинимо"...
 
Opčinjenost beogradskih vlastodržaca od 1987. do danas da podele susedne zemalje je zaista neverovatna. Ta beskrupulozna potreba da se mešamo u pitanja susednih država je pre svega morbidna, pa onda zločinačka i za svaku osudu. Čudi me kako uopšte država koja se zalaže za podelu 4 svoja suseda uopšte može da bude članica UN-a.
Osim što smo rasturili Jugoslaviju, devedesetih smo napali i pokušali da podelimo Bosnu i Hrvatsku, Koštunica je želeo da podeli Crnu Goru, a sada visoki državni funkcioneri predlažu podelu Kosova.
Drskost zaista nema granice :dash: neka podele svoj mozak, a kosovo, bosnu, hrvatsku i crnu goru da ostave na miru

Koga smo sada napali, i zašto napadnuti nisu obavešteni da smo ih napali?
 
Ахаа, а ти би да нас сабијеш у "повијесну" творевину звану пашалук? ...

Granice Srbije su centralna Srbija + Vojvodina (nažalost). Sve drugo je hegemonija protiv koje se borim.

Као што рекох, чекај још мало, доћи ћемо да ти се "извинимо"
spavaj spavaj spavaaaj, i saaaanjaaaaj :lol:
 
MOLIM? To izvinjavanje je neiskreno! On je rekao da na sebe preuzima odgovornost onih koji su počinili zločine! Srbija je alfa i omega svih velikosrpskih zločina u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. On se nije u ime Srbije izvinio, već u svoje lično ime. Dakle, radi se o neiskrenom izvinjenju. Kada se kompletno srpsko društvo izvini i prizna grešku, pa onda plati ratnu odštetu, tek data se može govoriti o pravom izvinjenu.
Agresivno je to što Srbija (od 1987 do danas) aktivno radi na podeli svojih suseda. Što se tiče sadašnje vlasti, ona se fokusirala na podelu Bosne i Kosova

Tačno tako. Predsednik se nije izvinio u ničije, nego svoje ime.
Ja, kao Velikosrbin ću i dalje podržavati podjarmljivanje onih koji su usled komplikovanih istorijskih okolnosti postali janjičari i time pokazali da ne mogu da budu nacija.:mrgreen:
 
MOLIM? To izvinjavanje je neiskreno! On je rekao da na sebe preuzima odgovornost onih koji su počinili zločine! Srbija je alfa i omega svih velikosrpskih zločina u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. On se nije u ime Srbije izvinio, već u svoje lično ime. Dakle, radi se o neiskrenom izvinjenju. Kada se kompletno srpsko društvo izvini i prizna grešku, pa onda plati ratnu odštetu, tek data se može govoriti o pravom izvinjenu.
Agresivno je to što Srbija (od 1987 do danas) aktivno radi na podeli svojih suseda. Što se tiče sadašnje vlasti, ona se fokusirala na podelu Bosne i Kosova


Каква ратна одштета?! Каква алфа и омега злочина?
Катанац
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top