Agent CIA snabdevao Al Kaidu nuklearnim i biološkim oružjem

gost 191696

Elita
Poruka
16.691
ccc, odmetnuo se:mrgreen:
Indijske bezbednosne snage uhapsile su američkog agenta koji je radio u tajnim operacijama u tajnoj jedinici TF373.

Kod njega su, kako javlja in.news.yahoo.com, pronađena dokumenta koja dokazuju da CIA snabdeva Al Kaidu nuklearnim i biološkim oružjem.


CIA se nada da će započeti totalni rat na Bliskom istoku, a posebno sa Pakistanom, u pokušaju da se ponovo uspostavi globalna ekonomska dominacija u ovom području. Jedan od telefonskih poziva agenata CIA praćen je do Vaziristana, zone u blizini Avganistana.


Agent je uhapšen nakon što je pucao na dva pakistanska agenta koja su dobila zadatak da ga prate.



Rusija kaže da je situacija na ovom području postala “ozbiljna”, i da je blizu rat između Pakistana i SAD.



Globalni kolaps američke ekonomije mogao bi se dogoditi za nekoliko meseci.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/237581/Agent-CIA-snabdevao-Al-Kaidu-nuklearnim-i-bioloskim-oruzjem
 
definitivno je III svetski rat blizu;(

pa ne moze vise ovako, kojekakvi seici traze pare za naftu da ameri ne mogu stici nastampati dolara, iran nece demokratiju, sjeverna afrika u plamenu zbog diktatora (ne zbog nafte) a glavninu love iz kine za crno zlato izvlace neki tamo rusi bez americke provizije. e za takvu pravdu se americki narod nije borio, dosta se svjet razvijao na ustrb amerike i izbjegavanja placanja provizije
 
pa ne moze vise ovako, kojekakvi seici traze pare za naftu da ameri ne mogu stici nastampati dolara, iran nece demokratiju, sjeverna afrika u plamenu zbog diktatora (ne zbog nafte) a glavninu love iz kine za crno zlato izvlace neki tamo rusi bez americke provizije. e za takvu pravdu se americki narod nije borio, dosta se svjet razvijao na ustrb amerike i izbjegavanja placanja provizije

tacno tako..zato i nije trebalo dozvoliti monopolarizaciju svetske sile u vidu USA..
mislim da bi korist od III svetskog rata imali samo Kinezi, kao najbrojnija nacija..a najvise bi izgubili Rusi, mislim na prostranstva, rude, dobra, pa i ljudstvo..
 
http://in.news.yahoo.com/cia-spy-davis-giving-nuclear-bomb-material-al-20110219-224833-452.html

The most ominous point in this SVR report is "Pakistan's ISI stating that top-secret CIA documents found in Davis's possession point to his, and/or TF373, providing to al Qaeda terrorists "nuclear fissile material" and "biological agents", which they claim are to be used against the United States itself in order to ignite an all-out war in order to re-establish the West's hegemony over a Global economy that is warned is just months away from collapse," the paper added. (ANI)
 
Тешко да би после свега од Пакистана остао камен на камену.
to me je jako uzrujalo. plus ekoloska katastrofa
tacno tako..zato i nije trebalo dozvoliti monopolarizaciju svetske sile u vidu USA..
mislim da bi korist od III svetskog rata imali samo Kinezi, kao najbrojnija nacija..a najvise bi izgubili Rusi, mislim na prostranstva, rude, dobra, pa i ljudstvo..

jok, zavisi ko bi bio sa kim u koaliciji. ako bude verzija hantington i civilizacijska podjela muslimani ce ostati bez nafte i svoji na americkom..:mrgreen:
 
to me je jako uzrujalo. plus ekoloska katastrofa


jok, zavisi ko bi bio sa kim u koaliciji. ako bude verzija hantington i civilizacijska podjela muslimani ce ostati bez nafte i svoji na americkom..:mrgreen:
Ово црвено је занимљиво!
!945. бомбе које су бачене на јапан имале су приближно, говорећи само о фисибилној маси, око 2200-2500 кг по бомби, данашњи еквиваленти тога су, зависно од чистоте фисибилног експлозива, око 9-11 кг.
Е сад излази да би 100 даншњих бомби било око 1 т фисибилне масе при чему добар део фисионо ,,сагори". С обзиром на удаљеност вероватно да тај карамбол не би био гори од Чернобиља 1986. што је , па скоро, бела кафа.
 
to me je jako uzrujalo. plus ekoloska katastrofa


jok, zavisi ko bi bio sa kim u koaliciji. ako bude verzija hantington i civilizacijska podjela muslimani ce ostati bez nafte i svoji na americkom..:mrgreen:

pa ne verujem bas u taj scenario..najvise ce bas da profitiraju zuti i muslimani, jer vise manje infiltrirani su u svakoj drzavi EU i USA, napravice diverzije i pomutiti planove tih drzava..nista nije slucajno radjeno poslednjih 40ak godina..opstace samo najbrojniji, zakon prirode, a i najjaci..
 
http://www.eutimes.net/2011/02/cia-spy-captured-giving-nuclear-bomb-to-terrorists/

Most ominous in this SVR report, though, is Pakistan’s ISI stating that top-secret CIA documents found in Davis’s possession point to his, and/or TF373, providing to al Qaeda terrorists “nuclear fissile material” and “biological agents” they claim are to be used against the United States itself in order to ignite an all-out war in order to reestablish the West’s hegemony over a Global economy that is warned is just months away from collapse.

Not known to the masses of the American people is that the $20 Trillion they have spent on their longest wars in history has bankrupted their Nation to such an extent that the International Monetary Fund (IMF) called yesterday for replacement of the US Dollar as the World’s reserve currency.

SVR је руска контраобавештајна служба.
 
pa ne verujem bas u taj scenario..najvise ce bas da profitiraju zuti i muslimani, jer vise manje infiltrirani su u svakoj drzavi EU i USA, napravice diverzije i pomutiti planove tih drzava..nista nije slucajno radjeno poslednjih 40ak godina..opstace samo najbrojniji, zakon prirode, a i najjaci..

ja vjerujem u piramidu rosilda, rokfelera, bildenberga i trilateralne..pa onda ovi sto su u americkim fiokama..pa tek onda sitna boranija :lol::mrgreen:
 
ja vjerujem u piramidu rosilda, rokfelera, bildenberga i trilateralne..pa onda ovi sto su u americkim fiokama..pa tek onda sitna boranija :lol::mrgreen:

Postavicu tu piramidu - iz istog je izvora kao i ova vest ... SVR .... Службы внешней разведки

Kako ovoj odoleti :eek: ... sve bih istrtljo .. i sto znam i sto ne znam ... :rumenko:

450x362-alg_maxim_chapman2_101910.jpg
 
Јуче сам слушала трибину финда Слободана Јовановића...каже наш новинар, Драган Милосављевић који је годинама био извештач Тањуга из Африке да су Американци дали обвезнице Волстриту за 2012. у вредности од преко сто милијарди долара, а за 2013. још више....другим речима, следећа година означава почетак пипиревке, очито.
 
не заборавите како су нам холивудски махери снимали којекакве филмове о русији где малтене на улици мош да купиш нуклеарку,а оно сасвим супротно, њихови људи тргују нуклеарним оружјем са талибанима. у праву су неки који су потпуно избацили њихове филмове и остале тричарије које снимају после таквих сазнања са репертоара
 
Јуче сам слушала трибину финда Слободана Јовановића...каже наш новинар, Драган Милосављевић који је годинама био извештач Тањуга из Африке да су Американци дали обвезнице Волстриту за 2012. у вредности од преко сто милијарди долара, а за 2013. још више....другим речима, следећа година означава почетак пипиревке, очито.

Укупан, познати дуг Америке износи 108 ТРИЛИОНА долара. :mrgreen:
 

Back
Top