- Poruka
- 538
Opčinjenost beogradskih vlastodržaca od 1987. do danas da podele susedne zemalje je zaista neverovatna. Ta beskrupulozna potreba da se mešamo u pitanja susednih država je pre svega morbidna, pa onda zločinačka i za svaku osudu. Čudi me kako uopšte država koja se zalaže za podelu 4 svoja suseda uopšte može da bude članica UN-a.
Osim što smo rasturili Jugoslaviju, devedesetih smo napali i pokušali da podelimo Bosnu i Hrvatsku, Koštunica je želeo da podeli Crnu Goru, a sada visoki državni funkcioneri predlažu podelu Kosova.
Drskost zaista nema granice
neka podele svoj mozak, a kosovo, bosnu, hrvatsku i crnu goru da ostave na miru
Osim što smo rasturili Jugoslaviju, devedesetih smo napali i pokušali da podelimo Bosnu i Hrvatsku, Koštunica je želeo da podeli Crnu Goru, a sada visoki državni funkcioneri predlažu podelu Kosova.
Drskost zaista nema granice
neka podele svoj mozak, a kosovo, bosnu, hrvatsku i crnu goru da ostave na miru
Poslednja izmena:
opet luzerska radikalska bljuvotina 